18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wyznania sadola

TomekBZ • 2015-02-02, 14:41
"Parę lat temu, w ciepłe sierpniowe popołudnie czekałem na dworcu na mający na podjechać na peron za ok. 30min pociąg. Zmęczony nieco wyjazdowymi ekscesami poczułem narastającą falę głodu. Jako że miejsca nie znałem, spytałem stojących pod pobliską budką z piwem "lokalesów" o wskazanie jakiegoś niedalekiego i przystępnego punktu z żarciem. Ci z entuzjazmem wskazali pobliską budkę z kebabem. Zaznajomieni z podobnymi opowieściami wiedzą już zapewne, że w tym momencie miał miejsce początek nadchodzącego dramatu. Ja kierowany głodem i lekkomyślnością całkowicie nie byłem tego świadomy.
Buda była owszem niedaleko, cała opisana fachowym tureckim słownictwem, a sądząc po jej wyglądzie pamiętała jeszcze odsiecz wiedeńską. Wiedząc, że pozory często mylą, złożyłem zamówienie i po chwili zajadałem się największym jaki widziałem i całkiem niezłym w smaku kebabem, chwaląc w duchu naprawdę nieźle zainwestowane 11 zł.
Tuż po skończeniu konsumpcji wsiadłem do pociągu, który właśnie zjawił się na peronie. Ludzi było niewiele a mój przedział (jak wiele innych) pozostał kompletnie pusty. Zadowolony rozparłem się wygodnie na siedzeniu (o ile oczywiście o wygodzie można mówić w odniesieniu do klasy 2 tlk...), założyłem słuchawki na uszy i ciesząc się spokojem i pełnym brzuchem, z przymkniętymi powiekami pogrążyłem się w błogiej drzemce. Pociąg ruszył. Po około 20 minutach poczułem rozpoczynający się w trzewiach proces trawienia (a jak wiemy, było co trawić!). Bulgotanie narastało, procesy chemiczne zachodziły, a ich produktem - trzeba powiedzieć to otwarcie - były również gazy.
Z natury będąc człowiekiem raczej kulturalnym, tym razem pozwoliłem sobie pofolgować. Przecież wokół mnie nie było nikogo! Fala wzbierała. Ciężko opisać sam moment katharsis. Dość powiedzieć, że był długi. Bardzo długi. Po dłuższej chwili sam ze zdziwienia uniosłem brwi, ale nie przerywałem. Wrażenia audiowizualne towarzyszące temu zdarzeniu dyskretnie pominę, ale pewien jestem, że tonację dźwięku zmieniałem chyba trzykrotnie. Na samym końcu na mej twarzy wykwitł szczery uśmiech, po czym sam do siebie mruknąłem pełne podziwu "o ku$%a...!". Smród jakby małpę rozerwało.
Mimo wszystko relaks trwa (tym razem nawet pełniejszy!). Do okna nie chce mi się podchodzić i liczę, że ślad mego niewłaściwego zachowania rozejdzie się sam. Niestety nie rozchodzi się. Lekko poddenerwowany świadomością pełnego przebudzenia i przewietrzenia przedziału postanawiam się ruszyć. Jako pierwszą podnoszę lewą powiekę - i natychmiast ją zamykam!
Przede mną siedzi starszy jegomość, wąsaty, w ręku opuszczona w bezruchu "Wyborcza". Spod okularów patrzą na mnie pełne przerażenia oczy. Oczy które pewnie widziały wojnę, komunę i stan wojenny. Ale dalej są przerażone. Obok niego matka tuli maleńkie dziecko. Z boku słyszę pełne dezaprobaty pomrukiwania. Słowem - pełen przedział. I ja.
Instynkt Sherlocka podpowiedział mi, że nie zdrzemnąłem się - jak mi się wydawało - na 20 min. Po najbliższej mijanej stacji wywnioskowałem, że spałem przynajmniej 2 godziny. Całe to towarzystwo jechało ze mną do samego końca. Nastawiłem głośniej muzykę i udawałem martwego."

Pomyślałem,że wrzucę bo ja miałem z tego mega ubaw i postanowiłem się podzielić z szanownym gronem sadoli :mrgreen:

Zaj***ne z fb, jeśli macie ochotę na wiecej to wrzuce !

yonderbrack

2015-02-02, 15:04
I maszynista (w pierwszej chwili pomyślałem POCIĄGARZ) zaczął klaskać... ;)
Good Job- jesteśmy dumni! <ok>

binladden

2015-02-02, 15:13
A ja tam się uśmiałem :lol: Piwko śmierdzielu :piwo:

Ar1xxxx

2015-02-02, 15:29
fan page polecam strone :) nie trzeba raczej wrzucac kazdej historii po kolei.

Jack Daniel's

2015-02-02, 17:52
Było jeść kebaba? Pamiętajcie! Jedząc kebaba osiedlacie araba!

mojziko87

2015-02-02, 17:55
@up Ja tam lubię opie**olić kebaba, który mieści się niedaleko mojego domu. Polski właściciel, polska obsługa:)

Tassadar

2015-02-02, 18:04
Trochę durne grafomaństwo, ale w sumie śmieszne

Miacholl

2015-02-02, 18:04
Wrażenia audio rozumiem, ale wizualne to chyba doświadczył obserwując jak mu coś nogawką wycieka o.0

SzalonePalce

2015-02-02, 18:04
Miałem kiedyś podobną sytuacje tylko było na odwrót bo wszyscy spali oprócz mnie. Wszyscy się obudzili od mojego pierda który miał jebnięcie jak Tyson za czasu świetności. Oczywiście udawałem, że się razem ze wszystkimi obudziłem i nie wiem kto się sp***ział.

black88

2015-02-02, 18:22
Przeczytałem - parę lat temu w cipie.

Coś ze mną nie tak?

kiziorish

2015-02-02, 19:00
dobrze, że z farszem nie poszło ! :D

łysy_patriota

2015-02-02, 19:17
za czytanie wybiórczej powinieneś staremu komuchowi zdefekować prosto w twarz

bz...........ue

2015-02-02, 19:19
black88 napisał/a:

Przeczytałem - parę lat temu w cipie.

Coś ze mną nie tak?



Wszystko gra. Zaufaj mi, jestem lekarzem.

mazin

2015-02-02, 19:41
Karma wróciła - za kebaba oraz za czytanie Wyborczej - należało im się.

Gizmolka

2015-02-02, 19:54
:D :D nawet śmieszne, ale liczyłam,że do wc nie zdąży