18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywód

Andrzejos • 2020-08-26, 23:29
k***a dobrze ze chociaż na sadolu mogę napisać bez bana jak ja k***a na lubię murzynów, i ciapatych. k***a mac co za jakąś j***na zmora i moda nowych czasów. Najazd na europę bydła j***nego co jak widzi babę na ulicy to po p*zdzie maca albo gwałci w 5, a potem taki szwedzki sąd uniewinnia kolesia bo nie znał języka i nie wiedział że tak nie można. k***a reklama ciuchów? Dajmy tam czar*cha!, Reklama k***a nowego Mercedesa e klasy? murzyn z białą dz**ką zapie**ala z uśmiechem na twarzy. A białe kobiety co się z czarnymi prowadzają to już w ogóle k***a porażka jak tak można się poniżyć jak małpa. Po prostu k***a już nie mogę tego znieść!!! Gwałty, narkotyki, kradzieże, rozboje, strzelaniny. Dlaczego ta głupia k***a '' postępowa europa'' nie potrafi nic z tym zrobić, dlaczego nie ma już tam sprawiedliwości a ludziom to odpowiada.?!?!?*
Tak czy inaczej k***a nie znoszę i cieszę się że jeszcze tutaj mogę to powiedzieć.



T3RMINATOR

2020-08-26, 23:44
Strach się bać, to nie kwestia koloru skóry tylko wychowanie i kultura. Ludzie wychowani w afryce przez dekady cierpią głód, niedostatek pitnej wody, ciągłe wojny, mordy, bezprawie, islam oraz wyzysk przez białego człowieka. Dlatego są tacy dzicy i niedopasowani do naszych standardów. j***ł ich pies, bo kto się ulituje nad naszymi wnukami jak na świecie będą 3 kolory skóry czarny, beżowy i żółty a biali będą tylko w rezerwatach jak indianie swego czasu.

Ho...........er

2020-08-27, 00:07
To że możesz pisać bez bana nie znaczy że jesteś bezkarny raz zdarzył się wjazd prokuratury na sadola wiec tak wulgarne wpisy lepiej zachowaj dla siebie bo jak ktoś cię podpie**oli to będziesz mieć przesrane

sothis

2020-08-27, 02:22
Już pewnie nie za długo możesz tutaj to mówić :/ a szkoda

pi...........ta

2020-08-27, 02:52
Myślę podobnie, ale co zrobić?

KaprysLosu

2020-08-27, 02:58
jeśli chodzi o wolność wypowiedzi na sadolku, to jest przerażająco pozytywna :) mój komentarz nawet raz został usunięty, za to, że cenzurowałem wulgaryzmy w swojej wypowiedzi :) najbardziej pozytywny ban na świecie :)

Zygmundo

2020-08-27, 03:07
Być może jeszcze do tego nie doszedłeś, że smoluchy są tylko jednym z symptomów.
A kto inny jest chorobą.


Sv...........ge

2020-08-27, 07:16
Autorze....nie zesraj się

wrobelSRC

2020-08-27, 07:46
Wzruszający wywód ! Brawo !! Jeb***ć smoluchów !!

zenek111

2020-08-27, 07:57
T3RMINATOR napisał/a:

Strach się bać, to nie kwestia koloru skóry tylko wychowanie i kultura. Ludzie wychowani w afryce przez dekady cierpią głód, niedostatek pitnej wody, ciągłe wojny, mordy, bezprawie, islam oraz wyzysk przez białego człowieka. Dlatego są tacy dzicy i niedopasowani do naszych standardów. j***ł ich pies, bo kto się ulituje nad naszymi wnukami jak na świecie będą 3 kolory skóry czarny, beżowy i żółty a biali będą tylko w rezerwatach jak indianie swego czasu.


Wyzysk przez białego w Afryce? Gdyby nie biali to by tam nawet słońce nie chciało zaglądać bo te nieroby i ćwierć mózgi nic nie potrafią jak im nie pokażesz. Poszukaj sobie artykułów o tym jak wygonili z Afryki białych rolników, a za kilka lat prosili ich zeby wrócili bo nie chciało im się uprawiać tego pola i wszystkie plony ch*j strzelił i przymierali głodem.

Wyzysk to jest Indiach czy chinach, ale nie w Afryce.