topic

Wywiad z schizofenikiem i znanym seryjnym mordercą seryjnym

Galala • 2020-11-22, 08:47
"-Co robiłeś gdy byłeś w aucie które się rozbiło
-Samoleczyłem się haszyszem"

a tu nie mniej poryty kolo:

spoiler

prawdopodobnie został skazany na jakieś ciężkie więzienie i teraz udaje żeby się od niego uchronić...
Albo mówi prawde a wszyscy mają go za wariata.

Halman

2020-11-22, 08:52
materiał jeszcze z telewizji analogowej więc "historia i dokument"... :krejzi:

Rebeliant

2020-11-22, 08:57
Może dać to do Dokumentalnych? Trochę za długie jak na typowy materiał na Sadola.

Gruby ziom, ten pierwszy, mówi, że pozabijał ścierwo, za popełniane przestępstwa (gwałty, morderstwa). Taki jebnięty w garnek Punisher.

Galala

2020-11-22, 09:00
Rebeliant napisał/a:

Może dać to do Dokumentalnych? Trochę za długie jak na typowy materiał na Sadola.
Gruby ziom, ten pierwszy, mówi, że pozabijał ścierwo, za popełniane przestępstwa (gwałty, morderstwa). Taki jebnięty w garnek Punisher.

Nie no on nikogo nie zabił raczej, przez cały czas gada śmieci które się w jego głowie potworzyły i wygląda jakby w to wierzył

Na końcu mówi że jest bogiem jechową xd

Rebeliant

2020-11-22, 09:04
Galala napisał/a:

Nie no on nikogo nie zabił raczej, przez cały czas gada śmieci które się w jego głowie potworzyły i wygląda jakby w to wierzył
Na końcu mówi że jest bogiem jechową xd

A to chyba całe trzeba obejrzeć. Nie wiem czy dam radę. Rozchlapanie gościa w tokarce mógłbym oglądać wielokrotnie, co z resztą uczyniłem, ale tutaj boje się, że pomyślę o sobie, że jestem jeszcze bardziej popie**olony niż schizofrenicy. Nie bardzo chcę zagłębiać się w umysły chorych ludzi, bo moja wyobraźnia jak zawsze obróci się przeciwko mnie, ale tutaj jeszcze przeciw innym może. W skrócie > ja się cykam to oglądać do końca.

Galala

2020-11-22, 09:06
koleś dużo śmieszkuje. polecam