topic

Wywiad z Macierewiczem dot. Smoleńska i filmach z wybuchem

Alien_12 • 2013-04-04, 21:45
Dalej uważacie że ten człowiek pie**oli głupoty? Radzę posłuchać zanim zaczniecie hejtować. Dla gimbów: nie wchodźcie, nie ma nic o Palikocie. Do lewaków: NIE TYKAĆ!!! Do normalnych sadoli: uwaga, długie.Dżony

2013-04-04, 22:06
Do normalnych sadoli normalny sadol to synonim tzw. "prawdziwego Polaka" według Ciebie?

cts

2013-04-04, 22:20
Nosz ku**a- Smoleńsk dotarł nawet tutaj. Z całym szacunkiem dla jego ofiar- wypier***aj z tym!

Ręder

2013-04-04, 23:10
tak, dalej uważam, że to idiota albo chory człowiek, co w sumie powinno być nawet przykre biorąc pod uwage to, że jest posłem na sejm.

kufel01

2013-04-04, 23:25
"Anatomia upadku"

kurabezkosci

2013-04-05, 06:49
kazdy polityk przed udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie powinien byc podlączony do wykrywacza kłamstw.

bishfinger

2013-04-05, 09:08
Oglądam już kolejny film o katastrofie smoleńskiej i dalej nie mam swojego zdania bo po prostu na lotnictwie się znam, nie znam się na procedurach lotniczych więc łatwo jest mi coś wcisnąć.
Mnie martwi fakt że taki fakt jak śmierć kilku generałów, zwierzchnika sił zbrojnych, funkcjonariuszy BOR i kilkunastu innych znanych ludzi w jednym miejscu. Świadczy to stanie panstwa, zakładając że to był wypadek - świadczy że się staczamy, że jest tragicznie, zakładając że to zamach - stoczyliśmy się i nikt nie może być bezpieczny.
Kolejna sprawa, jeszcze gorsza, to zachowanie się głów państw podobno sprzymierzonych z nami, po tragedii. Okazało się że znowu jesteśmy sami i tylko na siebie możemy liczyć. to nie napawa optymizmem

le_Roi_des_fous

2013-04-05, 09:24
To ten "polityk" który będąc w komisji weryfikacyjnej w służbach specjalnych, w telewizji oskarżył (bez dowodów) wszystkich byłych ministrów spraw zagranicznych o bycie rosyjskimi agentami a następnego dnia tłumaczył się że był to "skrót myślowy". Dzięki działaniu jego komisji pozbawiono żołnierzy na misjach ochrony kontrwywiadowczej.

mare30ks

2013-04-05, 10:56
ach antek - specjalista od wszystkiego a zwlaszcza tego co jest tajne/poufne. czlowiek skarb zna sie na wszystkiem, rozpali ognisko, popilotuje wahadlowiec

cenius

2013-04-05, 11:07
Tak, dalej twierdze że ten typ pjerdoli głupoty i jest klaunem

w zasadzie idealnie wpasował sięw świat polityczny.

zbliza się rocznica ch*j wie która wiec znowu będzie wielki szum w mediach

10 kwietnia nie wlaczam telewizji coby się nie wk***iać za bardzo.

jolmen13

2013-04-05, 11:43
Oni naprawdę wierzą, że takie mocarstwo jak Rosja przeprowadziłoby zamach stanu na nic nieznaczącego, słabego polityka małego państwa nad Bałtykiem? To nie logiczne z punktu widzenia dyplomacji. Gdyby się okazało to prawdą Rosja mogłaby bardzo dużo stracić: zerwane stosunki dyplomatyczne z UE, oraz z NATO. Embargo na zachodnie towary a być może nawet wojna. Trzeba myśleć racjonalnie, a tego p. Macierewiczowi, oraz jego świcie z Pis-u ewidentnie brakuje. Roska kompletnie nic nie zyskała przez to, że tamci z tupolewa nie żyją, a gdyby taki zamach wyszedł na jaw straciłaby wiele. To całkiem nieracjonalne patrząc z punktu widzenia polityki międzynarodowej. Putin może być gnojem, ale z całą pewnością nie jest idiotą.

Alien_12

2013-04-05, 16:31
jolmen13 napisał/a:

Oni naprawdę wierzą, że takie mocarstwo jak Rosja przeprowadziłoby zamach stanu na nic nieznaczącego, słabego polityka małego państwa nad Bałtykiem? To nie logiczne z punktu widzenia dyplomacji. Gdyby się okazało to prawdą Rosja mogłaby bardzo dużo stracić: zerwane stosunki dyplomatyczne z UE, oraz z NATO. Embargo na zachodnie towary a być może nawet wojna. Trzeba myśleć racjonalnie, a tego p. Macierewiczowi, oraz jego świcie z Pis-u ewidentnie brakuje. Roska kompletnie nic nie zyskała przez to, że tamci z tupolewa nie żyją, a gdyby taki zamach wyszedł na jaw straciłaby wiele. To całkiem nieracjonalne patrząc z punktu widzenia polityki międzynarodowej. Putin może być gnojem, ale z całą pewnością nie jest idiotą.


Dlatego wszystko ładnie zniszczono, Rosja przeprowadziła swoje ,,śledztwo", które poparła ,,niezależna" komisja Millera z przyklaskiem Tuska, wyborczej i tvnu, wyemitowano nawet w NG film na zamówienie: ,,Śmierć prezydenta". A osoby niewierzące w teorię pancernej brzozy (swoją drogą - został już tylko ,,błąd człowieka") nazywane są antypaństwowymi faszystami i wariatami. Polecam ,,Anatomię upadku" obejrzeć (poniedziałek, 21:30 o ile się nie mylę, na TVP).
A Lech Kaczyński wcale nie był takim ,,pamperkiem" jakim próbujesz go przedstawić. watch?v=ZAI7Yym9dvY - oto 1 z powodów sprzątnięcia go przez ,,sąsiada z północy"

fhMichaelo

2013-04-05, 18:36
Za 10, 50 lat gdy będzie znana już prawda historia pokaże, czy był tylko oszołomem czy jednak miał rację.

bloodwar

2013-04-05, 20:30
Ludziom którzy promują wersję "zamachu" radzę wylać sobie zimne wiadro wody na głowę bo macie problem z megalomanią. Polska jest tylko nic nieznaczącym, małym pryszczem na samym skraju dupy Europy. Na arenie międzynarodowej nawet Księstwo Monako jest wazniejsze, bo kto podpadnie ichniemu księciowi nie dostaje zaproszenia na doroczne wyścigi, a kto nie bywa na wyścigach - nie liczy się w towarzystwie! A Polska... Dajcie spokój, jeszcze na dodatek Zimny Leszek - postać całkowicie bezbarwna, pozbawiona swojego zdania i opinii, będąca medialnie i politycznie na krótkiej smyczy swojego brata, całkowicie w cieniu i całkowicie bez ikry - naprawdę uważacie, że komukolwiek z Rosji zależało żeby usunąć nieważną marionetkę która i tak po kilku latach nieudolnych rządów w ciągu kilku najbliższych miesięcy przegrałaby z Tusku albo Komorowskim, pewnie jeszcze w pierwszej turze wyborów? Dajcie spokój... Musi do waszych pustych łbów w końcu dotrzeć że to był WYPADEK, a podstawą każdego wypadku jest czynnik ludzki bo w przypadku kiedy wszyscy postępują zgodnie z precedurami, nic nie ma prawa pójść źle. W "locie smoleńskim" praktycznie wszyscy zawalili sprawę - nie tylko obsługa wieży ale i piloci i vipy i dlatego własnie rosyjska pancerna brzoza, spowita w rosyjskiej sztucznej mgle musiała przyciągnąć wielkimi rosyjskimi magnesami skrzydło nieszczęsnego polskiego Tupolewa

Ork.Fajny

2013-04-05, 22:32
Alien_12 napisał/a:

Do lewaków: NIE TYKAĆ!!!


Zdajesz sobie sprawę że ten świr Macierewicz sam lewakiem jest...?


bloodwar napisał/a:

Ludziom którzy promują wersję "zamachu" radzę wylać sobie zimne wiadro wody na głowę bo macie problem z megalomanią. Polska jest tylko nic nieznaczącym, małym pryszczem na samym skraju dupy Europy.


Gdyby ten kraj nic nie znaczył to by rozbiorów nie było... To by Ruscy nie naciskali na Jaruzelskiego ze stanem wojennym i by nie udawali inwazji by ich wspomóc.
Żaden kraj nie jest nieważny jeśli mówimy o polityce regionu w którym się znajduje. Taka Korea Północna. Jest o wiele słabsza militarnie, technologicznie i zaopatrzeniowo od Polski. Jedyna co ma to parę za atomówek których nie jest wstanie włożyć do rakiety. A w swoim regionie, na swoim półwyspie, sprawia wiele problemów sąsiadowi.

bloodwar napisał/a:

Musi do waszych pustych łbów w końcu dotrzeć że to był WYPADEK, a podstawą każdego wypadku jest czynnik ludzki bo w przypadku kiedy wszyscy postępują zgodnie z precedurami, nic nie ma prawa pójść źle.


Dla rozsądnego człowieka, problemem w tej sprawie jest to że jeśli to był wypadek to dlaczego połowa rzeczy które jakieś komisje ustalały nagle okazywały się kłamstwem i było inaczej. Wszyscy prócz Macierewicza po prostu chcą by ktoś wreszcie ustalił sensowne co i jak się zdarzyło bez wymyślania i kłamania o potem poprawiania i tak w kółko.