18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad z Fantastico

Ja...........ro • 2017-09-30, 19:33
Czy mógłby pan odpowiedzieć na kilka pytań? Skąd takie pomysły na opisy? Czy wychodzi Pan stąd chociaż na siku?

Moby_Dick

2017-09-30, 19:38
Nie mogę przestać oglądać :krejzi: :ubawdolez:

Halman

2017-09-30, 19:48
myślę ze ten gif jest nazbyt optymistyczny w stosunku do rzeczywistości...

pi...........ja

2017-09-30, 19:50
Śmiejemy się a jeszcze parę lat i za ten zadbany i sprawny sprzęt zgarnie majątek :)

hardlife7

2017-09-30, 20:32
hahaha fantastico hahahha tym użytkownikiem hahahahha który pomógł temu forum nie upaść w zeszłym roku hahahha nie

Enough

2017-09-30, 20:34
Nie będę ukrywał, część tematów tego retarda jest nawet warta postawienia piwa, choć z przyzwyczajenia staram się tego unikać widząc te okrutnie żenujące, zdebilałe opisy.

Z jakiegoś powodu opisy te mnie strasznie irytują + trochę mnie śmieszy/żenuje szukanie poklasku wśród jakichś obcych ludzików na różnych forach, zalatuje to przegrywem życiowym, choć jeśli go to satysfakcjonuje to róbta co chceta.

No i trzeba też dodać, że zmiany na sadisticu sprzed paru lat prowadzą te stronę do zagłady - wystarczy spojrzeć co za gówno wrzuca się na harda (dosłownie i w przenośni). Jakieś zmiany w regulaminie czy cuś. Miałem chyba z kilkaset zakładek w przeglądarce ze swoimi ulubionymi wstawkami zbieranymi przez kilka lat - chyba połowę wcięło. Zostało jakieś sranie do mordy i inne fantazje w których lubują się admini.

Clarx

2017-09-30, 20:37
opisy Cie irytują bo prawackie ścierwa bardzo łatwo wyprowadzić z równowagi, co jest ich słabym punktem i sensem życia w ogóle :lol:

Enough

2017-09-30, 20:38
Clarx napisał/a:

opisy Cie irytują bo prawackie ścierwa bardzo łatwo wyprowadzić z równowagi, co jest ich słabym punktem i sensem życia w ogóle :lol:



Jesteś upośledzonym zjebem, do czyjegoś zdania od razu wymyślasz sobie poglądy polityczne według uznania; nic niewartym trollem i cebularzem szukającym poklasku. Żryj gówno :cumshot:

Timitum

2017-09-30, 20:40
Aaaa tam wszyscy się czepiają, a fantastico to taki lokalny folklor. jak kiedyś taki jeden co łowił kraby... Wrzuca dużo filmów, a że ma styl jaki ma to już jego rzecz. Trochę takie dziwactwo jak szukanie rozrywki wśród wypadków samochodowych lub innych czarności.

Halman

2017-09-30, 20:41
Enough napisał/a:



No i trzeba też dodać, że zmiany na sadisticu sprzed paru lat prowadzą te stronę do zagłady - wystarczy spojrzeć co za gówno wrzuca się na harda (dosłownie i w przenośni). Jakieś zmiany w regulaminie czy cuś. Zostało jakieś sranie do mordy i inne fantazje w których lubują się admini.



dokładnie, z Sadistika to pozostała tylko nazwa i kilku starych userów co to wspominają czasy kiedy sadistic był sadisticem nie tylko z nazwy

Clarx

2017-09-30, 21:02
no jak wrzucają coś naprawde hardcorowego to jest usuwane zaraz :(

mp0011

2017-09-30, 21:29
Tymczasem reszta sadoli:

Vankotek

2017-09-30, 23:01
Ale od Pana Fantastico to wy się odpie**olcie.

radek225

2017-10-01, 00:14
HAL9000/2 napisał/a:



dokładnie, z Sadistika to pozostała tylko nazwa i kilku starych userów co to wspominają czasy kiedy sadistic był sadisticem nie tylko z nazwy



Pamiętam, jak zaczynałem swoją przygodę z hardem, to cały hard usłany był trupami, flakami i krwią. Co jakiś czas była jakaś dewiacja. Potem w 2011 roku była wielka czystka na hardzie, zmiana regulaminu, wyj***li wszystkie krwawe materiały i od tamtej pory hard to równia pochyła. Jest to idealne miejsce dla pedałów i seksualnych dewiantów, a nie dla amatorów krwi, flaków i zgonów. Teraz co ktoś wrzuci jakąś porządną dekapitację, to od razu leci. Niby opis zły. A jak ktoś wstawi geringa smarującego się kałem, to jest dobrze.

Kickbokser

2017-10-01, 00:25
@up wystarczy spojrzeć temat niżej przykładowo