18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad z australijskim bohaterem

Ciesin • 2016-12-31, 13:13
Jak mawiają amerykanie: Not all heroes wear capes.


Taki wkład w tworzenie bezpiecznego społeczeństwa, to ja szanuję!

decode21

2017-01-01, 12:11
SirMajkel napisał/a:

nie mają w Australii takiego poj***nego rządu jak u nas to i ludzie inne problemy mają.



A wiesz gdzie leży Australia? Słyszałeś o jakiejś wojnie która by wyniszczyła ten kraj? Pewnie nie bo jesteś niedoj***nym lemingiem który musi się wpie**olić z polityką.

Ciamkacz

2017-01-01, 12:35
Decode21 a ja powiem ci słyszałem o wojnie która może i nie wyniszczyła ich kraju ale też dotknęła. Bitwa o Guadalcanal, II wojna światowa, mówi ci to coś? A jak już szukasz tu wpływu historii na australijczyków to co jeśli ci powiem, że była to karna kolonia na która ssyłano ciężkich przestępców? Ludzie jednak nie są tam tylko bandytami i zjebami.

decode21

2017-01-01, 12:57
Ciamkacz napisał/a:

Decode21 a ja powiem ci słyszałem o wojnie która może i nie wyniszczyła ich kraju ale też dotknęła. Bitwa o Guadalcanal, II wojna światowa, mówi ci to coś? A jak już szukasz tu wpływu historii na australijczyków to co jeśli ci powiem, że była to karna kolonia na która ssyłano ciężkich przestępców? Ludzie jednak nie są tam tylko bandytami i zjebami.



Masz racje: zabory, po 123 latach odzyskanie niepodległości, dwie wojny światowe całkowicie zrujnowane miasta, potem komunizm to nic w porównaniu z bitwą o Guadalcośtam. :idzwch*j:

Verbatim369

2017-01-01, 13:14
Australijski akcent jest zajebisty. Jak bym słyszał szesnastowiecznego pirata :)

HalfGod

2017-01-01, 13:19
Zajebiście śmieszny akcent :D

RmX

2017-01-01, 13:45
Brytyjski redneck z Australii ;)

smyndryl

2017-01-01, 15:01
Ciamkacz napisał/a:

co jeśli ci powiem, że była to karna kolonia na która ssyłano ciężkich przestępców?



Ty lepiej nic nie mów.

Ciamkacz

2017-01-01, 17:05
^
Rzeczywiście mój błąd. Tak to jest jak myślisz o kilku sprawach naraz i coś chcesz powiedzieć.

Wcześniej dałem też "a" zamiast "ą".

Błędy te nie zmieniają jednak faktu, że Australia na początku była miejscem zsyłki ale sami bandyci tam nie zostali.

mykmw

2017-01-01, 22:23
Taki nasz Piotr Żyła... albo Piotr Wżyłę. :-)

Mindfuck

2017-01-01, 22:56
Najciężsi przestępcy :amused:

Brytole mieli przepełnione więzienia, bo był głód w ch*j i ludzie kradli na potęgę, bo mieli do wyboru, zdechnąć z rodziną z głodu albo iść do paki. Potem ich wywozili razem z osadnikami do Australii.

Ciamkacz

2017-01-02, 02:33
No tak głównym powodem kłopotania się z wywożeniem więźniów tak daleko były pełne więzienia. Ale samych złodziei tam nie wywozili.
:-|

maciuch2

2017-01-03, 09:12
a ja myślałem, że on w uchu ma blanta

Bartors

2017-01-03, 11:38
Może być aparat słuchowy chociaż jak na moje oko za duży i zbytnio rzuca się w oczy. Raczej słuchawka od stacji żeby mógł słyszeć to co mówią w studiu.

manson__

2017-01-03, 12:02
maciuch2 napisał/a:

a ja myślałem, że on w uchu ma blanta


Bartors napisał/a:

Może być aparat słuchowy chociaż jak na moje oko za duży i zbytnio rzuca się w oczy. Raczej słuchawka od stacji żeby mógł słyszeć to co mówią w studiu.



Dla wyjaśnienia pozwolę sobie przytoczyć komentarz tranzystora:
tranzystor napisał/a: