18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wywiad z agresywnymi Żydami

Dz...........ak • 2013-03-12, 14:33


Myślę, że temat na czasie. ;-)

deniZ

2013-03-12, 14:38
to jakas antysemicka prowokacja!!
zydzi sa dobrymi i pokojowo nastawionymi ludzmi!

osa79

2013-03-12, 14:40
rzyt....

fe...........he

2013-03-12, 14:43
a tam. Piwo. Niech wejdzie na główną i rozpocznie hejt :D

to...........ll

2013-03-12, 14:49
oco sie ten dziennikarz ich pytal?

ru_ziolo

2013-03-12, 14:51
Jestem bardzo tolerancyjny.
Hałas karabinów maszynowych strzelających do żydów mógłbym tolerować przez całą noc.

Re...........ms

2013-03-12, 15:00
poszedł typ w jakąś ekstremalnie religijną dzielnicę gdzie nawet żydzi którzy nie maja pejsów się nie zapuszczają bo mogą wpie**ol wyłapać i dziwi się, że go pogonili :D

chętnie obejrzę jego materiał na hardzie jak próbuje sił u ciapatych ekstermistów.. potną go na kawałki, zgwałcą i spalą jego rodzinę i bydło. Potem nadzieją go na pal i wypowiedzą wojnę hameryce. :D

Good luck!!

bz...........ue

2013-03-12, 15:02
pie**olona zaraza....

Ostatnio odkryłem w szafce z produktami spożywczymi tzw mole spożywcze. Poszedłem do teściowej zapytać jak się ich pozbyć bo podobno nie jest to proste. Usłyszałem, że trzeba umyć cale wnętrze szafki wodą z octem i położyć pułapkę na mole. Trzeba to zrobić jak najszybciej bo one szybko się mnożą i po krótkim czasie opanują wszystkie szafki w kuchni. Odpowiedziałem:
- Jak Żydzi ? - Teściowa na to:
- Nie. Aż tak to nie... :)

Wiem, że suche, ale jakże prawdziwe.

Ji^HaD

2013-03-12, 15:54
gdybys wdychal tate babcie ciocie siostre i chomika tez bys byl agresywny

coroner

2013-03-12, 16:09
Pejsate świnie :->

kamuha

2013-03-13, 00:21
oooo jak w Polsce przed 39-tym:))
U nas też żydzi rzucali kamieniami w Polaków jeśli Ci ośmielili się wejść z ulicy na chodnik:)))

Nihil

2013-03-14, 01:00
Wszyscy są hipokrytami.
Katolicy kochający bliźniego, prócz tych z po
ciapaci którzy są pokojowi, jak dla mnie bomba
żydzi którzy robią z siebie męczenników i ofiary, a jak oni coś zrobią to jest dobre, wymieniać dalej? Mógłbym ale mi się nie chce a i ciągle to wałkowane jest.

Zjuq

2013-03-14, 01:11
Rems napisał/a:

poszedł typ w jakąś ekstremalnie religijną dzielnicę gdzie nawet żydzi którzy nie maja pejsów się nie zapuszczają bo mogą wpie**ol wyłapać i dziwi się, że go pogonili :D

chętnie obejrzę jego materiał na hardzie jak próbuje sił u ciapatych ekstermistów.. potną go na kawałki, zgwałcą i spalą jego rodzinę i bydło. Potem nadzieją go na pal i wypowiedzą wojnę hameryce. :D

Good luck!!



Chciałeś chyba powiedzieć "potną go na kawałki, spalą jego rodzinę i zgwałcą bydło. Myśl zanim coś napiszesz :facepalm: