18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad telewizyjny w schronisku dla psów

CrazyEdek • 2018-05-18, 10:02
Dobra, idziemy do domu :amused:


~Velture

2018-05-18, 10:04
Uwielbiam jak telewizja nie chce pokazywać niewygodnych rzeczy...

Pantilion

2018-05-18, 10:36
No i owczarek niemiecki to jest pies, a nie k***a jakieś szczury czy inne świnki morskie :-D

Lobo24

2018-05-18, 11:03
Zauważcie jedną prawidłowość. Mówi się o niebezpiecznych rasach, tymczasem najczęściej ataków dokonują owczarki niemieckie. Najdalej wczoraj media rozpisywały się, że jeden prawie odgryzł dziecku twarz. Parę dni wcześniej podobny los spotkał dziewczynkę.
Często atakuj też husky. Owczarki od wielu lat były hodowlane z naciskiem na dobór mocnych osobników - agresywnych.
Husky natomiast jest pół dziki i myli pisk dziecka z odgłosami zwierzyny.

Zimmerman

2018-05-18, 11:20
@up może dlatego, że jest ich najwięcej. U mnie we wichurze jest jeden amstaf/pitbul czy ch*j wie jak to się nazywa i 30 owczarków, amstafa pilnują (bo wiedzą, że to groźna rasa) a te owczarki sobie biegają gdzie chcą. Policja ma owczarki, wojsko owczarki, celnicy owczarki, po prostu większość psów to owczarki. A i wydaje mi się, że owczarki niemiecki są wliczane w rasy niebezpieczne.

nowynick

2018-05-18, 11:36
owczarek nazistowski wyniuchał semickie korzenie :D

biosone

2018-05-18, 12:09
Velture dziecko, myslisz ze specjalnie dla ciebie zrobia zblizenie?

PieronJasnySzlag

2018-05-18, 12:48
Lobo24 napisał/a:

Zauważcie jedną prawidłowość. Mówi się o niebezpiecznych rasach, tymczasem najczęściej ataków dokonują owczarki niemieckie. Najdalej wczoraj media rozpisywały się, że jeden prawie odgryzł dziecku twarz. Parę dni wcześniej podobny los spotkał dziewczynkę.
Często atakuj też husky. Owczarki od wielu lat były hodowlane z naciskiem na dobór mocnych osobników - agresywnych.
Husky natomiast jest pół dziki i myli pisk dziecka z odgłosami zwierzyny.


Tak jest. Amstafowate jest trudniej ułożyć ale jak ktoś ma do nich ręke to są przewidywalne. Owczarki natomiast to jedne z najmądrzejszych psów ale są mniej przewidywalne. To nie moja teoria tylko kumpla który naprawde się zna na psach.
No i dochodzi jeszcze opinia publiczna, mainstream... pit bull to wiadomo dla głupich dresów i drzessik, bernardyn i labrador dla szczęśliwych rodzin w domach na przedmieściach, chuiłała to dla plastykowych karyn a owczarek niemiecki to przyjaciel rodziny, najmądrzejszy psie w galaktyce... a pote idzie się zdziwić.

WildChild

2018-05-18, 12:55
A Co najciekawsze.Według statystyk najczęściej atakują te słodkie,kochane i rodzinne Goldeny :D Amstafowate są gdzieś poniżej polowy tabeli

longlong7

2018-05-18, 13:07
to tylko zwierzęta, ich zachowanie jest nieprzewidywalne i koniec, i niema co się kłócić, to tak jak z psami;)

tips6

2018-05-18, 13:30
longlong7, przekonałeś mnie... że nie masz pojęcia co piszesz.

Wiewór

2018-05-18, 13:34
Widzę, że szkolenie z manipulacji przekazem mieli w TVPis :amused:

SpeedyG

2018-05-18, 15:52
Pies potrzebuje opieki, taki hasky musi biegać i nie dziwię się że takie rasy głupieją jak, debil właściciel kupi takiego psa do mieszkania w bloku, lub tylko trzyma na podwórku. One muszą się wybiegać co najmniej 10 km dziennie, a owczarki są mądre tylko psa trzeba umieć ułożyć i wychować. Pies musi wiedzieć, że to ty jesteś samcem alfa, przewodnikiem stada i ma się ciebie słuchać. Jak właściciel debil to nie potrafi okiełznać nawet owczarka. Co do amstafów i innych pitbulli, dobermanów to są niebezpieczne rasy i pomimo dobrej tresury takiemu może odpie**olić i zaatakuje nawet właściciela.
Ogólnie psom odpie**ala jak są pozostawione same sobie przy budzie lub w klatce, one potrzebują aktywności fizycznej.

gohan27-01

2018-05-18, 15:57
Up@Lobo24 Może dlatego psy pogryzły te dzieci, ponieważ j***ni idioci czyli rodzice nauczyli swoje dzieci głaskania obcych psów, oraz wchodzenie do kojca gdzie przebywają psy. Niewinnie dzieci ale durnych rodziców którzy uczą dzieci, że piesek jest dobry i niech idzie pogłaskać.

Al...........rt

2018-05-18, 16:10
Lobo24 napisał/a:

Zauważcie jedną prawidłowość. Mówi się o niebezpiecznych rasach, tymczasem najczęściej ataków dokonują owczarki niemieckie. Najdalej wczoraj media rozpisywały się, że jeden prawie odgryzł dziecku twarz. Parę dni wcześniej podobny los spotkał dziewczynkę.
Często atakuj też husky. Owczarki od wielu lat były hodowlane z naciskiem na dobór mocnych osobników - agresywnych.
Husky natomiast jest pół dziki i myli pisk dziecka z odgłosami zwierzyny.

To nie jest prawda.
Ponad 50% zarejestrowanych ataków w USA to pit bulle. Owczarki niemieckie owszem są na liście, ale na trzecim miejscu. Nie wiem jak się to ma do popularności poszczególnych ras. Wiem, że moi dziadkowie mieli kiedyś bardzo agresywną owczarkę niemiecką, a obecnie babcia ma bardzo sympatyczną i przyjazną sukę tej samej rasy.

Z drugiej strony rzadko mówi się o małych psach, bo je zwykle łatwo pokonać. Jak właściciel nie pilnuje to szybko sąsiad da w łeb żeby dzieciaki były bezpieczne i po sprawie. A często to właśnie małe psy są agresywne.