18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad telewizyjny w schronisku dla psów

CrazyEdek • 2018-05-18, 10:02
Dobra, idziemy do domu :amused:


Heydash

2018-05-19, 06:50
debil nie wie jak się bawić z owczarkiem muzułmańskim ale bym mu buta na ryj zaj***ł jak bym tam był.

dagon22

2018-05-20, 13:24
Alart napisał/a:

To nie jest prawda.
Ponad 50% zarejestrowanych ataków w USA to pit bulle. Owczarki niemieckie owszem są na liście, ale na trzecim miejscu. Nie wiem jak się to ma do popularności poszczególnych ras. Wiem, że moi dziadkowie mieli kiedyś bardzo agresywną owczarkę niemiecką, a obecnie babcia ma bardzo sympatyczną i przyjazną sukę tej samej rasy.

Z drugiej strony rzadko mówi się o małych psach, bo je zwykle łatwo pokonać. Jak właściciel nie pilnuje to szybko sąsiad da w łeb żeby dzieciaki były bezpieczne i po sprawie. A często to właśnie małe psy są agresywne.




Tyle ze w stanach amstaffy to jak u nas jamnik czy inny szczur w domu lub owczarek pod domem,jak pies w domu to spodziewaj się czegoś w rodzaju amstaffa.
Co do statystyk to coś mi się przypomina ze najwięcej pogryzień jest przez owczarki, trwałe szkody -odgryzione paluchy itp to o dziwo labradory :D A co do śmiertelnych pogryzień to faktycznie te byczki na kaczych łapach są na topie.

A co do szczurowatych to strach pomyśleć co by sie stało gdyby niektóre osoby posiadające te pieski podjeły sie wychowania czegoś poza kostke. Pewnie w wiadomościach by pisali :D