18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wywiad na siłowni

8broda8 • 2018-06-16, 21:38
Trener osobisty udzielając wywiadu zapomniał o podopiecznym. Uczeń postanowił trenować jak mu serce podpowiadało.


eclipse2012

2018-06-16, 21:54
biceps, triceps, plecy, barki, klata, nogi na raz,
co ty chcesz czas zaoszczędzony

styl na kalekę

wszystko siada

SirMajkel

2018-06-16, 23:01
w dzisiejszych czasach każdy idiota może być trenerem personalnym.

jjjkkkfff

2018-06-16, 23:05
Tadeusz Drozda byłby usatysfakcjonowany tym filmem. Po prostu.
Ps. mógłby mi ktoś powiedzieć na ch*j w dużej części filmików gdy trenerzy personalni coś tam tłumaczą na siłowni gdzie jest trzydzieści stopni, wszyscy w koszulkach upoceni to ci trenerzy popie**alają w grubych bluzach?

nelbox

2018-06-16, 23:30
@up
bo wyglądają strasznie ch*jowo. mało kto z nich bierze koks przez cały rok, więc ich jednożyciowe zdjęcia są po prostu nieaktualne w stosunku do rzeczywistości.

jjjkkkfff

2018-06-17, 05:03
@up
Dziękuję, właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem.

bloodwar

2018-06-17, 06:31
@up Nie tyle chodzi o koks co o redukcje - wbrew pozorom taki kulturysta nie wyglada jak Apollo cały rok dzień w dzień a jedynie na kilkanaście dni przed zawodami kiedy redukuje masę o 10-15% i wypłukuje wodę z organizmu żeby było jak najlepiej widać mięśnie, potem jeszcze ten efekt potęguje smarując się samoopalaczem i oliwką, przez resztę czasu jest spompowanym wodą, koksem i odżywkami dzikiem który wyglada mało estetycznie.

przeme13

2018-06-17, 10:19
Jestem na 95% pewien, że to już tutaj było und to jest ustawka. Nie pozdrawiam.

_R...........s_

2018-06-17, 10:39
Nie wiem o ch*j wam chodzi i skąd ten hejt na crossfitowców. To że ćwiczą po swojemu jakieś dziwne ch*jostwa, nie znaczy że trzeba ich od razu wyśmiewać :trollencjusz:

Arles.

2018-06-17, 12:25
@up co to jest ten cały crossfit?

kanalistakp

2018-06-17, 13:23
k***a. Człowiek kończy studia, płaci za międzynarodowe kursy z pieniędzy uzbieranych z pizzeri, kształci się na własną rękę, stara się nie wypowiadać na tematy, na które nie ma pojęcia, waży słowa, sugeruje się tylko publikacjami naukowymi, wkłada serce i duszę w swoją pasję bo chce być dobrym trenerem, ale boi się że jest za wcześnie żeby zacząć pracować i nie chce broń Boże przekazać złych nawyków swoim podopiecznym... A tu k***a zjawiają się cwe*achy, które po przeczytaniu artykułu czy po prostu są napompowani bo się tacy urodzili czy też walą koksy (a takich to się zatrudnia na mus bo przecież k***a wygląd się liczy a nie wiedza), pie**olą od rzeczy, podciągają się w stylu crossfit (wierzgająca się ryba na drążku) dostają robotę i robią ogólne pośmiewisko z "trenerów personalnych" albo ogólnie "trenerów". k***a to sobie pasję wybrałem, że się wstydzę do niej przyznać bo teraz dosłownie KAŻDY jest trenerem, i wiem że jak komuś się przyznam to będzie miał bekę albo sam będzie "trenerem". Sorry k***a za ten poemat, wiem że filmik dla beki, tylko mi się odpalił jakiś wk***oużalacz.

KubsonMon

2018-06-17, 13:34
wiecie co to za nuta w tle?

tylko bez darude i tak dalej

lordindycznik

2018-06-17, 17:38
@ up kanalistakp

Od znajomego usłyszałem, że nie ważne co się robi, najważniejsze to by być w tym jak najlepszym :) Tak więc kolego pie**ol opinie innych, rób to co kochasz i bądź w tym najlepszy, a dobra opinia i kasa same przyjdą :)

_HeiSeNBerg

2018-06-17, 19:20
@KubsonMon : The Chemical Brothers - Galvanize