18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyszedł, zatańczył i padł

Pantilion • 2018-10-03, 05:52
Podejrzany o podwójne zabójstwo jegomość został zatrzymany na parkingu, a dalej zobaczcie. Można od 0:43s


hejcior

2018-10-03, 07:14
Hmm.. biały koleś, wysiadł (na dwa razy, ale wysiadł), ręce w górze.. coś tam w ręce miał, ale średnio do broni podobne. Jeden pałkarz strzelił przedwcześnie i reszta podążyła w sukurs? Czy coś przegapiłem?

wu...........py

2018-10-03, 08:04
@up, chyba dokladnie tak bylo. to ja sie zastanawiam po ch*j oni sie dra rece do gory, skoro i tak Cie odjebia? a strzelil przedwczesnie ten juz stary ch*j zgrzybialy z auta z kamera

welder72

2018-10-03, 08:04
Gościu zastrzelony i właśnie odwala kite a gliniarze jeszcze drą ryje "don't move!".

Wiewór

2018-10-03, 08:16
Nagranie na dychę. Pełne HD w pierwszym rzędzie za bezpiecznym ekranem komputera :D

Sama akcja to zwykłe zabójstwo. Wszystkie świniaki, które strzeliły powinni iść do kryminału i być j***nym przez murzynów.
Facet nie zrobił absolutnie NIC co pozwoliło im strzelać.

furandi

2018-10-03, 09:09
W mojej ocenie przedmiot przypomina z kilku metrów nóż. Nie zastanawiałbym się nad tym, czy pozwolić kolesiowi do siebie podejść.

Wiewór

2018-10-03, 09:18
A teraz doczytałem, że podejrzany o podwójne zabójstwo. To zmienia postać rzeczy.
Brawo dla policjantów. Mocno go rozj***li! Amerykański podatnik jest wdzięczny!

LaChupacabra

2018-10-03, 09:19
Sk***iel pierwszy wystrzał niechcący bo trzymał palec na spuście, kolejne już oddał żeby nie było że nie jest pewny siebie.

panorama

2018-10-03, 09:45
Tam się nie pie**olą. Co znaczy dont move to każdy debil wie.

Moby_Dick

2018-10-03, 09:46
O krawężnik sie zaczepił i wyj***ł orła.

panorama

2018-10-03, 09:57
Policjant krzyczy żeby ch*j się nie ruszał a wychodzi z samochodu. Może głuchy.

Taki ch*j. Z tego co mówią policjanci to śledzili go od dawna. A jak kogoś zaj***ł to dobrze że go odstrzelili.

skywalker75

2018-10-03, 10:54
@abraxus
A teraz doczytałem, że podejrzany o podwójne zabójstwo. To zmienia postać rzeczy.
Brawo dla policjantów. Mocno go rozj***li! Amerykański podatnik jest wdzięczny!

Gorzej jak to nie ten.

bloodwar

2018-10-03, 10:56
W Polsce policjanci boją się strzelać, bo za użycie broni jest smutne spotkanie z komendantem i potencjalnie dyscyplinarka

W Ameryce policjanci boją się NIE strzelać, bo jeżeli okaże się, że było np. trzech policjantów z wyciagniętą bronią i czystym polem do strzału a koleś zaczął odpie**alać manianę i któryś z nich NIE strzelił to będzie miał smutne spotkanie z komendantem i potencjalnie dyscyplinarka za to, że wystawił na niebezpieczeństwo kolegów - bo gdyby każdy z nich pomyślał sobie "eee nie będe strzelał bo nie chce mieć typa na sumieniu a może pozostali go zastrzelą" to ostatecznie nie strzeliłby nikt i koleś by ich odj***ł jednego po drugim. Dlatego zawsze lepiej jest prewencyjnie strzelić kilka czy kilkanaście razy i być co najwyżej uznanym przez media za nadgorliwca niż nie strzelić wcale i mieć nieprzyjemności

ziomandrzej

2018-10-03, 12:46
Chyba jest błąd w opisie... Dałeś "zatrzymany" a na filmiku jest "zastrzelony". Weź to popraw.

kszan

2018-10-03, 17:54
im blizej czlowiek centrum wydarzen - tym go bardziej krew zalewa. Kozak dylemat, odebrać komuś życie prewencyjnie zeby nie miec przej***ne u bosa komendanta wszechmocnego

Btw. nie ruszał sie jak mu kazali sie nie ruszać
Gdy tylko padło słowo hands up to wyszedl z rewkami ku górze wiec nie rozumiem waszego toku myslenia obsrane wszystkiego c**y.