18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wystrzałowy organista na pogrzebie dziecka.

Quiller • 2023-03-20, 13:46
Historia prawdziwa.
Moją dalszą rodzinę jakiś czas temu dotknęła tragedia w postaci śmierci noworodka.
Wcześniaki przyszły bardzo szybko na świat, z czego jedno wymagało kilku operacji by utrzymać je na tym świecie. W momencie, gdy wydawało się, że już wszystko będzie ok - informacja jak grom z nieba - maluch zmarł. :dead:

Wszyscy doj***ni mocno. Rodzice dziecka - wspaniali ludzie. Totalnie w rozsypce. Rodzina płacze. Empatia mocno, bo sam jestem rodzicem... :cry:

Kościół. Kończy się różaniec. Za chwilę rozpocznie się msza za malucha.
Nagle z zewnątrz kościoła do środka dobiegają jakieś krzyki. Po chwili kolejne krzyki i po jakimś czasie kolejne. W bani układa się plan zgarnięcia jakiegoś znajomego i uciszenia w domyśle jakiegoś pijaczyny by nie wk***iał reszty. Decyzja w bani zapadła i już szukałem wzrokiem najlepszego partnera do spuszczenia wpie**olu źródłu zamieszania, gdy źródło to wparowało do kościoła i raźnym krokiem udało się na zakrystię.
Ja wk***iony na maksa, bo z zakrystii kolejne krzyki, ale dające się rozpoznać już jako te charakterystyczne odpały ludzi z syndromem touretta. Poziom wk***u spadł z 9 na 8,5, bo w końcu koleś chory... Ale to co stało się potem wyj***ło mnie z trampek. Koleś z zakrystii udał się na chór i zaczął grać na organach.

TO BYŁ j***nY ORGANISTA.... :shock:

I to jeszcze nie byle jaki... Koleś starając się opanować swoje ataki, gdy śpiewał - brzmiał jak powyginana płyta winylowa puszczona przez zj***ny modulator. Ataki nie zawsze udawało się powstrzymać i co jakiś czas coś tam koleś wystrzelił...
:idzwch*j:

To była najśmieszniejsza rzecz jaką w życiu widziałem.
Pogrzeb noworodka z udziałem organisty z tourettem.


Czułem się jak Eric Hartman w Boemerangu i pewnie podobnie wyglądałem...

Otoczony rodziną pogrążoną w żałobie robiłem co mogłem by przy każdej kolejnej linijce śpiewanych psalmów czy innych gówien nie wybuchnąć śmiechem. Niestety bezskutecznie... Załzawione i czerwone oczy od powstrzymywania się od śmiechu, gdy w jakimś momencie organista wydał dźwięk jakby literalnie zakrztusił się ch*jem.

Czara się przelała. Nie wytrzymałem i wystrzeliłem z ławki na zewnątrz.
Dla obcych ludzi pod kościołem musiałem wyglądać jak totalnie zdruzgotany członek rodziny. Dopiero w samochodzie na parkingu złapałem oddech....

andrzejrobert75

2023-03-20, 18:47
W powiecie Biała Podlaska w miejscowości W....Ce jest x z zaburzeniami,ma kilka tikòw i się jąka.

Karboksylator

2023-03-20, 19:24
pie**olisz, normalnie wtedy byś wyjął telefon i nagrał takiego organistę, później by poszedł do tvn-u. sprzedałby materiał, oni by udowodnili, że organista jest taki jaki jest bo go xiądz dobrodziej r*chał od małego, później by spalili kościół i zakrzyknęli, że papież o tym wiedział i nie reagował.

opółnocyuciebie

2023-03-20, 19:40
Urzekła mnie twoja historia, ale piwa nie będzie, bo nie poczułem tego ukłucia w trakcie czytania - no wiesz, nie było w tym nic szczególnego.
Btw, zdjęciami małego gnojka nikt by tu nie pogardził, więc następnym razem rób zdjęcia zamiast wymyślać bajeczki.

mareczex093

2023-03-20, 19:57
Wieje ściemą lub nawet pastą. Ktoś kto na sodolu chciałby opowiedzieć taką historię napisałby chociaż w jakim mieście i z tego co obiło mi się o uszy i oczy to jest bardzo mały % ludzi z tymi objawami tourette'a. Nie wiem, nie pamiętam - mogę się mylić, ale to może być nawet nie cały 1% choryujących. Po prostu jebie ściemą.

Polokima

2023-03-20, 20:19
Widać, że sadol. :D

Gitrix

2023-03-20, 20:25
Tyle pie**olenia a nie dało się nagrać?

darek1234

2023-03-20, 20:45
Baronessa napisał/a:

Otóż istnieje coś takiego, że u ludzi z syndromem Tourette'a podczas śpiewu mimowolne tiki związane z tą chorobą zanikają (podobnie jest z jąkaniem się, np. jeden z braci golców, Łukasz podczas śpiewania przestaje się jąkać).



Otóż mylisz się generalizując. Objawy choroby mogą zniknąć, ale nie muszą, mogą się wręcz nasilić. Coś tam wyczytałeś w Faktach, albo innym gównie i najlepiej zostaw to dla siebie

oleck napisał/a:

Ksiądz wyglądał jak maciek z klanu.



Najśmieszniejsze w Twojej historii jest to, że... wiesz jak wygląda maciek z klanu :D

miotaczkiszonki

2023-03-20, 22:09
Żałosne...

Hmmm co by tu zrobic, żeby otrzymać wirtualne piwka. A jebne se historyjkę gdzie wplotę kościół, śmierć noworodka i zespół Touretta - na pewno łykną .

Kto wierzy w takie gówno ?

Quiller

2023-03-20, 22:42
Słowem wyjaśnienia dla powątpiewających w prawdziwość tej historii.
Nie dziwię się, że powątpiewacie w jej prawdziwość, bo sytuacja była tak odklejona od rzeczywistości, że czułem się jak w ukrytej kamerze...

Dla głąbów zachodzących w głowę dlaczego nie podałem nazwy miejscowości. Wyjaśniam, że BARDZO chętnie bym was wysłał na mszę z udziałem tego organisty bo jest to artysta najwyższych lotów... Aczkolwiek niestety sytuacja miała miejcie małej miejscowości gdzie dzieci nie chowa się codziennie. Podanie parafii / miejscowości bezpośrednio poprowadziło by do strony parafii > "klepsydry" > mojej rodziny. A nie chcę by banda odklejeńców zawracała głowę mojemu kuzynostwu.

Dla osób liczących na zdjęcia "małego gnojka" do :wali: - trumienka była zamknięta... Sorry...

Dlaczego nie nagrałem organisty ? Powody były 3:
1. Musiałem skupić się na nie śmianiu się... Serio miałem nadzieję, że opanuję się i wytrzymam do końca...
2. Obok stała wk***iona na mnie po całości żona XD
3. Otoczony byłem żałobnikami...


Baronessa napisał/a:

Bla bla bla... Otóż istnieje coś takiego, że u ludzi z syndromem Tourette'a podczas śpiewu mimowolne tiki związane z tą chorobą zanikają (podobnie jest z jąkaniem się, np. jeden z braci golców, Łukasz podczas śpiewania przestaje się jąkać).



Tak. A ludzie co mają raka, dostają chemię i zdrowieją.
Generalizujesz na podstawie wyjątków od reguły - znanych piosenkarzy znanych z TV którzy mają wspólną cechę - jakiś tam syndrom - brawo. Jesteś idiotką :)

miotaczkiszonki napisał/a:

Żałosne...
Hmmm co by tu zrobic, żeby otrzymać wirtualne piwka. A jebne se historyjkę gdzie wplotę kościół, śmierć noworodka i zespół Touretta - na pewno łykną .
Kto wierzy w takie gówno ?



Informuję wszem i wobec, że podzielenie się tą historią to z mojej strony działanie czysto altruistyczne. Jestem na Sadolu od tylu lat i odwdzięczam się tym co mam dla was najczarniejsze... Paru osobom poprawiłem humor, tak jak wielokrotnie jakieś anony tutaj poprawiały mi. Czasami jakąś historią, a czasami filmem kasztana wystrxzelonego w odbyt jakiejś starej baby...
Za stary jestem na cieszenie się kudosami w postaci wirtualnych piwek :)
Niech się niesie ...

gambit997

2023-03-20, 23:58
Napisz proszę po co tu o tym napisałeś, uzasadnij...

Safko666

2023-03-21, 00:50
Quiller napisał/a:

[...] wk***iona na mnie po całości żona XD[...]


Żona a zaraz potem "XD", wydałeś się chłopie.
Kierowca autobusu w której ławce siedział? Kiedy wstał i zaczął klaskać?

Quiller

2023-03-21, 08:35
gambit997 napisał/a:

Napisz proszę po co tu o tym napisałeś, uzasadnij...



Czytać nie umiesz ?
Patrz post nad twoim, ostatni akapit.

Safko666 napisał/a:

Żona a zaraz potem "XD", wydałeś się chłopie.
Kierowca autobusu w której ławce siedział? Kiedy wstał i zaczął klaskać?



Po tym jak wyszedł z Twojego taty...
Facec po 30 nie może użyć "xd"? Liderzy partii w tytułach swoich książek używają "xd", to dlaczego ja nie mogę? ;-)

Bartvons napisał/a:

Za długie



Przepraszam :kawa:

miotaczkiszonki

2023-03-21, 18:45
Winny się tłumaczy...

Z całym szacunkiem ale brniesz dalej nie wiadomo po co.
Organista z zespołem touretta byłby googlowalny gdyby istnial bo zapewnie nie tylko Ty miałbyś "przyjemność" uczestniczenia w uroczystości z jego udziałem .

Wiem, wiem, zaraz wybrniesz tym, że on specjalizuje się tylko w graniu na pogrzebach małych dzieci a na tej wsi to jednostkowy przypadek.

Chcesz dalej brnąć ?
Udowodnij a zwrócę honor

Robajson

2023-03-21, 22:06
Zebraliśmy się tutaj, bo wasze modlitwy ch*ja dały :lol: