18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wysprzątana winda.

~_Yarko_ • 2019-06-27, 19:22

Ej, wracaj!
Szmatę zostawiłam!

de_Sade

2019-06-27, 19:43
Pamiętam, w latach pięćdziesiątych można było spotkać jeszcze sporo starych wind, do których się wskakiwało. Teraz przynajmniej wiem, gdzie je wysłali...

r061071

2019-06-27, 21:41
to ty k***a ile masz lat ?

eee to szacun emerycie

azerbejdzanification

2019-06-27, 21:42
Taka historyjka przynudnawa odnośnie wind ode mnie.

Pracowałem kiedyś w firmie sprzątającej, ogólnie ogrodnictwo, czyszczenie biurowców i inne poboczne prace. Byliśmy na szorowaniu kamiennej posadzki w jednym z biurowców i pracował z nami taki przygłupi typek. Poszedł szorować swoją klatkę. Zaczął od parteru, skończył na windzie(też z kamienną posadzką). Następnie pojechał na 1. piętro, szoruje szoruje - kończy na windzie. i tak do 4 piętra. k***a wyszorował podłogę w windzie 4 razy bo przecież każde piętro miało być umyte :mrgreen:

aaaaaaaaaaaaaa

2019-06-27, 21:55
azerbejdzanification napisał/a:


Pracowałem kiedyś w firmie sprzątającej, ogólnie ogrodnictwo, czyszczenie biurowców i inne poboczne prace.



Ty k***a jak Irenka Kwiatkowska. żadnej pracy się nie boisz...

Te stare windy mają swój urok... Kiedyś w Warszawie robiłem klientowi usługę na Grzybowskiej na 13p. Nieważne co, ale k***a były elementy za h*ja nie wchodzące w windę. W sumie w windzie miejsce było, ale drzwi takie, że ni h*ja się nie da.
Wnoś k***a schodami na 13p.
Ale windy stare i klient pokazał mały trik, spuścił windę (albo dał w górę) kilkadziesiąt centymetrów i wszystko weszło. Przy tych dzisiejszych nowoczesnych już tak systemów nie obejdziesz.

Hrabia Drapula

2019-06-27, 22:19
pewnie panel tak mopem wytargała że zwarcie zrobiła

Dzisiaj

2019-06-27, 22:34
a komu sie snilo, ze winda pojechala za wysoko i gdzies sie wj***la na 10.5 pietro lub nawet 11 a w bloku bylo tylko 10? :D

Arnuch

2019-06-27, 22:47
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ty k***a jak Irenka Kwiatkowska. żadnej pracy się nie boisz...
Te stare windy mają swój urok... Kiedyś w Warszawie robiłem klientowi usługę na Grzybowskiej na 13p. Nieważne co, ale k***a były elementy za h*ja nie wchodzące w windę. W sumie w windzie miejsce było, ale drzwi takie, że ni h*ja się nie da.
Wnoś k***a schodami na 13p.
Ale windy stare i klient pokazał mały trik, spuścił windę (albo dał w górę) kilkadziesiąt centymetrów i wszystko weszło. Przy tych dzisiejszych nowoczesnych już tak systemów nie obejdziesz.



Ja z kumplami za gowniaka zjezdzalismy na dachu od windy - wlasnie w windach tego typu. Jechalo się na ostatnie pietro i wciskalo parter. Potem trzeba bylo spiąć styki (na gorze drzwi) i winada zaczynala jechac przy orwartych drzwiach. Ja troche zjechala wskakiwalo się na dach zamykalo drzwi i jazda na dół. Ech byly czasy.

kubaaaaacki

2019-06-27, 22:54
ufff - dobrze, że się szmacie nic nie stalo.........

jasypan

2019-06-27, 23:04
Najważniejsze że zdążyła swoje graty zawinąć.

mesjans

2019-06-27, 23:48
Winda odjeżdża w górę, drzwi się zamykają a ona puka do drzwi :-D

daniel1984

2019-06-28, 00:36
pewnie na każdym piętrze wysprzątana ;)

Kruszynka126

2019-06-28, 02:02
Dzisiaj napisał/a:

a komu sie snilo, ze winda pojechala za wysoko i gdzies sie wj***la na 10.5 pietro lub nawet 11 a w bloku bylo tylko 10?



Mi i to nie jeden raz! Ostatnio z tydzień temu wystrzeliła ponad dach. Ogólnie nie wiem o co chodzi, ale od paru lat nagminnie śnią mi się windy. Za każdym razem jest jakoś inaczej zj***ne... Albo się podłoga otwiera, albo przyspiesza do góry, albo ściany się zwężają, albo mnie przecina w pół, itp... Nawet nie przypuszałam, że jest tyle wariantów. Najgorsze jest to, że nigdy nie bałam się windy, a teraz przez te poj***ne sny mam lekki dreszczyk jak do niej wchodze...

sereja3

2019-06-28, 08:21
Sny o windach to mój koszmar. Ja pie**ole i nie wiem o co chodzi. Winda, która jezdzi w górę i w dół, która nie ma końca. Największy koszmar. A wiecie co jest najlepsze? Tak około 10 lat temu wracałem od kumpla i postanowiłem zjechać windą z 3 piętra. Wsiadłem pojechałem i zatrzymała się pomiędzy 1 piętrem a parterem. Po kilku sekundach zaczęła jechać do góry i wiecie co? Wywiozła mnie na 11 piętro 10 piętrowego wieżowca. To było takie pięterko techniczne. W momencie jak zobaczyłem, że nie zatrzymuje się na 10 to miałem taką myśl, że jedzie do góry tylko po to by mnie sp***olić z większej wysokości. Jak się zatrzymała na 11 to wybiegłem i wyj***łem z buta drzwi od tego piętra ( bo było zamknięte) Od tamtej pory pie**ole, wole chodzić schodami.

Janusz_k

2019-06-28, 10:13
Też miałem paskudne sny o windach, sprawdzałem w sennikach ale tam nic nie ma.
Mi się z kolei śniły że się trzęsą, rozwalają, jakieś takie niepewne, jadą gdzieś wysoko na jakimś
niepewnym rusztowaniu, albo że jadą ponad budynek, takie męczące sny.
I wiecie co zrobiłem? jak otwarli sferę w BB to tam są windy do parkingu na górze, wyjeżdża jakby ponad
dach bo nad samą "ulicą" galerii dach jest niżej, przejechałem się kilka razy na sam szczyt i pomogło,
już mi się windy przestały śnić :)