18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wyskok na rowerze

Electrike • 2015-09-15, 22:01


To było co najmniej pewne :lol:

Sh...........78

2015-09-16, 15:53
Panowie z Nitro Circus, to jeden z ich lżejszych występów. Mieli swoje show w TV, niedawno byli nawet w Polsce. Zainteresowani mogą zapoznać się z innymi materiałami.

Tutaj również ciekawostka od tych panów, troszkę bardziej sadystyczna.

bomba245

2015-09-16, 17:42
Jestem ciekaw czy coś mu się stało z miednicą :->

Tudeski

2015-09-16, 20:46
groch213 napisał/a:

Oglądałem program dokumentalny kilka lat temu, na jakimś kanale nie pamiętam jakim, o tym gościu. Po tej akcji koleś trafił do szpitala, wózek do końca życia. Po kilku miesiącach deprechy popełnił samobójstwo.



Daj info wiecej.

Budziar

2015-09-16, 21:51
Ja pie**ole, ten filmik jest z nitro circusa z 2005 roku? Gościu się porządnie połamał, po długotrwałym pobycie w szpitalu zostawiła go żona czy też narzeczona. Z powodu depresji popełnił samobójstwo. Od 15 lat uprawiam ekstremalny mountainbiking i wiem że zrobił to dla siebie, poniósł porażkę, ale nie był debilem. Ludzie odważni próbują testować swoje umiejętności i jaja. Jeśli nie wiesz czym jest ryzyko, i nie masz skilsów oprócz chodzenia po zakupy i podcierania dupska to nie oceniaj ludzi, którzy zaprowadzili świat sportów ekstremalnych na odmienny poziom. Nie wiesz o czym mówisz nazywając go debilem, był prosem, żył z tego, doskonalenie doprowadziło go do śmierci. Trochę K*rwa szacunku.

golip

2015-09-17, 13:42
Budziar napisał/a:

Nie wiesz o czym mówisz nazywając go debilem, był prosem, żył z tego, doskonalenie doprowadziło go do śmierci. Trochę K*rwa szacunku.


Tym bardziej jest debilem. Jeżeli z tego żył to znaczy, że powinien mieć chociaż trochę wyobraźni. I nie chodzi mi tu o samo niebezpieczeństwo tego skoku tylko o znajomość praw fizyki. To się najzwyczajniej nie mogło udać, no chyba, że chodziło mu o to aby się konkretnie wyj***ć.