18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyskakuj z hajsu! To napad!

~Velture • 2019-09-26, 12:20
-Kasa fraj.... a siema elo ziomuś! Hehe co tam? Piąteczek aktualny!
-No, do piątku. :krejzi:


dżonyłojlker

2019-09-26, 12:57
Miałem podobną sytuację kilkanaście lat temu. Idę obok dworca do sklepu kumpla i nagle słyszę za sobą - ty k***a to te "najki" za 9 stów, dajemy ch*ja. Słyszę tupot, myślę sobie - co to za zbiry? Otwieram kozik w kieszeni kurtki, zbiry podbiegają i nastaje cisza, a po chwili... cześć stary, fajne buty sobie kupiłeś. To były miejscowe cwaniaczki (kiedyś już pisałem że za młodu zaopatrywałem drobnych dilerów, to byli jedni z nich)

zwierzak30

2019-09-26, 13:19
@UP.
Albo już odfajkowałeś pajdę za wybryki z przeszłości.
Albo jesteś głupi ( (kiedyś już pisałem że za młodu zaopatrywałem drobnych dilerów, to byli jedni z nich) ) że obnosisz się na forum ze swoją profesją.
Albo po prostu mitoman.
najki za 9 stów/zaopatrywanie dilerów ...

Wstawaj.Zesrałeś się!!!

r061071

2019-09-26, 13:35
kuzyna nie rozpoznał

dżonyłojlker

2019-09-26, 14:53
zwierzak30 napisał/a:

@UP.
Albo już odfajkowałeś pajdę za wybryki z przeszłości.
Albo jesteś głupi ( (kiedyś już pisałem że za młodu zaopatrywałem drobnych dilerów, to byli jedni z nich) ) że obnosisz się na forum ze swoją profesją.
Albo po prostu mitoman.
najki za 9 stów/zaopatrywanie dilerów ...

Wstawaj.Zesrałeś się!!!



Mam od ch*ja historyjek z młodzieńczych lat o których nie mogę pisać - jedne śmieszne, inne wręcz przeciwnie. Ale o takich pierdołach jak dilerka sprzed prawie dwudziestu lat to.. Poza tym, od długiego czasu jestem święty jak aniołek.

Odisok

2019-09-26, 18:00
zwierzak30 napisał/a:

@UP.
Albo już odfajkowałeś pajdę za wybryki z przeszłości.
Albo jesteś głupi ( (kiedyś już pisałem że za młodu zaopatrywałem drobnych dilerów, to byli jedni z nich) ) że obnosisz się na forum ze swoją profesją.
Albo po prostu mitoman.
najki za 9 stów/zaopatrywanie dilerów ...
Wstawaj.Zesrałeś się!!!



I nie ma po co wzywać służb porządkowych. Pozamiataleś!

:!:

Barnellini

2019-09-26, 22:04




Szfajceneger napisał/a:

Mam od ch*ja historyjek z młodzieńczych lat o których nie mogę pisać - jedne śmieszne, inne wręcz przeciwnie. Ale o takich pierdołach jak dilerka sprzed prawie dwudziestu lat to.. Poza tym, od długiego czasu jestem święty jak aniołek.



Jesteśmy z Ciebie dumni :D

ritu4l

2019-09-26, 23:08
Szfajceneger napisał/a:

Miałem podobną sytuację kilkanaście lat temu. Idę obok dworca do sklepu kumpla i nagle słyszę za sobą - ty k***a to te "najki" za 9 stów, dajemy ch*ja. Słyszę tupot, myślę sobie - co to za zbiry? Otwieram kozik w kieszeni kurtki, zbiry podbiegają i nastaje cisza, a po chwili... cześć stary, fajne buty sobie kupiłeś. To były miejscowe cwaniaczki (kiedyś już pisałem że za młodu zaopatrywałem drobnych dilerów, to byli jedni z nich)



Wymyślasz to na poczekaniu, czy w nocy układasz se bajki brandzuljąc się przy tym?

lucilla

2019-09-26, 23:49
Mnie to śmierdzi użytkownikiem "Adriano" - pamiętacie, że był taki co wszystkich dojeżdżał?

Andrzejas

2019-09-27, 00:40
A czy Wy wiecie, że w na początku lat 90' nie było ustawy o prawie autorskim i handlowałem w podstawówce własnoręcznie kopiowanymi kasetami z muzyką i oprogramowaniem :?: Mało tego! Do dzisiaj tego nie rozliczyłem w skarbówce!
Dzwońcie do Putina i pokażcie mu tego posta!


Psssst! Mam też około 7 terabajtów danych ściągniętych torrentem i nikomu za to ani grosza nie dałem, ale o tym to już nikomu ani słowa, ok?

~Velture

2019-09-27, 00:47
Andrzejas napisał/a:

A czy Wy wiecie, że w na początku lat 90' nie było ustawy o prawie autorskim i handlowałem w podstawówce własnoręcznie kopiowanymi kasetami z muzyką i oprogramowaniem Mało tego! Do dzisiaj tego nie rozliczyłem w skarbówce!
Dzwońcie do Putina i pokażcie mu tego posta!
Psssst! Mam też około 7 terabajtów danych ściągniętych torrentem i nikomu za to ani grosza nie dałem, ale o tym to już nikomu ani słowa, ok?



Ty udajesz czy po prostu jesteś głupi?
Prawo nie działa wstecz więc jeśli wtedy nie było coś zakazane to nie można ścigać za to co wtedy robiłeś to raz a dwa to, że wolno ci posiadać piraty ale nie wolno ci ich udostępniać i po trzecie k***a nie porównuj dilowania narkotykami przez dorosłego do kopiowania kaset przez dziecko w podstawówce.

Andrzejas

2019-09-27, 00:52
Velture napisał/a:

Ty udajesz czy po prostu jesteś głupi?
Prawo nie działa wstecz więc jeśli wtedy nie było coś zakazane to nie można ścigać za to co wtedy robiłeś to raz a dwa to, że wolno ci posiadać piraty ale nie wolno ci ich udostępniać i po trzecie k***a nie porównuj dilowania narkotykami przez dorosłego do kopiowania kaset przez dziecko w podstawówce.



No jeden myślący! Velture! Piwo walę uznaniowo! Jak widzisz - udaję. Przypomnę tylko że do 13 stycznia 1985 roku w Polsce można było sobie dilować czym się chciało. ;-)

dżonyłojlker

2019-09-27, 10:17
r0773n napisał/a:

Wymyślasz to na poczekaniu, czy w nocy układasz se bajki brandzuljąc się przy tym?



Wierz w co chcesz, ja tu przyjaciół nie szukam.
Nawet by mi pasowało gdybym był postrzegany w taki sposób że mam "nasrane w bańce" i pie**olę głupoty - mógłbym wtedy przemycić jakąś fajną opowiastkę, bez obaw że mnie jakiś p*zduś podpie**oli.

Wiem że większość użytkowników to frajerzy, żeby nie powiedzieć "j***ne cioty" które życie znają tylko z filmów sensacyjnych. Wybaczcie koledzy, ale taka prawda i dobrze o tym wiecie.

Kacu63

2019-09-27, 15:07
Bajka Szwafcenegera nawet trzyma sie kupy. Dilerka to dochodowy biznesik, lecz niebezpieczny wiec trzeba zadbać o drogie obuwie do sp***alania :amused: