18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wysiadka

Duch • 2015-05-28, 00:23
Czy to nie jest przypadkiem pani stacja? :amused:



Się musiała bidna wk***ić :szczerbaty:

Michael_Myers

2015-05-28, 00:32
a to sk***ysyn ;) oby zobaczyla ten filmik i naslala kogos na niego ... no chyba ze to fake

Dreamer

2015-05-28, 00:43
Stanąć za panną i wypchnąć ją za drzwi. Nosz k***a szczyt męstwa. Niech by do równego siebie tak podskoczył j***ny pedał w podziurawionych spodniach i czapeczce do tyłu. Powinien wpie**ol dostać od pasażerów.

[ Komentarz dodany przez: Duch: 2015-05-28, 10:38 ]
Portal z czarnym humorem a ten dziury w całym szuka :facepalm:

evon

2015-05-28, 02:09
co za sk***ysynstwo

Admin_RedTube

2015-05-28, 03:32
Dreamer napisał/a:

Niech by do równego siebie tak podskoczył j***ny pedał w podziurawionych spodniach i czapeczce do tyłu.


Wyobraź sobie, że jeżeli wypchnąłby nawet Pudziana w odpowiednim momencie - czyli w takim jak na filmiku, to ten nie byłby w stanie NIC zrobić.

Dreamer napisał/a:


Powinien wpie**ol dostać od pasażerów.


Szkoda, że Cię tam nie było. Pewnie byś mu tak wpie**olił, że by umarł na śmierć.

@topic.
Jak dla mnie zabawne i nie ma o co spinać dupy.

W............R.

2015-05-28, 03:37
Dobre sk***ysyństwo :) Nie ma co, piwko. Ale byłoby jeszcze zabawniej, gdyby jego też ktoś wywalił na następnej stacji. Ja bym tak zrobił i też się śmiał :)

kalijanek

2015-05-28, 04:12
to taki szeryf w metrze, nie podobało mu się, że stała przy drzwiach. Swoją drogą ludzie to mają jakieś naturalne skłonności do pouczania innych, bo przecież wiadomo, że to oni wiedzo lepiej i majo racje

Ov4m

2015-05-28, 09:06
Dreamer napisał/a:

Stanąć za panną i wypchnąć ją za drzwi. Nosz k***a szczyt męstwa. Niech by do równego siebie tak podskoczył j***ny pedał w podziurawionych spodniach i czapeczce do tyłu. Powinien wpie**ol dostać od pasażerów.



Co sie burzysz, tak wygląda równouprawnienie :) Zreszta patrzac na tego goscia to walka miedzy nim a kobieta mialaby wyrównany poziom :)

Duch

2015-05-28, 09:51
Dreamer napisał/a:

Stanąć za panną i wypchnąć ją za drzwi. Nosz k***a szczyt męstwa. Niech by do równego siebie tak podskoczył j***ny pedał w podziurawionych spodniach i czapeczce do tyłu. Powinien wpie**ol dostać od pasażerów.



Cóż za oburzenie na portalu poświęconym czarnemu humorowi :xalpalm:

MapleLeaf

2015-05-28, 10:17
Dobra akcja. Aż się uśmiechnąłem. Niespodziewałem się że znajdę jeszcze poj***ny humor i chamskie akcje na sadisticu, ale widzę że jeszcze jest tu kilku co nie chodzą w rurkach.

Ma...........gw

2015-05-28, 10:37
Dobry sk***iel, piwko! Dziwi mnie tylko najlepszy komentarz, poziom sp*zdowacenia na sadolu zaczyna mnie przerażać.

dth

2015-05-28, 10:46
to nie jest czarny humor tylko prostactwo. 90% populacji tego portalu uważa że czarny humor == chamstwo, prostactwo, grubiaństwo i debilizm. Potem mają pretensje do innych ludzi że nie pochwalają tego typu zachowań, które w każdym społeczeństwie powinny być nagradzane ostrzegawczym strzałem w tył głowy, żeby się ktoś przypadkiem nie rozmnożył.

ohoho, wypchnałem dziewczynę z pociągu, teraz będzie musiała czekać na następny, hahaha, ale jestem zabawny, pewnie się spieszy do pracy i będzie miała przez mój głupi żarcik przej***ne, hahaha. Złap raka żartownisiu.

Dreamer

2015-05-28, 11:46
Admin_RedTube napisał/a:


Wyobraź sobie, że jeżeli wypchnąłby nawet Pudziana w odpowiednim momencie - czyli w takim jak na filmiku, to ten nie byłby w stanie NIC zrobić.



Wątpię, że takie chuchro by go wypchnęło.

Admin_RedTube napisał/a:

Szkoda, że Cię tam nie było. Pewnie byś mu tak wpie**olił, że by umarł na śmierć.



No z pewnością więcej niż Ty.