18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wyścigi formuły 3

CrazyEdek • 2018-11-18, 10:10
Pierwsza w prawo


Rudinxon

2018-11-18, 16:40
Podobno awaria hamulcy. Jej nic poważnego się nie stało.

albineek

2018-11-18, 16:47
Pewnie pedały pomylila

Wiewór

2018-11-18, 16:54
@up k***a mówi sie geje.

kupus

2018-11-18, 17:04
Podobno urazu kręgosłupa doznała, więc prawdopodobnie jej pasja do czterech kółek pozostanie z nią do końca życia :-D

chudy005

2018-11-18, 19:17
Przyszli oglądać, czy nagrywać...żeby tylko się później pochwalić w eterze....

facet85

2018-11-18, 20:21
Rudinxon napisał/a:

Podobno awaria hamulcy. Jej nic poważnego się nie stało.



no ... ma połamany k***a kręgosłup ;) prawie jak złamany paznokieć

waloos

2018-11-18, 23:28
Rudinxon napisał/a:

Podobno awaria hamulcy. Jej nic poważnego się nie stało.



Hamulcy, palcy, specy - co to ma być? Na jakich k***a wioskach się tak mówi?

Dopełniacz rzeczowników które w liczbie mnogiej kończą się na -ce, najczęściej (a być może zawsze, choć nie wiem) kończą się na -ów.

Hamulce - hamulców
palce - palców
spece - speców

k***a, ja jestem ze śląska, czyli dla wielu regionu upośledzonego pod względem poprawnej mowy, a jakoś potrafię sobie z tym radzić. Zacznijcie czytać coś bardziej ambitnego niż Facebook, sadol, czy ogólnie pojęty "śmieciowy internet" bo aż wstyd. Przecież nawet chrome to hamulcy podkreśla na czerwono, jak wielkim debilem trzeba być, żeby się nie zastanowić, że coś jest źle?

facet85

2018-11-18, 23:56
waloos napisał/a:



Hamulcy, palcy, specy - co to ma być? Na jakich k***a wioskach się tak mówi?

Dopełniacz rzeczowników które w liczbie mnogiej kończą się na -ce, najczęściej (a być może zawsze, choć nie wiem) kończą się na -ów.

Hamulce - hamulców
palce - palców
spece - speców

k***a, ja jestem ze śląska, czyli dla wielu regionu upośledzonego pod względem poprawnej mowy, a jakoś potrafię sobie z tym radzić. Zacznijcie czytać coś bardziej ambitnego niż Facebook, sadol, czy ogólnie pojęty "śmieciowy internet" bo aż wstyd. Przecież nawet chrome to hamulcy podkreśla na czerwono, jak wielkim debilem trzeba być, żeby się nie zastanowić, że coś jest źle?



Dostosował się do użytkowników portalu, czyli m.in do Ciebie.
Jak przez dłuższy czas czytał opisy Fantastico ( czy jakoś tak brzmiał nick ) nie przejmował się ortografią na tym portalu. Jednak jak chcesz innych wyzywać od wieśniaków [ a większość z nich dysponuje pewnie większym majątkiem od Ciebie ] zastanów się czy masz do tego prawo.

a tersz - idź k***a spać, POSZŁA!!!!!

normale

2018-11-19, 08:56
@up czyli jemu nie wolno nikogo wyzywać za rażące błędy, ale Ty możesz atencjuszu, bo tak? :roll:

markas_dtp

2018-11-19, 12:34
I jeszcze na wstecznym..... szacun :-P