18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

ul...........rt

2018-04-18, 15:03
@up
nie dla psa kiełbasa. Legendy już o o nim krążą w internecie

htp

2018-04-18, 16:34
ulthart napisał/a:

@up
Znam jeszcze wirtuoza opie**alania gałki, Abraxusa


I to jest argument na poziomie. Prawdziwy mistrz riposty. I zawsze znajdzie się wielbiciel, co za to piwo postawi.

Ja...........ro

2018-04-18, 16:52
Jest akurat czas zbierania oskoły. Zastanawiam sie czy Smolenski lesniczy moze dac pozwolenie na zbieranie wody z tamtejszych brzoz. Serio ciekawy jestem, czy by zabronili sprzedawac Sok z brzozy Smolenskiej jakby byla podparta papierami.

qrcok

2018-04-18, 17:19
Nie wiem po co tyle marudzenia politycznego w komentarzach. Ktoś nakręcił ciekawy temat, z którego mogą być srogie materiały, jeżeli będzie odpowiednia kolejka chętnych i typowe dla tłumu parcie do przodu. Kamera w odpowiednim miejscu i materiał jak się patrzy :)

stokrotka87

2018-04-18, 17:41
Wiecie dlaczego takie schody? Naprawdę nikt na to nie wpadł? Przecież to idealne miejsce do wieszania zdrajców jak wyjdą wszystkie kwiatki

David_LFC

2018-04-18, 18:22
Nie zbliżycie się nawet bo najlepiej opłacani ciecie tam pilnują caaałą dobę k***a jego mać

WhitePride

2018-04-18, 18:27
Jestem ciekaw jak organizatorzy tego zj***nego pomysłu zareagowaliby na podobny pomysł tylko na grobach swojej rodziny. Pieprzone zwierzęta.

xtz171

2018-04-18, 19:43
Cytat:

Robienie sobie jaj, bo komuś nie po drodze z PiS-em w tym temacie to splunięcie każdemu członkowi rodziny, których bliscy zginęli 8 lat temu.



akurat PiS spluwa członkom tych rodzin notorycznie, robiąc z tej tragedii polityczne zagrywki i wysnuwając coraz to nowsze teorie spiskowe :-|

Huherko

2018-04-18, 21:15
Wypisane nazwiska zmarłych ? - to to będzie zapewne wyścig po trupach :D

marinis

2018-04-19, 03:30
Niech tylko spróbują wchodzić na schody. W Polsce Kaczyńskiego nie będą mieli czego szukać :D

Abraxus napisał/a:


Wyboru nie mieli. Tylko jeden kretyn zgodził się pracować dla PIS.
Wszyscy inni prawdziwi artyści odmówili.


Nie pisz bredni człowieku. Ten pomnik jest świetny, a rzeźbiarz był jednym z najlepszych.

Wiewór

2018-04-19, 07:50
marinis napisał/a:

Nie pisz bredni człowieku. Ten pomnik jest świetny, a rzeźbiarz był jednym z najlepszych.


Zajebisty artysta. Zapie**olił pomysł z okładki albumu...

poligon6

2018-04-19, 08:30
Velture napisał/a:


Nie mam zielonego pojęcia co autor miał na myśli i co to ma przedstawiać ale to tylko pie**olone schody



To sa schody którymi Tusk wysłał ludzi na śmierć ;-) .

WiteKwitek

2018-04-19, 09:01
Wyścig po wózek inwalidzki dla dziecka? :krejzi:

D3Ton

2018-04-19, 12:54
Ja poszedłbym dalej i zrobił ruchome :D

PieronJasnySzlag

2018-04-20, 09:34
xtz171 napisał/a:



akurat PiS spluwa członkom tych rodzin notorycznie, robiąc z tej tragedii polityczne zagrywki i wysnuwając coraz to nowsze teorie spiskowe :-|


Taaaa. Najpierw było: generał pijany, pilot pijany, potem że Lechu wymusił lądowanie groźbami na pokładzie. Gdy opinia publiczna śmieszkowała z kaczki po smoleńsku albo zimnego lecha to dziesiątki ważnych osób znikały, miały wypadki lub popełniały samobójstwo.
Sledztwo zakończone, tusk zadowolony, wrak pocięty, zwłoki zaszyte z dwoma głowami i z kiepem w workach ns śmieci. Kolega komoruskiego robi ze starszych ludzi idiotów na krakowskim.
To tak w wielkim skrócie. I każdy który myśli że to normalne jest idiotą.

Nie lubie PISu ale nienawidze żydokomuny i wk***ia mnie te szczucie na PIS. Źydokomuna jest u nas tak głęboko wrośnięta w państwo że jeszcze nie jeden smoleńsk będzie zanim się pozbędziemy czerwonego ścierwa.

David_LFC napisał/a:

Nie zbliżycie się nawet bo najlepiej opłacani ciecie tam pilnują caaałą dobę k***a jego mać



Niestety, jest u nas tak ogromna masa idiotów gotowa splunąć albo rzucić jajkiem że ochrona wydaje się rozsądnym wyjściem chroniącym pomnik przed podludźmi.