18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyrównana walka

djted • 2021-06-22, 09:24


Kalm dałn. Shoł me jur hends. Czyli to co najbardziej uwielbiamy zza oceanu

Znawca_Cipek

2021-06-22, 09:31
,,Czyli to co najbardziej uwielbiamy zza oceanu,,
Ja tam bardziej wolę Sashę Gray, ale co kto lubi.

Manii

2021-06-22, 10:21
Czarna w szoku ze dostala kulke w drzwi ....Trzeba byc tepa malpa zeby siedziec na lini strzalu i nie sp***alac stamtad .... i te ich obrzydliwe sztuczne szpony, ile gowna musi tam sie gromadzic.... jesli to wogole sie podciera....

janlew

2021-06-22, 10:53
Manii napisał/a:

Czarna w szoku ze dostala kulke w drzwi ....Trzeba byc tepa malpa zeby siedziec na lini strzalu i nie sp***alac stamtad .... i te ich obrzydliwe sztuczne szpony, ile gowna musi tam sie gromadzic.... jesli to wogole sie podciera....


Raczej się iskają. Po to im chyba te szpony

swampman

2021-06-22, 10:55
Manii napisał/a:

Czarna w szoku ze dostala kulke w drzwi ....Trzeba byc tepa malpa zeby siedziec na lini strzalu i nie sp***alac stamtad .... i te ich obrzydliwe sztuczne szpony, ile gowna musi tam sie gromadzic.... jesli to wogole sie podciera....



nie podciera

po to maja twerk

nw4d

2021-06-22, 11:46
Co za murzynuchy

zdun

2021-06-22, 11:52
jak na murzynów stoją w idealnym miejscu i o dobrym czasie.

garota

2021-06-22, 12:11
Jak zwykle inteligenta dyskusja. Mnie bardziej zastanawia czy policjant naprawdę tak się zdołował że musiał strzelić w ryj 2 dziewczynom, czy tylko gra bo wie że go media zlinczują. W każdym bądź razie fajnie to wygląda czekam teraz na nagranie z "guncam".

Quassar

2021-06-22, 12:26
Manii napisał/a:

Czarna w szoku ze dostala kulke w drzwi ....Trzeba byc tepa malpa zeby siedziec na lini strzalu i nie sp***alac stamtad .... i te ich obrzydliwe sztuczne szpony, ile gowna musi tam sie gromadzic.... jesli to wogole sie podciera....



Zapomniałeś wspomnieć o perukach .. myś sie nie chcą to potem taki syf ze włosów nie da sie uratować a tak to wygodnej leniwiej świni wywalić do kosza nową peruke i kupić/ubrać kolejną.... no i pewnie mają przewagę w walce jak sie ciągną za włosy bo nie boli bo sztuczne..

xv89

2021-06-22, 12:53
Łuuuuł szyt bycz! Łuuuł szyt bycz!

Niezłego sampla można by z tego zrobić...

someone1

2021-06-22, 13:41
BROŁ BROŁ BROŁ ja pie**ole

tfujdiler

2021-06-22, 14:18
Quassar napisał/a:

Zapomniałeś wspomnieć o perukach .. myś sie nie chcą to potem taki syf ze włosów nie da sie uratować a tak to wygodnej leniwiej świni wywalić do kosza nową peruke i kupić/ubrać kolejną.... no i pewnie mają przewagę w walce jak sie ciągną za włosy bo nie boli bo sztuczne..



Dokładnie odpie**olił lkobietę to teraz atak apniki śmieć jakich korwa mało

alterego

2021-06-22, 16:04
Na pieniek te szpony !!!