18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wyrodni rodzice

Macx83wwww • 2020-12-01, 14:02
,,Zabawy" sadystów...



Jak co to na harda

elemel

2020-12-01, 19:48
Co za kurestwo, dawno mnie nic tak nie wk***ilo. To k***a na harda jest za mocne.

MsVapore

2020-12-01, 20:34
Mam nadzieję, że niedługo zobaczymy tego sk***ielu na hardzie.

rrobbsoon

2020-12-01, 21:07
Mam nadzieje że tej qurwie ktoś rozpie**oli łeb na ulicy

Kamil3l

2020-12-01, 21:11
wielimks07 napisał/a:

Nawet na sadistic jest za mocne....


nie, nie jest. Idz na kwejka jak tu nie dajesz rady.


Asuritta napisał/a:

co to ? po tym kurestwie nie da się odnaleźć tej k***y ? jak dla mnei wygląda to na murzyno lub hinduso islamistyczną k***ę



Jedyne co się można dowiedzieć, to że słucha piosenki z argentyńskiej telenoweli z lat 2004/05. To nam jednak nie wiele daje. Pozostaje mieć nadzieję, że miejscowi dokonają sądu, a my zobaczymy film z tego na hardzie.

kondziol99

2020-12-01, 21:42
Przez tyle lat co mam tu konto to w ostatnim czasie 2 filmiki zrobiły na mnie jakieś wrażenie ten i nie dawno ktoś tu wstawił z chlopaczkami co w windzie jednego wciągnęło k***a No aż mnie serce zabolało przej***ne chyba by mi serce pękło gdyby tak mój dzieciak zakończył żywot k***y katują dzieci a ja się musiałem tyle starać żeby mieć szkraba :roll:

elemel

2020-12-01, 21:57
Kamil3l napisał/a:

nie, nie jest. Idz na kwejka jak tu nie dajesz rady.


Uuu widze mamy tu prawdziwego twardziela

Córka_Spawacza

2020-12-01, 23:10
Pralpunkt napisał/a:

No sk***iele zaj***ł bym za takie coś to małe dzieci bronić się nie mogą.
Wiem portal jest zj***ny ale jednak dziecko to dziecko pod każdą szerokością geograficzną, od jego rodziców wyniknie co z niego wyrośnie.
Tutaj tego h*ja który katuje dzieci zaj***ł bym bejsbolem niech się k***a broni



W pewnym sensie się z Tobą zgadzam. Ale z murzyna zawsze murzyn wyjdzie.

kriss7muchomor

2020-12-01, 23:47
Czy to w kolorze czekolady, moczu czy w normalnym kolorze- dziecko to dziecko. Nie broni się, bo nie umie. Mam dwójkę dzieci w podobnym wieku co te na filmie, no i jedno starsze. Uważam, że w tej sytuacji, to nie jest problem, że ona tych dzieci nie lubi, że ją wk***iają. Ona po prostu lubi się znęcać. Gdybym na żywo coś takiego zobaczył, tak jak pewnie każdy w miarę normalny człowiek, za łeb i przez okno bez słowa.

Był tu kiedyś jeden co tak pie**olił o psach, czego to nie robił, jakby ich nie napie**alał, nie pamiętam jak się tam wabił, piotrek czy ch*j wie, jakaś mało istotna postać. Teraz jest następny jakiś anal k***a, co pie**oli głupoty na poziomie, a właściwie to bez żadnego poziomu. Wg profilu 36 lat, a w głowie pusto, jak na talerzu w Afryce.

bimparapim

2020-12-02, 01:23
k***a.
Od kilku lat przeglądam ten portal.
Od kilku miesięcy mam konto.

Wszystko jak leci (no dobra, nie wszystko, ale sporo) oglądam bez wzruszenia i emocji.
Ale jak widzę bezmózgowców katujących dzieci to serio, napada mnie dzika nienawiść.
Ten materiał skłonił mnie do napisania pierwszego i być może ostatniego komentarza.

Parafrazując klasyka: ZABIĆ k***A TYCH PODLUDZI.
Dla tych dzieci też pewnie śmierć byłaby lepsza, niż takie "wychowanie".

cuurniprime

2020-12-02, 01:45
O dzięki, miałem bez dźwięku a szukać się nie chciało. Łap piwo :ok:

St...........on

2020-12-02, 02:11
Pralpunkt napisał/a:

Madzia z Sosnowca to siostrzenica?
Brat Matki Madzi, widzę konsekwentna rodzina



Nom, szkoda,że twoja stara nie miała podobnych odczuć i za wczasu nie zrobiła z tobą porzadku :amused:

Rozpruł bym tej k***ie brzuch, nasypał paszy do środka i nakarmił wygłodniałe świnie :amused:

Duck_Lord

2020-12-02, 03:36
czarne małe gówna, nie ma nad czym się rozczulać

Spor

2020-12-02, 04:35
Duck_Lord napisał/a:

czarne małe gówna, nie ma nad czym się rozczulać



Za to warto rozczulić się nad Twym niedoj***niem o wielki twardzielu. Sadistic sadisticiem, pełno tu takich poj***nych komentarzy, a w realu nie powiedzą swojej babie, ze wychodza z chłopakami na piwo.

Person

2020-12-02, 17:12
j***ne k***y, zj***ć takiego

re...........tt

2020-12-02, 18:50
Fakt, że to wyszło świadczy za pewne o tym, że ich dopadli. Tak na pocieszenie...