18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

wyrodna córka

nowynick • 2018-06-13, 12:38
przynosi wstyd rodzinie


myślałem, że pod koniec kupi Multiplę

Exias

2018-06-13, 19:23
Po komentarzach widać, kto po psie nie sprząta.

Wiewór

2018-06-13, 19:30
Spiderowski napisał/a:


To właśnie po takich durnych spotach idioci jeden z drugim piszą że zbieranie po swoim psie i płacenie podatków to patriotyzm.


A co wg ciebie jest patriotyzmem?
Napie**alanie kamieniami w kebap budke, bieganie z raca w święto niepodległości, antysemityzm, głosowanie na czerwonoarmistow z PiS, praca na czarno, zasyfianie kraju?

PieronJasnySzlag

2018-06-13, 20:27
Bear93 napisał/a:

@up
j***ni eksperci socjologii z macdonalda. Przekaz jest prosty "nie bądź wieśniak, sprzątaj po psie". I tyle. A wy dorabiacie tu drugie dno,


To że nie widzisz drugiego dna i dla Ciebie wszystko jest ok w tym spocie dobitnie pokazuje że to właśnie dla takich jak Ty są robione takie prania mózgu.

Abraxus napisał/a:


A co wg ciebie jest patriotyzmem?
Napie**alanie kamieniami w kebap budke, bieganie z raca w święto niepodległości, antysemityzm, głosowanie na czerwonoarmistow z PiS, praca na czarno, zasyfianie kraju?


Zadałeś bardzo dobre pytanie. Niestety jesteś tu ostatnią osobą z którą warto dyskutować na tak ważne i bieżące sprawy.

ocwpzw

2018-06-13, 21:03
Zacząć należy od tego, że ten spot to obraza nas wszystkich, niezależnie czy psa ktoś posiada czy nie i czy po nim sprząta. Implikuje jakoby januszostwo i cebulactwo (we wszystkich dziedzinach życia, niekoniecznie ze zbieraniem gówien związanych) to była norma w społeczeństwie, ba, nawet słowo tradycja tutaj padło i to narodowa bodajże. Stawianie patologicznego odrzutu społecznego na piedestale szyderstwa i narzucanie jako wzorca narodowego, który trzeba zmienić to jakiś chory żart. Nie ma żadnej tradycji cebulactwa w Polsce. Taki wzorzec nie istnieje. To, że takie ewenementy widać na porządku dziennym jest wynikiem faktu, że jaskrawe przykłady najbardziej rzucają się w oczy. I zaraz znajdą się tacy co uwierzą i będą się brandzlować nad tym jaka to Polska niedobra i kiwać palcem "oj wstydźcie się tak niepostępowo!". Sam fakt, że takie coś do publicznej telewizji się dostało świadczy że cały kraj dostaje ch*jem po mordzie za wybryki kilku procent patologii, odstępstwa od normy.

I choć to miała w zamyśle twórców być ironia, notabene zapewne wzorowana na memach z nosaczami żeby być "na czasie", to wyszło jak zawsze. Swoją drogą, to ciekawe że taka np. G.F. Darwin robi zajebiste spoty z palcem w dupie ze środków z Patreona, a opłacani z naszych podatków "profesjonaliści" zawsze odpie**olą jakąś kaszanę.

Bear93

2018-06-13, 21:30
Spiderowski napisał/a:


To że nie widzisz drugiego dna i dla Ciebie wszystko jest ok w tym spocie dobitnie pokazuje że to właśnie dla takich jak Ty są robione takie prania mózgu.


Zadałeś bardzo dobre pytanie. Niestety jesteś tu ostatnią osobą z którą warto dyskutować na tak ważne i bieżące sprawy.



A w smoleńsku był zamach. Hrrrr tfu.

mit2

2018-06-13, 22:09
Abraxus napisał/a:

A co wg ciebie jest patriotyzmem?
Napie**alanie kamieniami w kebap budke, bieganie z raca w święto niepodległości, antysemityzm, głosowanie na czerwonoarmistow z PiS, praca na czarno, zasyfianie kraju?


Antysemityzm na pewno Polakom nie zaszkodzi.

PieronJasnySzlag

2018-06-13, 22:25
Bear93 napisał/a:



A w smoleńsku był zamach. Hrrrr tfu.


Dziękuje że zadałeś te pytanie. Przynajmniej teraz wiemy z kim mamy do czynienia pod nickiem Bear93. A tfu!!

Pallar_Anders_Visa

2018-06-14, 00:28
La La Poland, skecz może niezbyt reprezentatywny, ale z niektórych płakałem. Taka delikatna szczypta Pythona tu i tam, format przypomina mi "Little Britain" (może przez Ferencego). Z dystansem podchodzę do takich rzeczy, TV i kabarety omijam od circa 10 lat...

jayo_20

2018-06-14, 02:14
Troche jak pisowka propaganda :D

Wiewór

2018-06-14, 08:22
mit2 napisał/a:


Antysemityzm na pewno Polakom nie zaszkodzi.


Już zaszkodził. Wk***iliśmy Israel, USA i cały cywilizowany świat gdzie Żydzi mają wpływy.

eMJay8086

2018-06-14, 08:22
Fajnie banda frustratów chwali się, że nie ogląda jakiejś stacji, nawet nie patrząc na sam spot :-P

Wiewór

2018-06-14, 08:22
Cytat:

Zadałeś bardzo dobre pytanie. Niestety jesteś tu ostatnią osobą z którą warto dyskutować na tak ważne i bieżące sprawy.


Szkoda. Chciałem odbyć lekcje prawdziwego patriotyzmu od blokersa nacjonalisty.

nowynick

2018-06-14, 08:51
ocwpzw napisał/a:

Zacząć należy od tego, że ten spot to obraza nas wszystkich, niezależnie czy psa ktoś posiada czy nie i czy po nim sprząta. Implikuje jakoby januszostwo i cebulactwo (we wszystkich dziedzinach życia, niekoniecznie ze zbieraniem gówien związanych) to była norma w społeczeństwie, ba, nawet słowo tradycja tutaj padło i to narodowa bodajże. Stawianie patologicznego odrzutu społecznego na piedestale szyderstwa i narzucanie jako wzorca narodowego, który trzeba zmienić to jakiś chory żart. Nie ma żadnej tradycji cebulactwa w Polsce. Taki wzorzec nie istnieje. To, że takie ewenementy widać na porządku dziennym jest wynikiem faktu, że jaskrawe przykłady najbardziej rzucają się w oczy. I zaraz znajdą się tacy co uwierzą i będą się brandzlować nad tym jaka to Polska niedobra i kiwać palcem "oj wstydźcie się tak niepostępowo!". Sam fakt, że takie coś do publicznej telewizji się dostało świadczy że cały kraj dostaje ch*jem po mordzie za wybryki kilku procent patologii, odstępstwa od normy.

I choć to miała w zamyśle twórców być ironia, notabene zapewne wzorowana na memach z nosaczami żeby być "na czasie", to wyszło jak zawsze. Swoją drogą, to ciekawe że taka np. G.F. Darwin robi zajebiste spoty z palcem w dupie ze środków z Patreona, a opłacani z naszych podatków "profesjonaliści" zawsze odpie**olą jakąś kaszanę.



Ty chyba tej młodszej daty, bo sprzątanie gówien jeszcze w latach 90tych to był jakiś absurd i nikt tego nie robił. Spacer po trawniku miejskim to było pole minowe, a jak trawka urosła to pole minowe bez wykrywacza min ;) To jest satyra, ale trafnie podkreślająca jakie było starsze o 20 lat pokolenie.

Co do GF Darwin to jak najbardziej jestem fanem i oglądałem chyba wszystko co zamieścili na YT. To wyjątkowi twórcy światowego kalibru. Szkoda, że budżet raz nie wyłoży im kasy na coś pełnometrażowego, chociaż seria o Agencie 700 (jakby poskładać w całość) i Bóg vs Szatan to prawie godzina przezajebistej jazdy ;)

PS kto nie widział i nie jebnie w 12:45 (po obejrzeniu całości) śmiechem to nie mam słów


Mom and Death

2018-06-14, 12:43
Ja tam mam specjalnie wynajętą sprzątaczkę gówien po moim psie więc wyj***ne... a filmik ch*jowy do granic ch*jowości.

mit2

2018-06-14, 12:51
Abraxus napisał/a:

Już zaszkodził. Wk***iliśmy Israel, USA i cały cywilizowany świat gdzie Żydzi mają wpływy.


Aj waj! :lol:
Żydki mogą sobie gdakać ile chcą. Nikt normalny nie bierze ich pie**olenia na poważnie.
Amerykanie też mogą sobie oficjalnie krytykować i się wk***iać. Nie zmienią jednak faktu, że Polska jest im potrzebna, jako strefa wpływów i równoważnia wobec gwałtownie rosnącej siły politycznej Niemiec.
Dlatego też coraz więcej w naszym pięknym kraju amerykańskich baz wojskowych. Nie zapomnij tez o tym jak USA bombarduje projekt Nord Stream II.

Swoją drogą to mam wielką nadzieję, że Iran się mocno postara i zmiecie z powierzchni ziemi to żmijowe plemię.