18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wyrmwood - Trailer

DWito1 • 2015-01-11, 13:27
Trailer świetnie się zapowiadającej australijskiej produkcji o zombie. Czekam z niecierpliwością :D
:snajper2:


bloodwar

2015-01-11, 13:34
Pewnie jak zwykle trailer 10/10 a film trzy na szynach :(

xPtaku

2015-01-11, 14:05
Za dużo już tych zombie, to robi się nudne.

spooner

2015-01-11, 14:19
Trailer zawsze dobrze wygląda. Nie ma co się sugerować, bo sam nie raz się zawiodłem ;) To dziwne, że temat zombie jeszcze się nie przejadł...

Towdi

2015-01-11, 14:24
O k***a, paliwo z zombie... Grubo...
Cytat aborygena: "no zombie, no truck" buehhe

Rax

2015-01-11, 14:50
jezei chodzi o wszelkie produkcje dotyczace zombie, flimy gry ch*je muje,

to do k***y nedzy jakim trzeba byc zjebem zeby sie ta tematyka jarac?

ale wiedzcie ze mam dobre serduszko, nigdy nie oceniam nie wysluch*jac do konca, i mimo to, ze wiem ze sie zawiode, ze bede wk***iony, ze zmarnuje czas, zawsze go poswiece na sprawdzenie kolejnej z odslon o tej tematyce, w nadziei ze moze tym razem bedzie to cos innego, cos prawdziwego, z chociaz najplytszym przeslaniem, ale jednak z jakims.

nie k***a. zawsze wieje ch*jnią, gownem, tandetnoscia, debilizmem, degrengolada
fabula jest zawsze ch*jowa albo oklepana
scenariusz pisal wiecznie glodny murzynek z getta marzacy o amerykanskim snie i innych halucynacjach z niedozywienia
a dialogi wymyslaja statysci z dlaczego ja we wlasnej osobie

p.s. to jest sadistic k***a, a nie portal dla zombievideotekowych walikoni

jasny ch*j jeszcze ten austalijski á la brytyjski akcent juz jest sam w sobie komediowy...
ale to za malo trzeba jeszcze wjebac komediowe smaczki
do czegos co juz i tak jest komedia...

co za syf, no ale coz, jaki popyt, taka podaz...
wychodzi na to ze plaga zombie juz dawno podbila swiat, siedza przed TVkami i kompami

kr...........81

2015-01-11, 14:52
ostatni komentarz napisał nie życiowy debil :D

nosoundz

2015-01-11, 14:59
@up..
Ty napisałeś ostatni komentarz..

ianmoone

2015-01-11, 15:00
tanizną nie śmierdzi ale trailer to trailer, dlatego lepiej się wstrzymać zanim nazwie się coś "świetnym" przed premierą

ps. premiera miała być we wrzesniu 2014 (wg filmweba i imdb), a w trailerze jest "In 2015"

mlecz1323

2015-01-11, 15:01
komedia gore, wiecie jak długo się czaka na takie perełki ??

DWito1

2015-01-11, 16:14
@up
Wiem, od x czasu czekam na Zombieland 2....

Forczman

2015-01-11, 16:54
Ja tam widziałem kiedyś o wiele lepszy scenariusz na film o zombie:

Wiele lat temu zły nazistowski naukowiec, chcąc wyplenić Żydów ze swojej okolicy, dodał do koszernego pieczywa tajemniczego wirusa. Jednak wirus nie zadziałał tak, jak by sobie tego życzył niemiecki uczony, bowiem zarażeni zaczęli zmieniać się w zombie, siejąc strach i spustoszenie. I choć nieumarłych udało się na jakiś czas powstrzymać, Żydzi-zombie powrócili, tym razem zagrażając pewnej spokojnej, szczęśliwej małomiasteczkowej rodzinie.
Jedynym sposobem na pokonanie nieumarłych Żydów jest użycie przeciwko nim niekoszernego jedzenia - mięsa ze świni. Sytuację zagrożonej rodziny komplikuje fakt, że jedyną wieprzowiną dostępną w obrębie całego domostwa jest udomowione zwierzę o imieniu Larry.

Zbakus

2015-01-11, 17:28
Zombie z australijskim akcentem. Brzmi zachęcająco.

qrvishon

2015-01-11, 17:54
k***a znowu o zombi... :/