18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wyprzedzanie w wykonaniu debila

dzorczKlunej • 2016-04-14, 20:11
Niektórzy to powinni mieć zakaz kierowania nawet taczkami :homer: Ja to bym mu chyba wj***ł...

krzyks

2016-04-14, 20:15
Znam tą drogę... k***a, tam ciągle są wypadki. Idiota wyprzedzał? Tak... zaufał znakom poziomym, a nie temu co widzi... ta droga jest tak ch*jowo oznakowana, jak mało która, ale to nie zwalnia z myślenia.

mygyry

2016-04-14, 20:17
Nie wiem jakie znaki by musiały być, żebym po zewnętrznej zakrętu zabierał się za wyprzedzanie...

krzyks

2016-04-14, 20:19
mygyry napisał/a:

Nie wiem jakie znaki by musiały być, żebym po zewnętrznej zakrętu zabierał się za wyprzedzanie...



Widzisz.. Ty myślisz.... może 20% społeczeństwa myśli... a reszta jak bydło po znakach.... tych na drodze, tych w TV..... 8-)

dzorczKlunej

2016-04-14, 20:19
krzyks, Generalnie w Polsce drogi są ch*jowo oznakowane. Odcinek prosty jak struna potrafi mieć cały czas podwójną ciągłą, która przechodzi w przerywaną przed niewidocznym zakrętem. Wyprzedzanie na jednonitkowych drogach jest kurewsko niebiezpieczne i trzeba mieć zapas mocy, miejsca i widoczności żeby zrobić to bezpiecznie. Ten typ w sumie ch*jowszego miejsca wybrać nie mógł.

krzyks

2016-04-14, 20:26
dzorczKlunej napisał/a:

krzyks, Generalnie w Polsce drogi są ch*jowo oznakowane. Odcinek prosty jak struna potrafi mieć cały czas podwójną ciągłą, która przechodzi w przerywaną przed niewidocznym zakrętem. Wyprzedzanie na jednonitkowych drogach jest kurewsko niebiezpieczne i trzeba mieć zapas mocy, miejsca i widoczności żeby zrobić to bezpiecznie. Ten typ w sumie ch*jowszego miejsca wybrać nie mógł.



JA doskonale o tym wiem.... są odcinki, gdzie ewidentnie powinna być ciągła, ale też takie, że masz przerywaną, a tu przełamanie terenu.... i samochodu z przeciwka nie widać. Ja mam już dobrze pona milion km na karku... ale o tym kawałku drogi wspominam, bo go dobrze znam, ciągle też słyszę o wypadkach.

mygyry

2016-04-14, 20:28
@~krzyks Kiedyś myślałem, ze milion to w ch*j, ale od kiedy zacząłem sam tankować...

dzorczKlunej

2016-04-14, 20:30
@2up Chapeau bas, jak ja mam 1/5 z tego co Ty to będzie dobrze, ale gołym okiem widzę że wyprzedzanie tam to proszenie się o kłopoty.

krzyks

2016-04-14, 20:32
mygyry napisał/a:

@~krzyks Kiedyś myślałem, ze milion to w ch*j, ale od kiedy zacząłem sam tankować...



A co tankujesz? Bo ja obecnie piwko... ale tak do baku do diesla.... (nie, nie do TIRa)

mygyry

2016-04-14, 20:33
Ja earl greya :D a tak to też ropa i benzyna i gaz te kilometry lecą jak poj***ne...

kokos_123

2016-04-14, 20:49
Od kierowcy, to chyba tylko oznakowanie poziome bardziej ch*jowe. :evil:

tarcer123

2016-04-14, 20:51
Jakiś nienormalny. Spokojnie mógł się schować za tą lorą, jak tylko zobaczył że coś jedzie z naprzeciwka. To jest głupie że przez takiego debila o mało ktoś nie zginął a on może dostać co najwyżej śmieszny mandat.

A że była linia przerywana to co z tego? Kierowca ma myśleć i ocenić czy można w miarę bezpiecznie wyprzedzić i czy ma do tego widoczność.

bleblebator1

2016-04-14, 20:59
krzyks napisał/a:

Znam tą drogę... k***a, tam ciągle są wypadki. Idiota wyprzedzał? Tak... zaufał znakom poziomym, a nie temu co widzi... ta droga jest tak ch*jowo oznakowana, jak mało która, ale to nie zwalnia z myślenia.


Nerwy mu puściły, jak każdemu na odcinku wrocek - kudowa.
Ale najlepszy wk***iacz jest pomiędzy szczytną a dusznikami :mrgreen:

darthbercik

2016-04-14, 21:37
Dałbym piwko, ale "hjundix" cały

jarekddz

2016-04-14, 23:19
Tam czarny punkt jest czy jak to się nazywa. Chyba 5 zabitych i ponad 40 rannych. Dokładnie na tym łuku, ale widzę, że pojebów dalej nie brakuje. Najwięcej z DKL.