18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wyprzedzanie na zakręcie

pawlo884 • 2014-05-27, 13:13
Witam sadole, mój pierwszy post oraz materiał własny.

Niby nic szczególnego ale podniosło mi ciśnienie.



Była to baba wyprzedzająca ciągnik przed samym zakrętem. Na moje szczęście a wasze nieszczęście jechałem zawrotne 70 km/h. Gdybym jechał setką tak jak mam w zwyczaju lecieć w tym miejscu to był by zapewne hard.


P.S.

Gromki ch*j w dupę tym którzy zaraz będą sapać że teren zabudowany, niedzielnym kierowcom oraz gimbusiarni bez prawa jazdy, itp., itd...

bloodwar

2014-05-27, 13:17
pie**olony pirat, 70 w terenie zabudowanym, mogłeś kogoś zabić! Założe się, że nie patrzysz się też w lusterka i używasz spryskiwaczy! :-)

IOI

2014-05-27, 13:19
skoro zapieprzasz przez wies stowa to sie nie zdziw jak kiedys faktycznie wyjebiesz w kogos.
ps. tamten samochod bylo widac ze 100m wiec nie wiem w czym masz problem.

Kaskaderdx10

2014-05-27, 13:20
k***a 100 na godzine w zabudowanym?! japie**ole dobrze że chcą przepchnąć przepis dzięki któremu policja będzie mogła odebrać prawo jazdy komuś takiemu!

gdybyś jechał tyle ile masz jechać to na pewno miała by więcej czasu na dokończenie manewru

Wybredny_Marian

2014-05-27, 13:23
ch*j tam ze gość wyprzedzał na zakręcie 100km/h ważne ze hejt na Op'a.

le...........ce

2014-05-27, 13:37
Wybredny_Marian napisał/a:

ch*j tam ze gość wyprzedzał na zakręcie 100km/h ważne ze hejt na Op'a.


Bo OP jest debilem i sam się do tego przyznaje. :roll: No są miejsca gdzie doj***ne jest jakieś całkowicie z dupy ograniczenie do 60km/h a spokojnie można lecieć 120km/h bo ładna droga, a po obydwu stronach pola, czy inny ch*j.
Ale po co zapie**alać w zabudowanym 100km/h, gdzie w każdym momencie może na ulice wytoczyć się naj***ny Staszek, małe dziecko wyjechać z jakiejś posesji, Marian z krową, jakiś niedzielny kierowca będzie wyprzedał ciągnik na zakręcie ( :roll: ) czy nawet j***ny pies wybiegnie i rozpieprzy wam auto.
Tak więc, debilom zapie**alającym w zabudowanym ile fabryka dała, bo się wiecznie śpieszą, wielki, pękaty, suchy, koński penis w dupy.

xts

2014-05-27, 13:41
zawsze w takiej sytuacji leciutko hamuję, żeby typ, który wjechał na czołówkę miał obsrane gacie hahah

crossdressphyxia

2014-05-27, 14:03
k***a sam ma w zwyczaju lecieć setkę w zabudowanym, a klnie k***a na babę, bo przed zakrętem wyprzedza.

Tobie wolno łamać przepisy, ale innym już k***a nie?

pawlo884

2014-05-27, 15:00
trole kłania się czytanie ze zrozumieniem i spostrzegawczość. tam gdzie spotkałem głupią babę nie było już terenu zabudowanego co było widać na filmiku w 6 sekundzie. Jako że za znakiem są same pola i nic po za tym wyjeżdżając z zabudowanego mam już te 60-70 km/h, moje szczęście, że nie cisnąłem do setki.

IOI
Cytat:


skoro zapieprzasz przez wies stowa to sie nie zdziw jak kiedys faktycznie wyjebiesz w kogos.
ps. tamten samochod bylo widac ze 100m wiec nie wiem w czym masz problem.



mam problem z tym że ludzie nie używają mózgu ani wyobraźni. wyj***ło się piździsko na mój pas nie widząc co jest za zakrętem. ok jeśli wyprzedzała by rower lub omijała stojący na poboczu samochód. zabrała się za wyprzedzanie ciągnika z dwoma przyczepami czyli coś koło 15 metrów do ominięcia tuż przed samiutkim zakrętem. I miała szczęście że jechała osobówka a nie coś większego przed czym by nie sp***oliła nigdzie indziej jak pod spód.


~6.6.6
Cytat:

Bo OP jest debilem i sam się do tego przyznaje. :roll: No są miejsca gdzie doj***ne jest jakieś całkowicie z dupy ograniczenie do 60km/h a spokojnie można lecieć 120km/h bo ładna droga, a po obydwu stronach pola, czy inny ch*j.
Ale po co zapie**alać w zabudowanym 100km/h, gdzie w każdym momencie może na ulice wytoczyć się naj***ny Staszek, małe dziecko wyjechać z jakiejś posesji, Marian z krową, jakiś niedzielny kierowca będzie wyprzedał ciągnik na zakręcie ( :roll: ) czy nawet j***ny pies wybiegnie i rozpieprzy wam auto.
Tak więc, debilom zapie**alającym w zabudowanym ile fabryka dała, bo się wiecznie śpieszą, wielki, pękaty, suchy, koński penis w dupy.



sam jesteś debilem i ja Ci o tym mówie. oglądałeś chociaż filmik, że takie daleko idące wnioski wysuwasz?

en...........an

2014-05-27, 15:09
Szkoda że ci nie przyj***ł mądralo za 5zł. :krejzi:

Takich sytuacji na polskich drogach jest od ch*ja i ciut ciut. Gdybyś jeździł więcej po kraju a nie tylko na uczelnię i z powrotem to byś wiedział

pawlo884

2014-05-27, 15:33
też żałuje, dostałbym hajs z oc.

uczelnie skończyłem 3 lata temu. to droga do pracy.

wracaj do książek dzieciaku.

en...........an

2014-05-27, 15:47
No to dużo się nie pomyliłem. Do roboty i z powrotem.
pawlo884 napisał/a:

też żałuje, dostałbym hajs z oc.


Zajebisty tok myślenia :krejzi:
Takie ekscytujące materiały powinny iść z miejsca na suchary.

Spiv

2014-05-27, 20:26
Mylę się, czy na sadolu nagle wszyscy stali się przykładnymi obywatelami przestrzegającymi wszystkie prawa? Oczywiście gdyby któryś z was siedział za kółkiem to na bank posłałby kilka kurew w kierunku wyprzedzającej babki, ale jak ktoś inny się o to wk***ia to już poślemy kilka hejtów bo "tak szybko się nie jeździ" itd itp. Banda hipokrytów.



Zaznaczam, że Ci którzy rzeczywiście bezpiecznie prowadzą stosując się do ograniczeń prędkości nie powinni brac sobie do serca powyższego tekstu.

PiotrekMMA

2014-05-27, 21:20
Nie chciałbym za Wami jechać sadole :amused:

Ko...........on

2014-05-27, 21:22
Moim zdaniem nie chodzi o samo prawo jakie takie. Widać po kierowcy, że nie jeździ zbyt dużo, albo jeździ dużo i nie myśli. W takich sytuacjach spodziewam się, że może coś wyskoczyć zza ciągnika. Tak samo zawsze omijając autobus na przystanku biorę poprawkę i zwalniam, że toczę się ledwo ledwo. Nierzadko ktoś trąbi na mnie, nie przejmuję się tym, że zwalniam do 40, a jak wąska dróżka i szkolny to i nawet 20 się zdarzało. Tak samo zawsze jestem gotowy, że ktoś ze sznurka samochodów z naprzeciwka może się wychylić i zacząć wyprzedzać/zobaczyć czy jest miejsce. Zjeżdżam trochę do prawej i nie pędzę 140. Tam gdzie mogę (autostrada i dwupasmówka), zdarza się złamać przepisy znacząco! :D