18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyprzedzanie na drugiego

~_Yarko_ • 2021-06-20, 23:02
Albo:
jak załatwić sobie odszkodowanie.


Pralpunkt

2021-06-21, 00:12
Oklepal bym mordę jak by nie było świadków a potem jeszcze raz

Smokw

2021-06-21, 06:00
Pralpunkt napisał/a:

Oklepal bym mordę jak by nie było świadków a potem jeszcze raz



Też nienawidzę, jak pchają mi się za dupą jakimiś dostawczakami. Nie dość, że wyprzedza ciężarówkę w kiepskich warunkach pogodowych to ten jeszcze wsiada mu na zderzak.

grudzin7

2021-06-21, 09:07
Gość w trakcie przypomniał sobie, że jeździ ch*jowym samochodem i zbraknie mu mocy aby bezpiecznie wyprzedzić, więc po prostu się wycofał. Z dwojga złego lepiej jak się wycofa niż jakby napie**alał twardo na czołówkę spychając z drogi tego z naprzeciwka...

Misiek_KRK

2021-06-21, 10:36
grudzin7 napisał/a:

Gość w trakcie przypomniał sobie, że jeździ ch*jowym samochodem i zbraknie mu mocy aby bezpiecznie wyprzedzić, więc po prostu się wycofał. Z dwojga złego lepiej jak się wycofa niż jakby napie**alał twardo na czołówkę spychając z drogi tego z naprzeciwka...



pie**olnięty jesteś? Gdzie Ty tam widzisz samochód z naprzeciwka? Facet zrobił to specjalnie i nawet wyłączył światła STOPu żeby nie było widać, że hamował.

NiemiecWaszPan

2021-06-21, 10:41
Gość w osobówce zdygał się po prostu samochodu z naprzeciwka, a kretyn w dostawczaku za nim i tak by nie zdążył wyprzedzić bez czołówy/kraksy.

norsman

2021-06-21, 12:45
Misiek_KRK napisał/a:

pie**olnięty jesteś? Gdzie Ty tam widzisz samochód z naprzeciwka? Facet zrobił to specjalnie i nawet wyłączył światła STOPu żeby nie było widać, że hamował.



No to sprawdź dokładnie czy ta ciemna plama zbliżająca się z przeciwka nie zrobiła się większa pod koniec filmiku. A potem przestań pie**olić.

zorskel27

2021-06-21, 13:34
A gdzie tu wyprzedzanie "na drugiego"? :roll:

mazga50

2021-06-21, 15:50
Pralpunkt napisał/a:

Oklepal bym mordę jak by nie było świadków a potem jeszcze raz



Ale za co? Kierowca osobówki stwierdził, że nie da rady i zrezygnował z wyprzedzania. To autor dał dupy i chciał przykozaczyć.

Black Snake

2021-06-21, 17:10
W sumie nie wiem, czy taka wina dostawczaka. Ja na pewno bym z nagraniem o sądu poszedł. Auto tak upie**olone, że nie widać swiateł stopu. Inaczej. Podstawowe światła stop chyba nawet nie działają... A trzecie światło jest niewidoczne przez brud.

nano50

2021-06-21, 18:45
zorskel27 napisał/a:

A gdzie tu wyprzedzanie "na drugiego"?



Debile nigdy się nie nauczą.



mazga50 napisał/a:

Ale za co? Kierowca osobówki stwierdził, że nie da rady i zrezygnował z wyprzedzania. To autor dał dupy i chciał przykozaczyć.



Jak to za co, mógł zwyczajnie zwolnić, a nie dawać po dechach i to bez stopu. Wina dostawczaka, ale ja pie**olę - chyba każdy by się wj***ł w tym wypadku w taką p*zdę przed sobą.

Silentlog

2021-06-21, 19:30
mazga50 napisał/a:

Ale za co? Kierowca osobówki stwierdził, że nie da rady i zrezygnował z wyprzedzania. To autor dał dupy i chciał przykozaczyć.



Obaj p*zdy, jeden siedzi kilka minut na zderzaku tira szykując się do wyprzedzania mimo że praktycznie nie widzi co jedzie z przeciwka, potem nagle rezygnuje powodując tworząc zagrożenie na drodze a kierowca dostawczaka zamiast poczekać widząc takiego mistrza kierownicy to pcha się twardo za nim... Obaj bez wyobraźni i umiejętności...

mazga50 napisał/a:

Ale za co? Kierowca osobówki stwierdził, że nie da rady i zrezygnował z wyprzedzania. To autor dał dupy i chciał przykozaczyć.


Maras0803

2021-06-21, 20:47
Smokw napisał/a:

Też nienawidzę, jak pchają mi się za dupą jakimiś dostawczakami. Nie dość, że wyprzedza ciężarówkę w kiepskich warunkach pogodowych to ten jeszcze wsiada mu na zderzak.




Zajebisty musisz mieć samochód skoro przy wyprzedzaniu dostawczaki cię doganiają. W sumie jeżeli wyprzedzasz jak ten dzban, to się nie dziwie, że ci na dupie siadają. Dostawczak od początku nagrania ma włączony kierunkowskaz a w tym szrocie bez świateł stopu pewnie nawet to nie działa. Duża liczba idiotów na drodze wyprzedza właśnie w ten sam sposób co ta łajza ze skody czyli siedzi na dupie auta i bez redukcji biegu po prostu dodaje gazu zamiast oddalić się od auta zredukować bieg i rozpędzony zacząć wyprzedzać. Nie wspomnę o używaniu lusterek.

nano50

2021-06-21, 22:02
Maras0803 napisał/a:

Zajebisty musisz mieć samochód skoro przy wyprzedzaniu dostawczaki cię doganiają.



A tam, pie**olisz. Miałem wcześniej Brerę 2.4 JTDM 400 niutów i 240 KM, <7 sekund do setki. Jechałem za jakimś dziadkiem i dojechał mi dostawczak na dupsko. Na oko dostawczak za dychę, jakiś starszy, nie za ładny. Zaczęła się prosta, dałem z dostawczakiem jednocześnie kierunek do wyprzedzenia. Redukcja, wychylam się dynamicznie, gaz w spód(2., 3., 4. bieg - 130 km/h) patrzę w lusterko, a dostawczak siedzi mi na zderzaku w odległości 10 m.

Do teraz k***a nie wiem, co tam się odpie**oliło i co gość miał pod maską.

djpyza

2021-06-21, 22:45
grudzin7 napisał/a:

Gość w trakcie przypomniał sobie, że jeździ ch*jowym samochodem i zbraknie mu mocy aby bezpiecznie wyprzedzić, więc po prostu się wycofał. Z dwojga złego lepiej jak się wycofa niż jakby napie**alał twardo na czołówkę spychając z drogi tego z naprzeciwka...



k***a gdzie tam widzisz kogoś z naprzeciwka jak zaczął wyprzedać to nikogo przed sobą nie miał więc jest to zwykła ciota co nie potrafi prowadzić auta..do wyj***nia.....a co do mocy auta możesz nawet 1.0 Silnikiem sprawnie wyprzedzać tylko trzeba umieć redukować i popie**alać autem ale większość to chyba prawko w czipsach wygrali ......