18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

wyprzedzaczPL #14

Polskie_Drogi • 2019-10-29, 11:31
Poniżej instrukcja, jak NIE WYPRZEDZAĆ, aby nie pozabijać siebie i innych.

1. Przed rozpoczęciem manewru należy koniecznie zawisnąć jak najbliżej pojazdu, który chcemy wyprzedzić – wiadomo, że im bliżej i im większy jest to pojazd, tym lepiej dla nas – mniejsza widoczność = więcej adrenaliny!
2. Manewr wyprzedzania najlepiej rozpocząć z zerową różnicą prędkości. To ważne, ponieważ dzięki temu wszystko będzie trwało maksymalnie długo, czyli dłuższa frajda z faktu wyprzedzania i jeszcze więcej adrenaliny! Ułatwi nam to na pewno wyprzedzanie w stylu ECO – czyli wyprzedzanie bez redukcji, na najwyższym możliwym biegu.
3. Ważne jest również, aby nie patrzeć w lusterka i nie sygnalizować manewru. Każdy przedszkolak wie, że lusterka są dla tępaków, którzy nie potrafią jeździć, a kierunkowskazów używają tylko idioci lub niedołęgi drogowe.
4. Jeżeli wszystko idzie zgodnie z planem, manewr trwa już około dwóch minut, a na horyzoncie prawdopodobnie pojawiają się pojazdy, które bezczelnie jadą w naszą stronę. Jeżeli tak się dzieje, pamiętajcie, niiiiigdy… przenigdy nie należy rezygnować z dokończenia manewru! Po co mamy psuć sobie zabawę, nie to jest naszym celem, poza tym – powiedzmy sobie szczerze – nie jesteśmy leszczami!
5. Kiedy wszystkie barany zjadą już nam z drogi, wyprzedzanie należy obowiązkowo zakończyć mocnym hamowaniem. Dlaczego? Proste, nawigacja wesoło oznajmiła nam właśnie, że “jesteś u celu, prowadził cię Krzysztof Hołowczyc”.


~Velture

2019-10-29, 11:53
Ja bym chciał aby kamerki były wyposażone w przycisk "prześlij na policję" gdzie by się kamerka łączyła z telefonem przez bluetooth i by od razu leciało na serwery policji.
k***a mać i żeby każdy samochód miał taką opcję.

k***a przykład z przedwczoraj. Pojechałem do sklepiku. Wracam. Terem zabudowany. Zaraz szkoła. Naj***ne znaków o zakazie wyprzedzania, agatki i 40tki a poziomo podwójna ciągła i zaraz przejście. Jadę sobie spokojnie 50 i siedzi mi k***a na zderzaku co p*zda swędzi, że za wolno. Kilka okazji było aby wyprzedzić ale c**a czekała chyba centralnie na kumulację i zaczyna wyprzedzać na podwójnej ciągłej, na przejściu dla pieszych i skrzyżowaniu.
Jak zobaczyłem co robi to klakson (bez hamowania/przyśpieszania/zajeżdżania itp.) i o dziwo w tym bezmózgim łbie pojawiła się refleksja bo kiedy był na równi ze mną na 5 metrów przed przejściem to przyhamował i zrezygnował a później jak wyprzedził gdzie mógł to odpalił awaryjne aby przeprosić. Debil bo debil ale się ogarnął i może coś wyniesie z tego.

Podejrzewam, że każdy kto na co dzień porusza się samochodem to takich kretynów co w dupie mają swoje i cudze życie widuje regularnie.

dżonyłojlker

2019-10-29, 12:37
Velturałkę napisał/a:

Ja bym chciał aby kamerki były wyposażone w przycisk "prześlij na policję" gdzie by się kamerka łączyła z telefonem przez bluetooth i by od razu leciało na serwery policji.



I już dzwonimy do płokułatuły :amused:

Wiewór

2019-10-29, 13:37
k***a myślałem, że to filmiki z rosji ale to bratnia mentalnie polska republika pseudodemokratyczna.

Ca...........on

2019-10-29, 14:14
To się powinno leczyć, a nie sądzić...

aaaaaaaaaaaaaa

2019-10-29, 14:26
Połowa prawko do utylizacji. (plus sterylizacja)
Druga połowa kula w łeb.

traf

2019-10-29, 14:54
Velturałkę napisał/a:

Ja bym chciał aby kamerki były wyposażone w przycisk "prześlij na policję" gdzie by się kamerka łączyła z telefonem przez bluetooth i by od razu leciało na serwery policji.
k***a mać i żeby każdy samochód miał taką opcję.
k***a przykład z przedwczoraj. Pojechałem do sklepiku. Wracam. Terem zabudowany. Zaraz szkoła. Naj***ne znaków o zakazie wyprzedzania, agatki i 40tki a poziomo podwójna ciągła i zaraz przejście. Jadę sobie spokojnie 50 i siedzi mi k***a na zderzaku co p*zda swędzi, że za wolno. Kilka okazji było aby wyprzedzić ale c**a czekała chyba centralnie na kumulację i zaczyna wyprzedzać na podwójnej ciągłej, na przejściu dla pieszych i skrzyżowaniu.
Jak zobaczyłem co robi to klakson (bez hamowania/przyśpieszania/zajeżdżania itp.) i o dziwo w tym bezmózgim łbie pojawiła się refleksja bo kiedy był na równi ze mną na 5 metrów przed przejściem to przyhamował i zrezygnował a później jak wyprzedził gdzie mógł to odpalił awaryjne aby przeprosić. Debil bo debil ale się ogarnął i może coś wyniesie z tego.
Podejrzewam, że każdy kto na co dzień porusza się samochodem to takich kretynów co w dupie mają swoje i cudze życie widuje regularnie.



Jesteś trans? Bo profil kobiecy a piszesz o sobie w rodzaju męskim

:lol:

Matt

2019-10-29, 16:16
Nuda brak wypadków szkoda czasu.

siwybis

2019-10-29, 17:31
Za kilka akcji z tego filmu to w kraju prawa stanowionego logiką, strzał w tył głowy w przydrożnym rowie byłby czymś co po prostu należy zrobić i nie wchodzić w szczegóły. Tacy prędzej czy później kogoś zabiją, kwestia czasu i przypadku. Nie kwestia "czy" ale "kiedy". Najlepszy przykład ten morderca z BMW co ostatnio w warszawie człowieka zabił.

Yanush

2019-10-29, 18:00
Ja znam dobry sposób, sprawdzony (faktycznie tylko raz i w pewnych okolicznościach - moje były takie ze jechały dwie pary ja z narzeczoną i druga para w aucie torpedzie):

Jedziecie i widzicie takie coś. W miarę możliwości zatrzymujecie auto, tudzież dodania ie delikwenta i napie**alacie go aż zaczyna płakać, co do dziewczyn. Dziołcha delikwenta pyskowała to wylapala batonem od mej narzeczonej i wszystko dobrze się skończyło :)

Ca...........on

2019-10-29, 18:09
Trans, trans, Velturella
Misia-Kasia, konfidella :D

bakus1233

2019-10-29, 18:20
Wyprzedzałem kiedyś rowerzystę na zakręcie kompletnie w ciemno, bez pewności czy coś z naprzeciwka nie jedzie :D

dżonyłojlker

2019-10-29, 18:28
Yanush napisał/a:

Ja znam dobry sposób, sprawdzony (faktycznie tylko raz i w pewnych okolicznościach - moje były takie ze jechały dwie pary ja z narzeczoną i druga para w aucie torpedzie):

Jedziecie i widzicie takie coś. W miarę możliwości zatrzymujecie auto, tudzież dodania ie delikwenta i napie**alacie go aż zaczyna płakać, co do dziewczyn. Dziołcha delikwenta pyskowała to wylapala batonem od mej narzeczonej i wszystko dobrze się skończyło



Co Ty w ogóle człowieku napisałeś? Już pomijam że nie ma to ładu i składu. Gdyby faktycznie udało Ci się zatrzymać takiego kierowcę i wyskoczył byś do niego z łapami, to pierwsze co, to byś wyłapał kosę w udo. Ludzie jeżdżący w taki sposób nie znają strachu, bo nie liczą się ze swoim życiem. Zachowaj te fantazje dla siebie, bo po tym co napisałeś ewidentnie widać że nawet nie widziałeś na żywo takiej sytuacji.

batons0

2019-10-29, 18:31
Kondensacja debili. Po jednej takiej akcji z automatu powinien być dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wywózka do łagru. To nie alkohol głównie zabija na naszych drogach tylko absencja mózgu.