18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyprowadzanie pieska

~McSadol • 2021-05-03, 10:36
Sam się "wyprowadził" - sąsiedzi lubią to :mrgreen:


Tratarara

2021-05-03, 17:37
Adae napisał/a:

Czy to dziwne, ze znacznie latwiej zabilbym zjeba, ktory zneca sie nad psem niz psa, ktory zneca sie nad zjebem?
Zzycie z psami jest cecha czlowieka cywilizowanego, dzikie ludy zamieszkujace azje i afryke nigdy sie samodzielnie nie rozwinely, a jednym z powodow jest to, ze nie oswoili psow.



Tak k***a, to na pewno dlatego, że nie mają psów. Wcale to nie tak, że inny klimat. Takich debili jak ty to powinni usypiać od razu, żeby nie szerzyli swoich debilizmów publicznie.

virescens

2021-05-03, 18:28
Adae napisał/a:

Czy to dziwne, ze znacznie latwiej zabilbym zjeba, ktory zneca sie nad psem niz psa, ktory zneca sie nad zjebem?
Zzycie z psami jest cecha czlowieka cywilizowanego, dzikie ludy zamieszkujace azje i afryke nigdy sie samodzielnie nie rozwinely, a jednym z powodow jest to, ze nie oswoili psow.



Najwiekszymi zjebami są psiarze tacy jak Ty trzymający w klitkach psy ! Wypie**alaj do lasu ze swym stadem!

Zujka

2021-05-03, 18:28
Co za k***a j***na z tej właścicielki psa, nawet się podnieść nie potrafi, leży i k***a i czeka aż jej bydlę dzieciaka zagryzie. Do uspania razem z tym psem :evil:

35i

2021-05-03, 19:39
Zujka napisał/a:

Co za k***a j***na z tej właścicielki psa, nawet się podnieść nie potrafi, leży i k***a i czeka aż jej bydlę dzieciaka zagryzie. Do uspania razem z tym psem



Co wy z tym "uspania"? Kolejna osoba tak pisze, uśpienia.

Zasysacz

2021-05-03, 20:04
Halman napisał/a:

pewnie ten miły piesek który "nigdy nikomu krzywdy nie zrobił" nie przypadkiem ma kaganiec...
do uśpienia na koszt właściciela takie głupie, agresywne bydlę...



Właściciela też razem z psem równie głupi jak nie głupszy.

Zujka

2021-05-03, 21:15
35i napisał/a:

Co wy z tym "uspania"? Kolejna osoba tak pisze, uśpienia.



Pardon

:-|

ruddie

2021-05-03, 22:13
Dlatego trzeba nosić ostry składany nóż, taki z ostrzem do 15 cm. Ma kaganiec czy nie ma - a później można właścicielowi poprawić kopa w ryj.

Ja_pikole

2021-05-04, 07:36
Jedyne rozwiązanie to zakaz trzymania psów w blokach.
Chcesz psa? Kup sobie domek z ogródkiem i niech ci sra w grządki.
Przy okazji skończą się osrane chodniki, oszczane klatki schodowe, pasjonujace przejazdzki windami z psami bez kagańców, pogryzienia na placach zabaw i dresiarnia z "amstafami" w parkach.
No i jeszcze rozpie**ala mnie sytuacja, gdy 45kg chuchro "prowadzi" na smyczy 60kg bydle (oczywiscie bez kaganca) i w koncu nie wiadomo kto kogo prowadzi, a gdy pies się zerwie to nie ma szans go utrzymać (tak tak psiarze - znam to pie**olenie, że wyszkolony i się slucha i sie nie wyrwie). Debile bez wyobraźni.

JebacToGowno

2021-05-04, 09:47
ruddie napisał/a:

Dlatego trzeba nosić ostry składany nóż, taki z ostrzem do 15 cm. Ma kaganiec czy nie ma - a później można właścicielowi poprawić kopa w ryj.



za użycie noża masz przypał murowany. Ja proponuję nosić szpadel.

Attero132

2021-05-04, 10:49
Każdy kto trzyma psy w bloku jest zjebem genetycznym. EKO ch*je sie przypie**alają do psów na wsi na łańcuchu a nie mają nic przeciwko egzystencji psa w "apartamencie 35m2" w warszawce

picolo

2021-05-04, 11:39
A ta p*zda to wyszła poleżeć pod blokiem czy jaki ch*j? Dobrze, że śmierdziuch miał kaganiec.

Strielok1

2021-05-04, 12:18
JebacToGowno napisał/a:

A miliony much wpie**alają gówno. Może i się nie mylą ale pie**olę, ja wolę jajecznicę.
Psy to tępe sk***ysyny. Do tego śmierdzą.



Przeważnie jestem spokojnym gościem ale z całego serca życzę ci żeby ciebie ktoś tak napie**alał łopatą jak tego psa z gifa.

tigertm

2021-05-04, 16:27
ale p*zdy pies w kagncu i każdy sp***alał xD owczarek dostałby parę butów i by się chował za tym lezącym ścierwem a bez kaganca na owczarka jest prosty chwyt wkłada mu się rękę do końca pyska i żeby się usrał to już nie zaciśnie szczęki

yoyobart

2021-05-04, 17:11
Nie lubisz z pieseła smalcu? To należysz do padalców
Udo z kundla nie smakuje? Jesteś kretynem,debilem,ch*jem itd...

San.Escobar

2021-05-04, 18:55
JebacToGowno napisał/a:

A miliony much wpie**alają gówno. Może i się nie mylą ale pie**olę, ja wolę jajecznicę.
Psy to tępe sk***ysyny. Do tego śmierdzą.



wypie**alaj chora k***o