18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wyprowadzanie pieska

~McSadol • 2021-05-03, 10:36
Sam się "wyprowadził" - sąsiedzi lubią to :mrgreen:


dennissliwa

2021-05-03, 12:55
Ten typ z tego dziecka zrobił sobie tarcze ochroną a na koniec sp***olił zostawiając go na pożarcie :D

Zenonn

2021-05-03, 13:35
Psy sa największymi szkodnikami i pasożytami wsrod zwierząt domowych. Ich jedyną rola to strzeżenie gospodarstw wiejskich. Posiadanie psa w bloku to debilizm. Każdy najmniejszy atak, agresja psa na czlowieka powinienem być obligatoryjnie zgłaszany na policję, a pies w kolejnym kroku, wyrokiem sądu usypiany.

MisiaXD

2021-05-03, 13:47
Piwo dla chlopa co za babą się chowa... ha ha ha

JebacToGowno

2021-05-03, 14:00
htp napisał/a:

W mieście to normalne. Wybierz się kiedyś.



A miliony much wpie**alają gówno. Może i się nie mylą ale pie**olę, ja wolę jajecznicę.

Psy to tępe sk***ysyny. Do tego śmierdzą.



35i

2021-05-03, 14:09
Zenonn napisał/a:

Psy sa największymi szkodnikami i pasożytami wsrod zwierząt domowych. Ich jedyną rola to strzeżenie gospodarstw wiejskich. Posiadanie psa w bloku to debilizm. Każdy najmniejszy atak, agresja psa na czlowieka powinienem być obligatoryjnie zgłaszany na policję, a pies w kolejnym kroku, wyrokiem sądu usypiany.



Razem z właścicielem, żeby ten ponownie nie wpadł na pomysł posiadania psa.

JebacToGowno napisał/a:

A miliony much wpie**alają gówno. Może i się nie mylą ale pie**olę, ja wolę jajecznicę.
Psy to tępe sk***ysyny. Do tego śmierdzą.



Piwko Ci dałem, ale zaraz pewnie usuną wpis za wrzucanie harda.

htp napisał/a:

W mieście to normalne. Wybierz się kiedyś.



U mnie miarka się przebrała w momencie, kiedy moje dziecko(ze 20 lat temu), bawiąc się w piaskownicy wygrzebało gówno.

TomaszKLN1

2021-05-03, 14:15
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Pies k***a w mieszkaniu.... co za zjeby.



Ty nieprzeciętnie tępy i ograniczony jesteś. Pozdrawiam i życzę odrobiny rozumu.

htp napisał/a:

W mieście to normalne. Wybierz się kiedyś.



Ten wiejski burak i tak nie zrozumie.

35i

2021-05-03, 14:24
TomaszKLN1 napisał/a:

Ty nieprzeciętnie tępy i ograniczony jesteś. Pozdrawiam i życzę odrobiny rozumu.



I nawzajem. Czym się różni ujadanie kundla 24/h i psie gówna pod blokiem, od głośnej imprezowej muzyki i puszek po piwie na trawniku? Niczym. I tu, i tam mamy kontakt z egoistycznym bydłem, które nie liczy się z sąsiadami i ich np. chęcią odpoczynku po pracy.

serenity

2021-05-03, 14:25
TomaszKLN1 napisał/a:

Ty nieprzeciętnie tępy i ograniczony jesteś. Pozdrawiam i życzę odrobiny rozumu.
Ten wiejski burak i tak nie zrozumie.



Ty jesteś tak tępy od urodzenia czy lekcje brałeś?

35i

2021-05-03, 14:27
serenity napisał/a:

Ty jesteś tak tępy od urodzenia czy lekcje brałeś?



Pewnie wujek mu lekcje dawał, he he.

Puczysta

2021-05-03, 14:58
Tej alkoholikowej k***ie należny się taki wpie**ol.

Adae

2021-05-03, 15:46
Czy to dziwne, ze znacznie latwiej zabilbym zjeba, ktory zneca sie nad psem niz psa, ktory zneca sie nad zjebem?

Zzycie z psami jest cecha czlowieka cywilizowanego, dzikie ludy zamieszkujace azje i afryke nigdy sie samodzielnie nie rozwinely, a jednym z powodow jest to, ze nie oswoili psow.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-05-03, 15:48
htp napisał/a:

W mieście to normalne. Wybierz się kiedyś.



No tak..... Bo o psach w mieszkaniu wiem z opowiadań.

PabllosSantoDaSilva

2021-05-03, 15:58
Znam u mnie w mieście przypadki kretynów trzymających potężne rasy w mieszkaniach około 50 metrowych. Jeden to ważące 70 kilo bydle - nowofundland, inne to bernardyny, amstafy itd. Tak samo jak piętnuje się dziadka na wsi za trzymanie na łańcuchu tym bardziej powinno się pozbawiać psów ludzi którzy trzymają takie bydlaki w mieszkaniach. Trzymacie w bloku czegoś większego od jamnika to już w zasadzie patologia.

Karboksylator

2021-05-03, 16:15
~sensualna napisał/a:

piesio ma kaganiec i chciał się tylko pobawić



dokładnie
macha ogonem i skacze pociesznie