18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypłata reparacji.

silwerbalk • 2023-04-13, 18:07
Czarna pani postanowiła oj***ć w ramach reparacji sklep na 1000$ za lata niewolnictwa co pan ochroniarz wypłacił jej rzeczywistą wartość jej krzywdy


Kriski

2023-04-13, 18:13
Szkoda że nie ołowianych.

~Velture

2023-04-13, 18:27
Przecież oni k***a te j***ne reparacje dostają od ch*j dawna w postaci pie**olonych zasiłków i innego socjalu gdzie czarny ma więcej nic nie robiąc k***a niż biały zapie**alając na etacie i na kredycie.
Dostaje te k***a "bony żywnościowe", dostają k***a co miesiąc siano za bycie bezrobotnym, dostają za każdego małego niggleta którego mają a ojciec poszedł po fajki 10 lat temu albo siedzi w pierdlu. Mieszkają w mieszkaniu socjalnym i dostają hajs za nic nie robienie a i tak k***a zwiększają statystyki przestępczości jakby za to mieli dostać dodatkowe dolary.

Yelu

2023-04-13, 19:31
Szkoda, że nie poprawił z buta...

Toperson1

2023-04-13, 20:09
Yelu napisał/a:

Szkoda, że nie poprawił z buta...


Przecież jest biały

:roll:

Policeman

2023-04-13, 20:28
~VeIture napisał/a:

Przecież oni k***a te j***ne reparacje dostają od ch*j dawna w postaci pie**olonych zasiłków i innego socjalu gdzie czarny ma więcej nic nie robiąc k***a niż biały zapie**alając na etacie i na kredycie.
Dostaje te k***a "bony żywnościowe", dostają k***a co miesiąc siano za bycie bezrobotnym, dostają za każdego małego niggleta którego mają a ojciec poszedł po fajki 10 lat temu albo siedzi w pierdlu. Mieszkają w mieszkaniu socjalnym i dostają hajs za nic nie robienie a i tak k***a zwiększają statystyki przestępczości jakby za to mieli dostać dodatkowe dolary.



Pan się tak nie gorączkuje ;) Wszyscy to wiemy. Odpisywałem chyba tutaj moją niedawną [acz w sumie już dosyć dawną bo kilka lat temu] wizytę w Stanach, gdzie niestety musiałem trochę pojeździć po "czikago", och Chryste, ja nie wiem jak oni tam dalej mogą mieszkać, w sensie biali ludzie. Jedziesz autem i modlisz się, by nie złapało cię czerwone światło na jakiejś ch*jowej dzielnicy i pstryk, czerwone, stajesz i zaraz jakichś dwóch obdartusów idzie do twojego auta i pokazują ci gestem byś otworzył okno, inni też odrywają się od swojego nic nie robienia i interesują się czy właśnie nie pojawił się biały frajer do oj***nia. Każdy sklep to jak lombard. Kraty, szyby z pleksi, człowiek chce kupić coś większego niż tabletki na ból głowy to musi przeciskać przez małe okienka. Wszędzie te maciory z dupami jak szafa, widziałem kilka szarpanin pomiędzy nimi, drą p*zdy na całą ulicę, godziny popołudniowe, siedzą nie pracują, zmechacone legginsy, grzebią w dupach, jebie to to od tego jak w zoo, no bez jakiegoś rasizmu, ale serio. Dzieciaki już gangsta style. Krótka rozmowa o tym czy jest bezpiecznie, tylko słyszałem od ludzi, że uu wczoraj kilka morderstw, jakieś porachunki, tyle i tyle napaści, żebym to lepiej nie wychodził po zmroku jak nie znam miasta. Pewnie tak jest z każdym dużym miastem, ponad dekadę temu byłem w Teksasie i myślałem, że to ostoja normalności, a ch*ja tam, ale nie byłem w każdym dużym mieście, a jedynie od San Antonio po Dallas, 20tką i powrót 10-tką, małe miejscowości są okej, trochę więcej rezerwy do ludzi, ale zróżnicowanie etniczne mniejsze. Zresztą czarni w Teksasie też normalni, ciężko pracujący ludzie. Może za kilka lat polecę na północ, marzy mi się Montana i Wyoming, ogólnie uwielbiam Stany Zjednoczone, przez prawie 3 dekady życia byłem tam 5 razy, co podróż to gorzej jeśli chodzi o przestępczość i ogólne zachowania ludzi. Żeby nie było, amerykanie [ale tacy prawdziwi] to super ludzi, możesz kogoś zagadać i normalnie ludzie się cieszą, że mogą sobie uciąć pogawędkę z kimś z dalekiego kraju, są pomocni i otwarci. Oczywiście nie murzyni, aczkolwiek gorsi od murzynów są latynosi, takie głodne wilki z Puerto Rico czy innych ganglandów, oni się nie pie**olą, zero sumienia by ci wyj***ć z kosy.

Skrzek007

2023-04-13, 22:41
Życzę temu odważnemu człowiekowi, żeby dobra kancelaria mu pomogła, gdyż inaczej lepiej było mu się nie urodzić. Przy czym zwolnienie z pracy to chyba najmniejszy problem.. :-|

lesku73

2023-04-13, 23:42
pie**olona małpica kradnie i jeszcze się rzuca, dzikuska z Afryki.

kocur

2023-04-13, 23:49
~VeIture napisał/a:

Przecież oni k***a te j***ne reparacje dostają od ch*j dawna w postaci pie**olonych zasiłków i innego socjalu gdzie czarny ma więcej nic nie robiąc k***a niż biały zapie**alając na etacie i na kredycie.
Dostaje te k***a "bony żywnościowe", dostają k***a co miesiąc siano za bycie bezrobotnym, dostają za każdego małego niggleta którego mają a ojciec poszedł po fajki 10 lat temu albo siedzi w pierdlu. Mieszkają w mieszkaniu socjalnym i dostają hajs za nic nie robienie a i tak k***a zwiększają statystyki przestępczości jakby za to mieli dostać dodatkowe dolary.



Nie sraj żarem, wyżebrałeś na kikuta? No. Do tego ćpiesz zioło . Więc niewiele ci do nich brakuje.

Ca...........on

2023-04-14, 03:03
Z punktu widzenia cywilizacyjnego socjal uczynił czarnoskórym większą krzywdę niż niewolnictwo...

Majles

2023-04-14, 08:53
VeIture napisał/a:

Przecież oni k***a te j***ne reparacje dostają od ch*j dawna w postaci pie**olonych zasiłków i innego socjalu gdzie czarny ma więcej nic nie robiąc k***a niż biały zapie**alając na etacie i na kredycie.
Dostaje te k***a "bony żywnościowe", dostają k***a co miesiąc siano za bycie bezrobotnym, dostają za każdego małego niggleta którego mają a ojciec poszedł po fajki 10 lat temu albo siedzi w pierdlu. Mieszkają w mieszkaniu socjalnym i dostają hajs za nic nie robienie a i tak k***a zwiększają statystyki przestępczości jakby za to mieli dostać dodatkowe dolary.



No i opisałeś zwykłego białego wyborce pisu.

Juzwa

2023-04-14, 09:35
silwerbalk napisał/a:

Czarna pani postanowiła oj***ć w ramach reparacji sklep na 1000$ za lata niewolnictwa co pan ochroniarz wypłacił jej rzeczywistą wartość jej krzywdy



I ochroniarz ma przej***ne.

Szary_Jeleń

2023-04-14, 15:53
...ale nuda, o ja jebie. Przepraszam za moje słownictwo, ale uważam, że jest adekwatne do tego materiału.

Bul_od_bytu

2023-04-16, 03:15
Chyba jej się poj***ło jak z BLM robiła zakupy bez płacenia. Przed wściekłą szympansicą nie ma co uciekać, trzeba od razu dawać w mordę bo inaczej nie rozumieją. Nawet jak policja z wymierzonymi klamkami każe nigletowi położyć się na glebie to zwierzę nie rozumie i rzuca się z łapami na broń palną co często kończy się utylizacją negroida na koszt władz. Tak już mają