18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypłata po grecku

mi...........80 • 2015-07-08, 22:30
Co mówi Grek przy odbiorze wypłaty?


Danke schön.

BongMan

2015-07-08, 22:38
Z jednej strony to leniwe szuje i kij im w nery, ale z drugiej gdyby nie przystąpili do UE i nie przyjęli euro, to nie byłoby tego...
Cytat:

Współczesna Grecja była rozwiniętym krajem, o wysokim wskaźniku rozwoju społecznego, i innych wskaźnikach jakości życia. Od 2002 r. Grecja zrezygnowała z własnej waluty, przyjmując euro. W 2013 trafiła do grupy państw rozwijających się, to pierwszy przypadek w historii degradacji kraju z tej grupy.


Bo niemcy to taki pasożyt. Wabią ofiarę wizją szybkiego rozwoju, stabilności i dobrobytu, po czym zarażają ją chorobą UE, która systematycznie wyniszcza niegdyś zdrowy i silny gospodarczo kraj oraz degeneruje społeczeństwo, co prowadzi do całkowitego ubezwłasnowolnienia, utraty suwerenności i pełnej zależności od niemców. Grecja była pierwsza. W najbliższym czasie to samo czeka Hiszpanię, a trochę później przyjdzie czas na takie kraje jak Polska, Czechy, Słowacja, Węgry. Niemcy i UE to nasz największy wróg.

mi...........80

2015-07-08, 22:46
@up Słowacja już jest w czarnej dupie, o Węgrów zapytaj Słowaków, Węgry to takie ciapoki Europy, ale Polska to jest trochę taki inny przykład Polacy jako obywatele mają w dupie państwo polskie, bo państwo polskie ma ich w dupie.

BongMan

2015-07-08, 22:49
A jeszcze przed UE każdy z tych krajów się dynamicznie rozwijał i optymistycznie patrzył w przyszłość. A potem przyszła UE, wszyscy zaufali niemcom i czas pokazał jak zostali(śmy) wszyscy wyr*chani bez wazeliny niemiecką pytą.

Ptoon

2015-07-08, 23:36
BongMan już daj spokój z tymi niemcami. Jeżeli szwaby zrobiły coś złego to tylko w sferze propagandowej, w tym że przekonywali wszystkich, że w UE jest współpraca zamiast konkurencji i że interes narodowy nie ma znaczenia bo liczy się wspólnota, a tymczasem po cichu od zawsze robili na siebie. No i cóż, moim zdaniem nie ma ich za co winić, tak powinna wyglądać polityka państwa. Chciałbym żeby Polska mogła prowadzić taką politykę.
Niemcy, wraz z innymi państwami zaserwowali Grekom duży dopływ kapitału, a ci rozpie**olili go na idiotyczna politykę socjalną, z wielkim zaufaniem do europejskich "przyjaciół" rozpie**olili swój przemysł (hmm stocznie, kopalnie), bo po co produkować coś niekonkurencyjnego jak można żyć na kredyt. Pobudowali sobie niepotrzebną infrastrukturę (hmm lotnisko w modlinie), napierdzielili skwerków, parków i boisk (hmm orliki, stadiony), a to wszystko oczywiście z kilkudziesięcio procentowym wkładem własnym, na który trzeba było wziąć kredyty w bankach na zachodzie. No i jak płynność finansowa na całym świecie zadrżała, a ludzie zaczęli wydawać mniej na wakacje w Grecji, fasadowa gospodarka Greków się zawaliła.
Niemcy(i "zachód") stworzyli cwany mechanizm wyzysku,ładne chodniki i skwerki za suwerenność, ale wystarczyło nie dać się nabrać i nie wybierać sprzedajnych polityków, którzy malowali trawę na zielono żeby wygrać kolejne wybory. To w końcu nie jest tak, że ktoś Greków do czegoś zmuszał.
Poza tym to jakie Grecja ma teraz problemy tylko udowadnia, że to nie do końca jest jakiś wielki spisek Niemców o kontrole nad światem. Nie zarzyna się kury, która znosi złote jaja. Wydaje mi się, że szwaby same się trochę przeliczyły i zachowały się jak lichwiarz, który wykończył swojego dłużnika. Wiesz jak jest, jak pożyczysz od banku 1000 zł i nie oddasz to masz problem, jak pożyczysz od banku 100 mln zł i nie oddasz to bank ma problem.

pa...........uj

2015-07-08, 23:42
mi tak jak Niemcom Greków nie szkoda, oni myślą, że im się coś należy z tytułu starożytnej Grecji, żyją tym mitem starożytnych cywlizacji i teatrów

HO...........OR

2015-07-09, 06:46

kaiel

2015-07-09, 09:49
Bongman kanclerzem sieg heil!

Szczam_na_Zakrystii

2015-07-09, 11:10
Jak dla mnie to Bongman ma w ch*j racji. UE stworzyli Niemcy i Francuzi i tylko oni mają się w tej UE dobrze. Reszta już sra pod siebie (Włochy, Hiszpania, Portugalia itd.) Dlaczego Angole tak nie chcieli euro? Przywiązanie do własnej waluty? A ch*ja prawda, dobrze wiedzieli i wiedza co to za gówno. Dlaczego Anglia już przebąkuje odejsćie z UE? Ale ch*j tam bogaty to ch*j nie wzór, lepiej się pchać na siłę do tego szamba. O Polsce piszę.

pylaochos

2015-07-09, 19:31
Skąd ten pomysł, że niby tylko niemcy dają hajs? Każde z państw żydolandu płaci w ch*j hajsu na nich.