18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypierdalać mi z tym zjebo-protrestem

~Velture • 2019-10-18, 23:12
Kolejne bezrobotne protestujące p*zdy z jakiegoś odłamu antify, gender, lgbtqeurortvagd, feministek albo innych popie**oleńców protestują w swoim wolnym czasie wk***iając ludzi chcących dojechać do pracy...

... i wtedy pojawił się ON! Niepozorny człowiek. Na co dzień nazywa się zupełnie przeciętnie, ma zupełnie przeciętną pracę i zupełnie przeciętne życie. Nikt jednak nie wie, że kiedy dzieje się komuś krzywda zmienia się w superbohatera którego ludzie potrzebują ale na niego nie zasługują! 8-)


kane84

2019-10-19, 09:26
Velture napisał/a:

w swoim wolnym czasie

Oni mają tylko wolny czas i tu jest pies pogrzebany. Poza tym oczywiste jest, że mają za to płacone.


silwerbalk

2019-10-19, 10:17
killua napisał/a:

wygląda na jakiegoś pielęgniarza



Może to pielęgniaż z zakładu dla psychicznie chorych a to są pacjęci którzy uciekli z przybytku....

~Velture

2019-10-19, 14:53
silwerbalk napisał/a:

Może to pielęgniaż z zakładu dla psychicznie chorych a to są pacjęci którzy uciekli z przybytku....



Ja pie**olę :homer:

Znalazłem inne ujęcie. ch*jowe ale zawsze więcej.




ho...........zo

2019-10-19, 15:35
Wystarczy jeden facet na jakieś dziesięć feministycznych kurew. Całkiem dobre ratio.

mazga50

2019-10-19, 18:14
Velture napisał/a:

Ja pie**olę
Znalazłem inne ujęcie. ch*jowe ale zawsze więcej.



Ewidentnie widać, że ta k***a w czerwonym prosi się o oklepanie michy.

Oniros

2019-10-19, 18:43
Extinction rebelion widzę, klimatyczne zjeby.

Sl1pH33D

2019-10-19, 20:44
Naprawdę dziwić się k***a, że mają jakiekolwiek prawa od zaledwie 100 lat jak takie cyrki odstawiają... długo to nie potrwa chyba.

angel_punx

2019-10-19, 22:06
Kiedyś widziałem jakiś protest ortodoksyjnych żydów w Izraelu.Siedzieli i blokowali skrzyżowanie. Policjanci zaczęli polewać ich czymś co napewno nie było wodą. Nie można by wziąć cysterny z gnojówką i zacząć tych wszystkich protestujących polewać?. Nikogo to nie zabije a napewno szybko rozwiąże problem z blokowaniem ulic.

Devil_0

2019-10-19, 22:14
MalcolmX napisał/a:

Tak się z tymi k***ami powinno rozmawiać a nie jak u nas. p*zdowata policja z głupimi minami jeszcze takich ch*jów ochrania.



p*zdowaty to Ty jesteś. Policja stoi bo taki ma rozkaz ... jeśli politycy by wyrazili chęć to by niebiescy ruszyli i szybciej od tego chłopa towarzystwo rozgonili.

Deadlyo

2019-10-20, 04:41
angel_punx napisał/a:

Nie można by wziąć cysterny z gnojówką i zacząć tych wszystkich protestujących polewać?. Nikogo to nie zabije a napewno szybko rozwiąże problem z blokowaniem ulic.



A kto potem zmyje to z ulic?
Wiesz jak gnojówka pachnie?
Kwaśny odór, nie wytrzymałbyś z czymś takim na swojej ulicy dnia.

Polewać lodowatą wodą, najlepiej z pogranicza zamarzania i tyle, jak ochłonie to bydło, to się ruszą

DHLPIZDACWEL

2019-10-20, 07:12
adamaniedam napisał/a:

nie każdy bohater nosi pelerynę



Ten ją nawet wypie**olił.

KrzychuSADOL

2019-10-20, 13:19
Dla mnie to bohater i osoba z wartościami moralnymi, nie wiem jak dla was.