18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypełnił sobą przestrzeń...

Halman • 2022-10-03, 10:27

i zatrzymał całe metro w rio de janeiro...

Baronessa

2022-10-03, 14:01
luxpiotr napisał/a:

Czeka się aż gość umrze, tak jak to jest pokazane na filmie. Potem kroi się go na pół, pociąg odjeżdża, wtedy zabiera się drugą część gościa.



Wersja ekonomiczna, najłatwiejsza i najbardziej opłacalna.

szejset66

2022-10-03, 14:27
Miało być szybko i bezboleśnie. Peszek.

d-_-bE.Prigozhin61

2022-10-03, 16:09
PabloSkills napisał/a:

Agonia trwa w najlepsze.
Swoją drogą jak go wyciągnąć? Jak się za to k***a zabrać?



Jest gdzieś filmik tutaj jak ludzie napierali na jedną stronę i przechylili wagon a jeden wyciągnął gościa

Antoni79

2022-10-03, 16:19
Robster napisał/a:

Pomijając śmieszkowe odpowiedzi typu:
- "Górę górą, dół dołem"
- "Czekają aż schudnie"
to wie ktoś jak w takiej sytuacji wyciąga się chłopa spomiędzy wagonu a peronu?



Odczekujesz trochę, aż się uspokoi i odjeżdżasz do przodu lub do tyłu. Po takiej nieudanej próbie lepiej umrzeć ze wstydu, niż przeżyć.

Kosmodysk

2022-10-03, 16:38
Robster napisał/a:

"
to wie ktoś jak w takiej sytuacji wyciąga się chłopa spomiędzy wagonu a peronu?



Cofa się składem.

Karboksylator

2022-10-03, 16:57
ale jak fajnie ręka mu odstaje, może się podrapać w lewą łopatkę prawą ręką. nie każdy to potrafi

saves

2022-10-03, 17:27
Kiedyś w HBO leciał program "Wyznania w taksówce". Kręcono go w Nowym Jorku. Utkwił mi w pamięci jeden strażak, który wracał ze służby. Był mocno podpity. A dlaczego? Bo właśnie wracał z takiej akcji i musiał odreagować. Gościa identycznie wkręciło. Zanim zaczęli operację odsuwania wagonu, policja na sygnałach przywiozła żonę nieszczęśnika, by mogła się pożegnać z mężem. Po pożegnaniu odsunęli wagon i z gościa po prostu wyleciały wszystkie bebechy. To była pierwsza taka akcja tego strażaka i aż płakał opowiadając ją taksiarzowi.

Także jeśli ktoś z was myśli że tak wkręcona osoba przeżyje, jest w błędzie. On już jest martwy, tylko to jeszcze nie dotarło do jego mózgu.

opółnocyuciebie

2022-10-03, 17:45
Robster napisał/a:

Pomijając śmieszkowe odpowiedzi typu:
- "Górę górą, dół dołem"
- "Czekają aż schudnie"
to wie ktoś jak w takiej sytuacji wyciąga się chłopa spomiędzy wagonu a peronu?



odpowiedź jest prosta - wystarczy 20 silnych chłopa, którzy przechylą wagon metra, a w tym czasie p*zdeczki wyciągną truchło. myślenie nie boli

:mrgreen:

SantaMaria

2022-10-03, 18:51
saves napisał/a:

Kiedyś w HBO leciał program "Wyznania w taksówce". Kręcono go w Nowym Jorku. Utkwił mi w pamięci jeden strażak, który wracał ze służby. Był mocno podpity. A dlaczego? Bo właśnie wracał z takiej akcji i musiał odreagować. Gościa identycznie wkręciło. Zanim zaczęli operację odsuwania wagonu, policja na sygnałach przywiozła żonę nieszczęśnika, by mogła się pożegnać z mężem. Po pożegnaniu odsunęli wagon i z gościa po prostu wyleciały wszystkie bebechy. To była pierwsza taka akcja tego strażaka i aż płakał opowiadając ją taksiarzowi.
Także jeśli ktoś z was myśli że tak wkręcona osoba przeżyje, jest w błędzie. On już jest martwy, tylko to jeszcze nie dotarło do jego mózgu.



Kolega który pracował na policji opowiadał że mu technicy kryminalistyki opowiadali taką rzecz:

Jakiś dzieciak zjeżdżał na sankach w zimie, a że jechał szybko, wywrócił się, poleciał i głową wbił się w bramę z kolcami na szczycie które leżało na ziemi, podobno jak przyjechali, zastali nie do opisania wycie dzieciaka. Podobno nawet najtwardzi nie mogli sobie z tym poradzić i płakali jak dzieci...
Słabo to opisałem, kolega lepiej to mi opisywał i k***a aż mnie skręciło w bebechach. Ale to była era przed sadolem i byłem wrażliwszy... w każdym razie, nie chciałbym być tego świadkiem...

marcino_zly

2022-10-03, 22:18
Robster napisał/a:

Pomijając śmieszkowe odpowiedzi typu:
- "Górę górą, dół dołem"
- "Czekają aż schudnie"
to wie ktoś jak w takiej sytuacji wyciąga się chłopa spomiędzy wagonu a peronu?



Jak sie tam znalazł kurde??

SandaczPL65 napisał/a:

Ciekawe czy było warto



Było.
Sam widzisz. TrWba uważać

:mrgreen:

SinestroPL

2022-10-04, 01:16
Wyglądał jak Maciej z Klanu

kris1978

2022-10-04, 07:04
Robster napisał/a:

Pomijając śmieszkowe odpowiedzi typu:
- "Górę górą, dół dołem"
- "Czekają aż schudnie"
to wie ktoś jak w takiej sytuacji wyciąga się chłopa spomiędzy wagonu a peronu?



Tak jak na filmie. Czekają aż zdechnie a później normalnie, góra górą, dół dołem.

jomjest

2022-10-04, 07:56
Robster napisał/a:

Pomijając śmieszkowe odpowiedzi typu:
- "Górę górą, dół dołem"
- "Czekają aż schudnie"
to wie ktoś jak w takiej sytuacji wyciąga się chłopa spomiędzy wagonu a peronu?



Trzeba dużo ludzi i dobrych chęci.



kubik88

2022-10-04, 13:44
baronturbina napisał/a:

W Warszawie jak by metro zatrzymał bolt by joe odczuł
Różnicy. 3 kilometry to na nogach można isc Hahah. A tak serio to jakoś 42km. I tak ch*j.



1 linia metra 23,1 km , 2 linia 17,6km nas stacjach które są już otwarte i można jeździć docelowo 23,6 km.

Namikadze

2022-10-05, 11:02
Myślałem że się znowu panar3 wypowie... Że tego bieda też doprowadziła do skrętu kiszek.