18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wypatrosze

dr.benzoesan • 2016-10-24, 11:50
Świnio - poderżnę Ci gardło, upuszczę krew, wypatroszę, pokroje, z jelit wyciągnę resztki gówna po czym powpycham tam kawałki twojego mięsa i usmażę ...i zjem w domowym zaciszu z moją rodziną...

-pomyślał chłop planując grilla na zakończenie sezonu

nowynick

2016-10-24, 11:56
Chłop nie robi grila jeno ognisko...

dr.benzoesan

2016-10-24, 12:04
nowynick napisał/a:

Chłop nie robi grila jeno ognisko...



Ogień ogniem, kiełbasa kiełbasą :P

janlew

2016-10-24, 12:21
Świnia nic nie zrozumiała, bo to tylko świnia. Swoją drogą, to narobiłeś mi smaka na wiejską kiełbasę. Jeszcze trochu kaszy i pyszna kaszaneczka. Zresztą przy świniobiciu pysznej świeżyzny od groma.
PS. No bo chyba nie chciałeś nam obrzydzić zacnego jedzenia tym gównem w jelicie? Mam nadzieje że nie, i nie jesteś małą weganeczną. Zresztą jeśli już tu jakaś mała weganeczka się trafi, niechaj wie że jelito się czyści.
No a przede wszystkim nie jest to ludzkie gówno. Czyli nie to gówno co je zlizują sodomici z Wa-wy z penisów kolegów. To jest zupełnie inne gówno, takie na którym rosną eko warzywka.

dr.benzoesan

2016-10-24, 12:34
janlew napisał/a:

Świnia nic nie zrozumiała, bo to tylko świnia. Swoją drogą, to narobiłeś mi smaka na wiejską kiełbasę. Jeszcze trochu kaszy i pyszna kaszaneczka. Zresztą przy świniobiciu pysznej świeżyzny od groma.
PS. No bo chyba nie chciałeś nam obrzydzić zacnego jedzenia tym gównem w jelicie? Mam nadzieje że nie, i nie jesteś małą weganeczną. Zresztą jeśli już tu jakaś mała weganeczka się trafi, niechaj wie że jelito się czyści.
No a przede wszystkim nie jest to ludzkie gówno. Czyli nie to gówno co je zlizują sodomici z Wa-wy z penisów kolegów. To jest zupełnie inne gówno, takie na którym rosną eko warzywka.



Absolutnie nie obrzydzić!!! - uwierz że są tu na forum ludzie którzy kiełbasę w sklepie traktują jak baton czy cola - po prostu jest ale nie wiadomo skąd (ze sklepu przecież) - ot takie troszku edukacyjne.

jbone

2016-10-24, 13:03
co taki spam robi na sadolu? przecież za to się powinno dostawać bana.