18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadki w pracy

~Angel • 2019-10-25, 14:43
Na koniec tygodnia miła dla oka kompilacja wypadków podczas pracy.


Wiewór

2019-10-25, 14:45
mmmm tokarki i bunt maszyn. Moje ulubione :->

emperorzbigniew

2019-10-25, 14:53
Dużo mocnych, ale to, jak wywalcowana stal wjeżdża na kolesia to totalny hardcore....

Sajlenthill

2019-10-25, 15:03
pie**ole miałem iść do pracy właśnie . :shock:

~DMT

2019-10-25, 15:11
Gdyby ktoś pytał...





A tutaj coś z mojej półki...



I jeszcze jedno...




madufo

2019-10-25, 16:46
Piwko za muzyke

No-idea

2019-10-25, 17:07
Dałem piwko za materiał, ale za ten sp***olony cover dobrej piosenki w tle nie powinienem.

Dodatkowo jak wszedł dobry kawałek to kurna nie jest cały.

Borys

2019-10-25, 17:56
Maszyny nie maja litości, k***a odkąd ogladam Sadola inaczej traktuje szlifierki tasmowe, wiertarki i inne maszyny. Wszystko co wiruje moze zabić!!!

rafalxp

2019-10-25, 18:18
Ten typ co był pod prasą poskładany pięknie , na tłoczni fiata w Tychach same narzędzia to takiej prasy to kilkanaście ton i więcej + nacisk prasy kilkaset ton,puszki po napojach były idealnie cienkie po takim zabiegu ;D

syulung

2019-10-25, 18:35
Ten co go wiertarka/frezarka przeorała to prawie ja, ale refleks mnie uratował i nadal mam obie dłonie, i nawet wszystkie palce. Sam w to nie wierzę do dziś tylko małe przeoranie po palcach widać.

dziobak90

2019-10-25, 21:24
Dla niektórych BHP to tylko nazwa pasty...

ellsworth

2019-10-25, 21:46
Filmik jest o tyle dydaktyczny, że pokazuje... jak narodził się socjalizm w XIX wieku. WTF?!? powiecie, przecież to większość jakieś chinole. Ano tak, tylko że tak było w XIX wieku w Europie, gdy nie było żadnych zasad BHP za to była praca po 12 godzin na dobę za ochłapy, gdzie śmierć na stanowisku pracy była normą. Tyle, że wtedy monitoringu nie mieli... Ale tak to działało jak tutaj oglądamy, no i jak jeden, drugi kolega zginął albo stracił rękę (i jeszcze został wypie**olony z pracy, bo niezdolny do pracy, niech zdycha) to się w robotnikach narodził słuszny bunt, że dlaczego oni mają tyrać i ginąć dla wygody jakichś kapitalistów. Bez prawa do limitowanych godzin pracy, do zasiłków, emerytur, w straszliwych warunkach, bez prawa do reprezentacji i ochrony interesów swojej grupy społecznej....

pankruk

2019-10-25, 22:27
ellsworth napisał/a:

Filmik jest o tyle dydaktyczny, że pokazuje... jak narodził się socjalizm w XIX wieku. WTF?!? powiecie, przecież to większość jakieś chinole. Ano tak, tylko że tak było w XIX wieku w Europie, gdy nie było żadnych zasad BHP za to była praca po 12 godzin na dobę za ochłapy, gdzie śmierć na stanowisku pracy była normą. Tyle, że wtedy monitoringu nie mieli... Ale tak to działało jak tutaj oglądamy, no i jak jeden, drugi kolega zginął albo stracił rękę (i jeszcze został wypie**olony z pracy, bo niezdolny do pracy, niech zdycha) to się w robotnikach narodził słuszny bunt, że dlaczego oni mają tyrać i ginąć dla wygody jakichś kapitalistów. Bez prawa do limitowanych godzin pracy, do zasiłków, emerytur, w straszliwych warunkach, bez prawa do reprezentacji i ochrony interesów swojej grupy społecznej....



Jakby się tak zastanowić nad tym co napisałeś to lewica, która wtedy tak wojowała dzisiaj jest dokładnie na miejscu kapitalistów. Poprawiły się warunki BHP ale wyzysk jest ten sam tylko mordy przy korycie spod innego sztandaru.

SZ...........GU

2019-10-25, 22:31
ellsworth napisał/a:

Filmik jest o tyle dydaktyczny, że pokazuje... jak narodził się socjalizm w XIX wieku. WTF?!? powiecie, przecież to większość jakieś chinole. Ano tak, tylko że tak było w XIX wieku w Europie, gdy nie było żadnych zasad BHP za to była praca po 12 godzin na dobę za ochłapy, gdzie śmierć na stanowisku pracy była normą. Tyle, że wtedy monitoringu nie mieli... Ale tak to działało jak tutaj oglądamy, no i jak jeden, drugi kolega zginął albo stracił rękę (i jeszcze został wypie**olony z pracy, bo niezdolny do pracy, niech zdycha) to się w robotnikach narodził słuszny bunt, że dlaczego oni mają tyrać i ginąć dla wygody jakichś kapitalistów. Bez prawa do limitowanych godzin pracy, do zasiłków, emerytur, w straszliwych warunkach, bez prawa do reprezentacji i ochrony interesów swojej grupy społecznej....



Dokładnie tak. A potem kapitaliści doszli do wniosku, że jednak trzeba tym robolom dać jakieś wolne... żeby zaczęli te marne grosze wydawać na produkt masowy. I tak powoli kształtowało się społeczeństwo konsumpcyjne. Dziś zapie**alamy, żeby kupić mieszkanie na kredyt, udzielony często przez właściciela/udziałowca naszego miejsca pracy. I tak do zaj***nia