18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadki :)

Cyjanek • 2016-11-21, 21:58
Bardzo zabawny filmik :) Może komuś humorek się polepszy :)



... np przy akcji z 9:30.

SanicHegehog

2016-11-22, 10:35
A złotówy, jak widać na przykładzie w 4:50, na całym świecie takie same... najpierw ogląda jak bardzo ma drzwi rozj***ne, bo przecież to, że prawie chłopa na jednośladzie zabił, to ch*j... Co za k***y.

PikosTychy

2016-11-22, 12:01
humor mi sie polepszy jak k***o zdechniesz , za dużo gówna twojego pokroju chodzi po tym świecie , z tąd tyle wypadków bo gówno w głowie macie

Akki11

2016-11-22, 13:40
k***a! To musi trafić na główną!

Cyjanek

2016-11-23, 20:23
PikosTychy napisał/a:

humor mi sie polepszy jak k***o zdechniesz , za dużo gówna twojego pokroju chodzi po tym świecie , z tąd tyle wypadków bo gówno w głowie macie


k***ę to masz w odbiciu lustrzanym jak staniesz naprzeciw niego. Co do gówna w głowie, to mają je ci, którzy są przedstawieni w wyżej podanym filmiku, żeby tak zapie**alać nie zważając na bezpieczeństwo innych. I do słownika lamusie zajrzyj, bo kaleczysz wspaniały język jakim jest język polski.

animus190014

2016-11-24, 11:48
Ostatnio zdałem prawo jazdy na motocykl i przymierzam się do kupna jednośladu, ale po tych wszystkich filmikach bezpieczniej czuje się w puszce....

InnyName

2016-11-24, 19:27
boki zrywać

@up
motocykl jest bezpieczny nawet przy 120km/h w zabudowanym, ale po jednym jedynym warunkiem, musisz przewidywać ruch innych kierowców, mieć oczy w koło głowy aby żaden z debili Cię nie zaskoczył, żebyś miał na uwadze ze kierowca moze nagle zahamować albo zmienic pas ruchu na twojej wysokości, patrząc wszędzie i myśląc za innych wszystko będzie dobrze :)

mam prawko na auta, motocykle, ciezarówki i gdyby było to na czołgi i wiem ze motocykl ciężko zauważyć, więc lepiej pomyśleć 2 razy niż raz i lezeć w szpitalu :)