18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wypadki chodzą po ludziach.

Samudaripen • 2015-11-15, 11:44
Naprawdę szkoda mi tych Francuzów, w końcu to nasi sojusznicy no i w ogóle, dlatego w związku z ostatnimi wydarzeniami w imię sojuszniczej solidarności proponuje zrzucić na Paryż trochę ulotek traktujących o miłości, tolerancji i pokoju. Może to jakiś sposób na rozwiązanie problemu dżihadu?

Halman

2015-11-15, 11:46
im to można zrzucić ale cyjanek

wilkoala

2015-11-15, 11:58
Aluzja do 39r?
Ale to chyba Wlk. Brytania zrzucała wtedy ulotki na Niemcy.

Samudaripen

2015-11-15, 12:09
wilkoala, Faktycznie Brytole osobiście zrzucały ulotki, jednak Francja również czynnie uczestniczyła w tej wojnie propagandowej, zamiast zbrojnie sprzeciwić się agresji III Rzeszy na Polskę, a był to jeden z nielicznych momentów IIWŚ, jak nie jedyny, kiedy mieli oni liczebną i strategiczną przewagę nad naziolami. Dlatego ch*j im w dupę.

Murgen

2015-11-15, 12:10
Ja bym im wysłał Macierewicza, niech wiedzą że może być jeszcze gorzej :P

Mr...........dy

2015-11-15, 13:13
Ulotki? Napalm na dzielnice śniadoskórych byłby skuteczniejszy.

jebator2000

2015-11-15, 15:45
Samudaripen napisał/a:

wilkoala, Faktycznie Brytole osobiście zrzucały ulotki, jednak Francja również czynnie uczestniczyła w tej wojnie propagandowej, zamiast zbrojnie sprzeciwić się agresji III Rzeszy na Polskę, a był to jeden z nielicznych momentów IIWŚ, jak nie jedyny, kiedy mieli oni liczebną i strategiczną przewagę nad naziolami. Dlatego ch*j im w dupę.



Jak się nie zna historii to się pie**oli farmazony. Francja chciała nam pomóc. Lecz prezydent który chciał cię przeciwstawić Niemcom został odsunięty od władzy przez lewacki rząd, który popierał politykę nazistów.
A Lewacki rząd popierający nazistów od razu się poddał, by ich wspierać.
Warto dodać, że ten prezydent który chciał nam pomóc.
Ruszył przeciwko nazistom w partyzantkę. Bardziej ciśnijcie Wielką Brytanię bo to ona nam wgl nie pomogła. Pozdro.
ch*j w dupę każdemu gimbo, który nie zna podstaw historii a pie**oli o białej fladze. Gorsza jest zdrada Wielkiej Brytanii.

parolpl

2015-11-15, 16:04
@ jebator czyżby aluzja do chamberlaina :)
Fakt, potrafił wchodzić w dupę Hitlerowi jak nikt inny.

RealG

2015-11-15, 16:04
Lepiej ustawić profilowe na FB z barwami flagi francuskiej. Takiego uderzenia żaden terrorysta nie przeżyje.

Samudaripen

2015-11-15, 16:09
jebator2000 napisał/a:



Jak się nie zna historii to się pie**oli farmazony. Francja chciała nam pomóc. Lecz prezydent który chciał cię przeciwstawić Niemcom został odsunięty od władzy przez lewacki rząd, który popierał politykę nazistów.
A Lewacki rząd popierający nazistów od razu się poddał, by ich wspierać.
Warto dodać, że ten prezydent który chciał nam pomóc.
Ruszył przeciwko nazistom w partyzantkę. Bardziej ciśnijcie Wielką Brytanię bo to ona nam wgl nie pomogła. Pozdro.
ch*j w dupę każdemu gimbo, który nie zna podstaw historii a pie**oli o białej fladze. Gorsza jest zdrada Wielkiej Brytanii.


Dobrze znam tę historię, ale wiem też o nastrojach społecznych, które wtedy panowały we Francji. I było tak jak jest teraz, czyli ogromna lewacka masa identyfikująca się z Francuską Partią Komunistyczną i garstka myśląca bardziej racjonalnie i na prawo. Dla większości francuskich wplątanych w pacyfistyczne i komunistyczne ruchy obywateli uczestnictwo w wojnie było czymś niewyobrażalnym. Może za bardzo generalizuje, sami oceniajcie.
A ch*ja w dupę zachowaj dla siebie szczekaczu.

AmbasadorIzraela

2015-11-15, 16:47
Przypominam o ataku Francuzów na zagłębie Saary 5 września '39, na odcinku 32 km. Wbili się chyba 8km w Niemcy, ale sprzeciw WB i finalnie 12 września na posiedzeniu Rady Najwyższej Sprzymierzonych w Abbeville Francja i Wielka Brytania postanowiły, że nie udzielą Polsce realnej, wojskowej pomocy. Francuskie dywizje wycofały się więc za umocnienia Linii Maginota, podczas gdy przysłany na kontynent Brytyjski Korpus Ekspedycyjny stał bezczynnie na granicy francusko-belgijskiej.

Puszczalska_Wiola

2015-11-15, 17:39
Amerykańce podczas wojny w Wietnamie zrzucali kondomy w rozmiarze XXL żeby przestraszyć małe kuśki z Vietcongu.

Dexterous

2015-11-15, 17:50
Murgen napisał/a:

Ja bym im wysłał Macierewicza, niech wiedzą że może być jeszcze gorzej :P



Wiedzą, że może - dostali Tuska ;)