18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek z udziałem strazy pozarnej

zdrowoyebne • 2019-12-03, 19:11
Wypadek mial miejsce w Czechach.Straz zabezpieczala miejsce wypadku niestety nie pomysleli o zabezpieczeniu sami siebie.Skutki ponizej.
Żródlo i opis pod filmikiem na youtub


PieronJasnySzlag

2019-12-03, 19:17
Na drodze ślisko jak ch*j, gdzieniegdzie śnieg jeszcze leży a ci zapie**alają jak na wyścigach.
Nigdy tego nie zrozumiem.

zdrowoyebne

2019-12-03, 19:21
Dokladnie.Ciekawe co z tym co wyj***l w ich pojazd.Zdrowo zapie**alali w takie warunki pewnie jeszcze mandaty wylapia.Chociaz nie wiem ile tam mozna zapie**alac co nie zmienia faktu ze w takich warunkach tak jezdzic to igranie ze smiercia

Henboh

2019-12-03, 19:21
PieronJasnySzlag, tu raczej nie prędkość tylko telefon był problemem. Cytryna (jeśli dobrze widzę) jakoś wyhamowała, nagrywający (chyba TIR) też, a debil lekko bokiem wjechał jakby dopiero zaczął hamowanie.

vixo

2019-12-03, 20:54
w sumie 0 znaku o wypadku ;) pojazd rozj***ny na lewym pasie jak w domu gruby ojciec na kanapie i każdy ma się domyślić, że jest wypadek :) prawidłowo przyj***ne

C0C0JUMBO

2019-12-03, 22:33
vixo napisał/a:

w sumie 0 znaku o wypadku pojazd rozj***ny na lewym pasie jak w domu gruby ojciec na kanapie i każdy ma się domyślić, że jest wypadek prawidłowo przyj***ne



Byl trójkąt ostrzegawczy, a po drugie to dupa jesteś a nie kierowca...

Smokw

2019-12-03, 22:42
vixo napisał/a:

w sumie 0 znaku o wypadku pojazd rozj***ny na lewym pasie jak w domu gruby ojciec na kanapie i każdy ma się domyślić, że jest wypadek prawidłowo przyj***ne



Przecież wóz strażacki ma włączone sygnały świetlne. Czego jeszcze Ci potrzeba? Teraz już wiem dla kogo na autostradach są te wielkie święcące strzałki na pomocy drogowej.

ptrkmdg

2019-12-03, 22:56
Defterydy ustawiły wóz na lewym pasie a trójkąt na prawym poboczu.

Smartghetto

2019-12-03, 23:41
To k***a pepiki korytarz zycia pokazaly w najlepszym wydaniu jakis trojkat na lini ciaglej prawego pasa, a ten zastawil lewy jak grazyna miejsce parkingowe przy wiacie z wózkami pod Tesco - nie ma pewnosci czy by sie tam dalej zmieścil, ale mialby chociaz szansę... :facepalm:

Krak

2019-12-04, 10:37
Smokw napisał/a:

Przecież wóz strażacki ma włączone sygnały świetlne. .


Jakoś tak niemrawo są włączone ale jak ten przypie**olił i obrócił strażaka to z daleka już będzie je widać.

23456789

2019-12-04, 11:04
Bus i wszystko jasne.

Wiewór

2019-12-04, 11:08
Kierowca nie patrzył na drogę plus tragicznie oznakowanie miejsca wypadku.
I jeszcze debil co sobie stanął foty zrobić na pamiątkę.

zwierzak30

2019-12-04, 13:42
Krak napisał/a:

Jakoś tak niemrawo są włączone ale jak ten przypie**olił i obrócił strażaka to z daleka już będzie je widać.



A wziąłeś pod uwagę z jaką częstotliwością nagrywa kamerka?? ( Nieraz widać jakby koła stały w miejscu,bądź kręcą sie w przeciwną stronę.)
Optyka.
W podstawówce na fizyce o tym uczyli.