18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

traf

2018-12-24, 07:23
chiny to może nie są ale chociaz próbował :)

mygyry

2018-12-24, 08:19
Pewnie nabity jak koszyki w lidlu przed świętami

bloodwar

2018-12-24, 08:58
Staruszek się śpieszył na święta, bał się że spóźni się na być może ostatnie święta z rodziną przed śmiercią.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-12-24, 09:37
Sam odj***ł, sam zginął, sprawiedliwie.

Zastanawia mnie, na h*j te barierki??? Bo pieszych przed autami nie chronią...

Cz...........as

2018-12-24, 11:13
@up Barierki są po to żeby ludzie jak te osły nie wyłazili pod koła aut. Przy mniejszej prędkości chronią też ludzi na chodniku przed autami. Gdyby się wpasował między barierki a ścianę... Ale by było mielone, przy takiej prędkości to pewnie ze trzy trupy.

OnlySanctum

2018-12-24, 11:14
Mężczyzna jadący pojazdem miał 76 lat i doszło do wypadku z powodu zawału. Sam wypadek przeżył ale z powodu zawału docelowo go nie odratowali.

Salieri16000

2018-12-24, 13:57
OnlySanctum napisał/a:

...wypadek przeżył ale z powodu zawału docelowo go nie odratowali.



To słowo jest tam potrzebne jak wężowi podkowy... :kawa:

elektyk SS

2018-12-24, 17:53
@OnlySanctum ale głupoty opowiadasz! dziadek miał 76 lat ale był nawalony jak automat już z Jeleniej Góry jechał zygzakiem w której to zgubił tablice rejestracyjne. Sprawa była zgłaszana na komisariat w Jeleniej ale nie dogonili dziada. Mam nadzieje że nie jesteś tym trolem który się wypowiada na regionalnych portalach że to twój "kochający cię" wujek. Wesołych Świąt.

ellsworth

2018-12-24, 18:02
A co warunki atmosferyczne zawiniły? Przecież deszcz nie spadł nagle na sekundę przed wypadką ścianą niczym w biblijnym potopie? Kierowca doskonale wiedział, że jest mokro, ślisko to jest jego wyłączna wina, a nie żadnych warunków.

jeban

2018-12-24, 22:42
... a teraz naszczać k***ie na nagrobek!

Heydash

2018-12-24, 23:56
barierki i słupki stawiają po to żeby nie parkować ale z tego co widzę większość łyknęła bajki o 'bezpieczeństwie' jak młody pelikan.

S.T.U_Cummins

2018-12-25, 18:04
Kierował 100% PIsior dziadek 79lat który wie wszystko najlepiej !

MarcinWrc

2018-12-25, 21:47
Byłem w Szklarskiej w tym dniu, a tam przechodziłem dzień później. Dziwiłem się jakim baranem trzeba być, żeby wpaść w poślizg jadąc pod górę gdzie jest skrzyżowanie przy skrzyżowaniu w "centrum" miasta i rozj***ć taki odcinek barierki. Dopiero po powrocie pogrzebałem w internetach i dowiedziałem się co to za baran.
Warunki nie miały nic do rzeczy, bo były wtedy 3 stopnie na plusie i tylko deszcz padał już cały dzień - widać na nagraniu nawet strugę wody płynącą w dół ulicy. Droga równiutka, a z racji nachylenia nawet kałuże się nie mogły zebrać.

Pytacie po co barierki - różnica poziomów między jezdnią, a chodnikiem tam to jakieś 50-70cm więc według prawa musi być jakaś fizyczna bariera.

Ale fakt faktem, jakby tylko się odbił od budynku i pojechał dalej chodnikiem... ojj byłoby czerwono wokół.

mateuszsadoltzr

2018-12-25, 23:42
kto chociaż raz w życiu prawie nie zapie**olił samochodem 5 osób a potem nie wpie**olił się w budynek z pełnym impetem niech pierwszy rzuci kamieniem