18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek w magazynie

CrazyEdek • 2018-11-19, 18:46
Chciał dobrze, a wyszło jak zwykle


~Velture

2018-11-19, 18:49
Ło sk***ensen j***ny :shock:

mi...........ek

2018-11-19, 18:51
Ładnie doj***ł, podobno do tej pory go szukają :)

lm65

2018-11-19, 19:06
Z czego to było zrobione? z blachy do parapetów? hehehe
"Wypadek przy pracy, mówi minister Emilewicz" - nie ma się czym przejmować :)

donkapusta

2018-11-19, 19:09
Niestety takie teraz projektowanie. Takie półki powinny być tak zaprojektowane, że usunięcie jednej nogi, czy poprzeczki nie powinno mieć wpływu na stateczność.

ediv

2018-11-19, 19:11
efekt domino

Hrodgar

2018-11-19, 19:42
Po pierwsze, zajebiste domino, czy też domek z kart :) .
Po drugie, albo ekipa montująca regały dała dupy po całości i nie założyła "zawleczek" przez co tak łatwo belka "wyskoczyła" i dała nam taki cudny filmik, albo po prostu dopierdzielił maksymalne dopuszczalne obciążenie na regał.

bloodwar

2018-11-19, 19:49
W nowych magazynach półka nie zostanie dopuszczona do użytku jeżeli nie przechodzi "testu 2-1-0" czyli maksymalnie załadowana półka po usunięciu którejś wewnętrznej "nóżki" ma prawo obalić tylko sąsiednią półkę i efekt domina MUSI zatrzymać się na kolejnej, tak żeby zniszczone były dwie półki i cześciowo trzecia ale czwarta musi pozostać nienaruszona - stąd nazwa "2-1-0". Dodatkowo wewnętrzne ożebrowania muszą być na tyle mocne, żeby półka nie przewróciła się NIGDY od uderzenie w stronę "alejki" dla reachów a co najwyżej obalała się jedna na drugą na boki. Niestety stare magazyny mają wciąż półki dopuszczone do użytku jeszcze w latach 70-80 gdy wymagano od półek jedynie tego żeby były zrobione ze stali i stały, ich właściciele ani myślą o wydaniu kilkuset tysięcy euro na półki + kilkanaście dni częściowego przestoju magazynu spowodowanego wymianą tylko dla jakiegoś tam "poczucia bezpieczeństwa" którego nie da się przecież zmierzyć w euro.

TEERRAZ

2018-11-19, 20:09
On zahaczył dachem o regał a nie o nogę, półki się zatrzęsły i sie poslkadało przepięknie

ProVVe

2018-11-19, 20:11
Jak nie zabrał kanapek to z głodu zejdzie zanim go wykopia

Dżizas_kurde

2018-11-19, 20:14
Są gorsze rzeczy w trakcie takiego wypadku....


INWENTARYZACJA>

vatherland

2018-11-19, 20:18
Także pracuję na wysokim składzie, ale nasze regały wyglądają bardziej solidnie niż te na filmie. Gość je lekko pierdyknął i się posypało a u nas kolega widłami zarył w belkę to tylko się wygięła ona nie powodując nawet zatrzęsienia się całości.

MicQ

2018-11-19, 21:10
Afera konkretna, jestem ciekaw jakie procedury są wszczynane w przypadku takiego wypadku i do jakiej odpowiedzialności pociągany jest winny tego pięknego materiału, z mojej strony kufelek piwa dla niego i pytanie ile mu za to dowalili?