18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wypadek w magazynie

CrazyEdek • 2018-11-19, 18:46
Chciał dobrze, a wyszło jak zwykle


LaChupacabra

2018-11-19, 21:27
bloodwar napisał/a:

W nowych magazynach półka nie zostanie dopuszczona do użytku jeżeli nie przechodzi "testu 2-1-0" ... ich właściciele ani myślą o ... jakiegoś tam "poczucia bezpieczeństwa" którego nie da się przecież zmierzyć w euro.



Oż k***a, wyczerpałeś temat dokumentnie. Można go zamknąć od dalszego komentowania.

HalfGod

2018-11-19, 22:07
"mały" wypadek

tigerqaz

2018-11-19, 22:34
Będą promocje na internetach !!!

wglowiesieniemiesci

2018-11-19, 23:58
Pracowałem kiedys na sztaplarce, wjechałem w tunel z rozwiniętym masztem i soczyscie przyj***łem w belkę. uderzenie było na tyle mocne ze sztaplarka staneła w miejscu a ja wyleciałem z niej. Na szczeście miałem farta i wygieła sie tylko belka, wstałem, otrzepałem sie, od razu przyczajka czy nie ma kamer nie było to pojechałem dalej pracować. Nikt nic nie widział nikt nic nie słyszał tak to się skończyło.
Wracając do tematu, na filmie mamy przykład że kazda belka przy podstawie nie jest osłonięta metalową osłona u mnie na magazynie takie były a na filmiku takich nie było wystarczyło wjechac w belke u podstawy i wszystko leci jak domino.

ale dokładnie obejrzałem filmik i on wjechał w górną belkę na wysokości głowy, miało prawo sie złożyć ale nie powinno

panta_rhei

2018-11-20, 00:01
Od czego się zaczyna w takiej sytuacji? Jak to się na nowi segreguje?

Ca...........on

2018-11-20, 04:33
A ja głupi uczę się jak debil kompletnie nieprzydatnej mi umiejętności spawania profilów stalowych, żeby zrobić sobie solidne półki w narzędziowni...

bloodwar

2018-11-20, 05:54
MicQ napisał/a:

Afera konkretna, jestem ciekaw jakie procedury są wszczynane w przypadku takiego wypadku i do jakiej odpowiedzialności pociągany jest winny tego pięknego materiału, z mojej strony kufelek piwa dla niego i pytanie ile mu za to dowalili?



Na zachodzie każdy cm magazynu jest ubezpieczony, więc właściciel dostaje 100% odszkodowanie*, jedyną uciążliwością jest konieczność zamówienia nowego towaru, poczekanie na nowy wózek (bo robią je na zamówienie a starego nie można dopuścić do użytku jeżeli już raz coś w niego uderzyło) ewentualne konsekwencje służbowe to nagana albo zwolnienie z pracy, zależne od tego czy wypadek był kwestią nieuwagi (np. zagapienie się i nie patrzenie w lusterko) czy celowego łamania zasad BHP (najczęstszy błąd reachów - jazda z uniesionymi widłami)

*ciekawostka: jeżeli spadnie paleta to żeby dostać odszkodowanie należy przedstawić dowód zniszczenia CAŁEJ jej zawartości, więc nawet jeżeli część towaru jest nieuszkodzona to mimo wszystko idzie do śmietnika całość

ag...........th

2018-11-20, 08:44
@wglowiesieniemiesci
data na filmiku to 04.07.2017, a data artykułu... 06.05.2016.

wuku

2018-11-20, 08:45
Ładne wyburzanie. Profesjonalne.

Byku35

2018-11-20, 12:33
vatherland napisał/a:

Także pracuję na wysokim składzie, ale nasze regały wyglądają bardziej solidnie niż te na filmie. Gość je lekko pierdyknął i się posypało a u nas kolega widłami zarył w belkę to tylko się wygięła ona nie powodując nawet zatrzęsienia się całości.


ile zarabiasz ? netto

Olencja88

2018-11-20, 15:50
@wglowiesieniemiesci
Regały mają inny kolor. Na filmie są jakieś szare/srebrne a na zdjęciach z linku o polaczku niebieskie.