18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wypadek w Lubomi skuterzysty z samochodem

fantastico • 2017-04-06, 00:09
Pod Urzędem w miejscu zwanym Lubomia samochód zajeżdża drogę skuterowi pozbawiając go możliwości utrzymania się w pionie.


Dolandinho

2017-04-06, 00:17
Widzę, że instynkt samozachowawczy - klasa światowa. Dobre dwie sekundy samochód już zajmuje niewłaściwy pas, a ta nie ratuje się skrętem ani w prawo, ani w lewo... Oczywiście przede wszystkim penis w odbyt prowadzącemu osobówkę.

Pr...........em

2017-04-06, 01:54
@Dolandinho
To jest trolling, żart, sarkazm - prawda? Bo że prawka A nie masz to akurat wiem - w tak krótkim czasie nie da się po prostu skręcić motocyklem, tym bardziej skuterem z mniejszą możliwością balansowania ciałem - ale mam jeszcze wątpliwości, czy jesteś pseudointeligentny czy po prostu głupi.

~Velture

2017-04-06, 08:20
Prosiłem napisał/a:

@Dolandinho
To jest trolling, żart, sarkazm - prawda? Bo że prawka A nie masz to akurat wiem - w tak krótkim czasie nie da się po prostu skręcić motocyklem, tym bardziej skuterem z mniejszą możliwością balansowania ciałem - ale mam jeszcze wątpliwości, czy jesteś pseudointeligentny czy po prostu głupi.


Problem w tym, że na sedes poniżej 50ccm nie potrzeba prawka żadnego więc byle frajer bez żadnej wiedzy o przepisach i jeździe może takim czymś jechać.
Wina debila w puszce ale autorowi tamtego postu chodziło o zwykły zdrowy rozsądek. O naturalną reakcję organizmu na zagrożenie.

rogal141

2017-04-06, 08:21
Ale kask to chyba z biedronki lub nie zapięty. Co on jej pomógł jak zaraz po uderzeniu spada z głowy :) A kierowca opla to chyba ślepy...

Wiewór

2017-04-06, 09:28
Jakby zapiął kask to miałby szansę przeżyć...

Henboh

2017-04-06, 11:15
Velture napisał/a:


Problem w tym, że na sedes poniżej 50ccm nie potrzeba prawka żadnego więc byle frajer bez żadnej wiedzy o przepisach i jeździe może takim czymś jechać.
Wina debila w puszce ale autorowi tamtego postu chodziło o zwykły zdrowy rozsądek. O naturalną reakcję organizmu na zagrożenie.



A wiesz Ty ile reakcja kierowcy średnio wynosi? 1 sek. I tyle mniej więcej minęło. 90% ludzi zrobiłoby tyle samo, czyli może zdążyło w ostatniej chwili wcisnąć hamulec.

Nekromantheon

2017-04-06, 13:03
jak zwykle pie**olenie znawców typu: ja bym to zrobił lepiej (wyhamował, ominął, przefrunął ponad) kiedy w końcu zrozumiecie że życie to nie filmik na sadisticu i rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej za kółkiem. dwie sekundy (niespełna wg mnie) minus jedna - czas reakcji, zostaje niecała sekunda. co możesz zrobić w jej trakcie? pierdnąć w stołek przy komputerze.

~Velture

2017-04-06, 14:20
Henboh napisał/a:



A wiesz Ty ile reakcja kierowcy średnio wynosi? 1 sek. I tyle mniej więcej minęło. 90% ludzi zrobiłoby tyle samo, czyli może zdążyło w ostatniej chwili wcisnąć hamulec.


Tylko tłumaczyłem o co kolesiowi 2 posty wyżej chodziło.

Henboh

2017-04-06, 14:45
@up
To po co tłumaczysz trolla/idiotę. Prawko czy bez. Z instynktem samozachowawczym czy bez. Czas reakcji (czy Twoja "naturalna reakcja organizmu") jest czasem reakcji (~1sek) i nic na to nie poradzisz. Baba czy facet, zawodowy kierowca czy motop*zdeczka.

Ale już Dolandinho podsumowano:
Prosiłem napisał/a:

@Dolandinho
To jest trolling, żart, sarkazm - prawda?


Danmaz

2017-04-06, 15:06
Baba przeżyła, krwiaka ma od jebnięcia głową o asfalt tuż po utracie kasku. Gościu ze przecięcie podwójnej i spowodowanie kraksy pożegnał się z prawkiem i grożą mu 3 latka w pasiaku

davirafil

2017-04-06, 15:53
dobrze ze kask miała

dziaad

2017-04-06, 16:54
@UP
równie dobrze mogła na ten rudy łeb wiaderko po ogórkach kiszonych założyć jak kask niezapięty był i luźny.

Majster Popsuj

2017-04-06, 20:56
i o co zadyma? pewnie wszyscy SWD i wszystko w temacie...