18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wypadek w Lipiecku

~_Yarko_ • 2021-07-01, 19:46

Kierowca Chevroleta i jego pasażer zginęli na miejscu.

Isakpm

2021-07-01, 20:04
Gruba akcja 8-)

Bejker

2021-07-01, 20:20
na własne życzenie

nowynick

2021-07-01, 20:21
chciałem zobaczyć wodowanie :(

Juzwa

2021-07-01, 21:01
Trzeba być ciężko pie**olniętym, żeby wyprzedzać przed zakrętem.

NiemiecWaszPan

2021-07-01, 21:05
ch*j z tym kacapskim zjebem, co wyprzedzał w tragicznych warunkach. Fajne widoczki, jak na kacapowo.

Xenon

2021-07-01, 21:39
Putin dalej prezydentem

ph5i5

2021-07-01, 22:15
Kiedyś na milimetry minąłem się pojebem wyprzedzającym na podwójnej ciągłej i na zakręcie. Ja 100, on ponad. Trafiłbym do działu hard na pełnej k***ie.

petru23

2021-07-01, 22:58
Juzwa napisał/a:

Trzeba być ciężko pie**olniętym, żeby wyprzedzać przed zakrętem.



Od lat stosuje złota zasadę - nie przekraczać lini ciągłej. I k***a wciąż żyje.

SlawiZiooM

2021-07-02, 01:16
petru23 napisał/a:

Od lat stosuje złota zasadę - nie przekraczać lini ciągłej. I k***a wciąż żyje.



Ok tylko, że jakiś j***ny skretynialy potencjalny morderca przekroczy i Ci wyjedzie jak ten tu, co wtedy?

korax

2021-07-02, 07:12
Raz jechałem ze znajomym i takie numery wykręcał. Więcej już z nim do samochodu nie wsiadłem. O dziwo, znajomy jeszcze żyje.

Smokw

2021-07-02, 09:56
Napiszę to po raz dziesiąty. I znowu kierowca uciekał i omal zabił niewinnych. Ja swoją ciężarówką nie zjeżdżam. Niech ginie jeden debil, a nie jak tych 7 chłopców.

Ay...........ya

2021-07-02, 12:45
SlawiZiooM napisał/a:

Ok tylko, że jakiś j***ny skretynialy potencjalny morderca przekroczy i Ci wyjedzie jak ten tu, co wtedy?



I właśnie dlatego nie powinno się przepuszczać zjeżdżając na pobocza czy mrugać światłami jak stoją gdzieś pały. W pierwszym przypadku uczy się takiego zjeba, że jak zapie**ala, to mu wszystko wolno. Uj tam, że ograniczenie jest do 70/linia ciągła/zaraz zakręt, ludzie jak widzą zapie**alacza to mu często zjeżdżają zapominając, że w ten sposób sami mogą właśnie na takiego trafić jak im wjedzie na czołówkę. Chce wyprzedzać, to niech czeka na możliwość, a nie jakiś mięczak zjeżda niemal do rowu, bo musi puścić tego za sobą. To jest uczenie bydła, że im wszystko wolno, jak tylko siądą na zderzak albo zamrugają światłami. Drugi przykład to wiadomo, że kontrole stoją żeby załatać dziurę w budżecie, ale prawda jest taka, że dając innym cynk, że stoi patrol, możemy także "uratować" kogoś, kto jedzie ochlany czy naćpany, albo w rzęchu który nie widział przeglądu kilka lat. Ratując parę osób przed mandatem jest ryzyko, że ratujemy też takiego zjeba, którego może by patrol wyłapał. W Polsce kultura na drogach praktycznie nie istnieje - nadal pamiętam czasy, jak przy 150km/h wyprzedzałam ciąg ciężarówek na obwodnicy i jakiś mundry małofiut w audi, którwmu było mało, przez radio rzucił z przekąsem, że lewy jest do wyprzedzania - ale szybko zamknął mordę jak mu inny pan, widocznie któryś z kierowców ciężarówki, odwarknął, żeby sp***alał, bo ograniczenie jest do 140. Ot i taki obraz Polskich dróg - zapie**alać nie licząc się z innymi.

Agoreth

2021-07-02, 13:04
Chwast najprawdopodobniej wyrwany, reszta pewnie cała i zdrowa - leci piwko.