18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek w Iławie gdy spokojnie mkniesz po szosie

fantastico • 2018-10-15, 13:42
Motocyklista jadący na jednośladzie z pasażerem siedzącym z tyłu doznaje uderzenia przez samochód nie hamujący przed motocyklem, który zatrzymuje się przed samochodem jadącym z przodu. A wszystko to przez niezachowanie odpowiedniej uwagi przez kierowcę powodującego wypadek, a jeszcze coś tam się burzył, że jechał normalnie. Jeden z poszkodowanych miał kurtkę Scott.



kampton

2018-10-15, 13:52
Ach te Grudziądzaki.

Wiewór

2018-10-15, 13:55
fantastico napisał/a:

Motocyklista jadący na jednośladzie z pasażerem siedzącym z tyłu doznaje uderzenia przez samochód nie hamujący przed motocyklem, który zatrzymuje się przed samochodem jadącym z przodu. A wszystko to przez niezachowanie odpowiedniej uwagi przez kierowcę powodującego wypadek, a jeszcze coś tam się burzył, że jechał normalnie. Jeden z poszkodowanych miał kurtkę Scott.


Za trzecim razem przy pełnym skupieniu zrozumiałem co tu jest napisane.

Moim zdaniem bezapelacyjnie wina motocyklistów.

nwonigers

2018-10-15, 13:58
up wiem ze tu nikt nie lubi motop*zd ale wez rozpedz sie i jebnij glowa w sciane jesli ty tak na powaznie...

TB303

2018-10-15, 14:38
Przyznać się sadole - który to zrobił? :amused:

woytasw

2018-10-15, 15:30
Dobra - zabili kierowcę punciaka czy nie? Bo nie chce mi się tego oglądać.

KlinikaAborcyjna

2018-10-15, 15:49
nwonigers napisał/a:

up wiem ze tu nikt nie lubi motop*zd ale wez rozpedz sie i jebnij glowa w sciane jesli ty tak na powaznie...



no pewnie że wina motocyklisty, przypatrz się bardzo uważnie a zobaczysz że motopitka zamiast siedzieć na sadolu i wertować kolejne strony to urządza sobie przejażdżki swym stalowym rumakiem :kawa: a tak by go tam nie było i nic by mu się nie stało i te zasrane punto byłoby całe

Cz...........as

2018-10-15, 16:08
Udusił bym takiego dziada, nie ważne czy wjeżdża w auto czy w motór.

madufo

2018-10-15, 16:13
Motop*zdy od razu kierowce punto otoczyły jak cygani. Zawsze(prawie) wina jest tego, który wali z tyłu jako nieezachowanie odległości. Słońce na pełnej kierowca punciaka nie widział hamulca u goscia z hulajnogi i jebut, ale najlepszy jest tytuł na YT - Ku Przestrodze. Po przejrzeniu 10 stron harda ku przestrodze bym się zamknął w szafie i nie wychodził z niej przez reszte życia, ale od motop*zdeczek nie ma czego wymagać.

biosone

2018-10-15, 17:01
Fantastico pozdrowienia dla twojego nauczyciela języka Polskiego- ortopedy

Pa...........or

2018-10-15, 17:21
Z logicznego punktu widzenia hamowanie przed moturem nie ma sensu.
Bo on łamiąc przepisy ryzykuje życie i prędzej czy później zapie**oli dzwona, więc ty niszcząc sobie hamulce ostrym hamowaniem co najwyżej przedłużasz mu życie.

banerr

2018-10-15, 17:24
A to konfident z motop*zdy - od razu chce na bagiety dzwonić. CHWDP JP 100%

~PowerBoBass

2018-10-15, 18:30
Fantastic mój koluniu najlepszejszy widzę znów wybiera się na urlop, już nie mogę się doczekać :) Za recydywę polecam perma ;-)

donkapusta

2018-10-15, 18:38
Baba oczywiście "jechaliśmy wolno". I ch*j, że wolno, jak przypie**oliliście?

Argeusz

2018-10-15, 18:46
Niestety wina kierowcy samochodu. Nie zachował bezpiecznej odległości, ale motop*zdę i tak na wszelki wypadek bym wykastrował.