18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek w Baszkirii.

~_Yarko_ • 2019-06-30, 13:35
Dla niecierpliwych: można oglądać od 00:30 s.










Po prostu pech.

~Velture

2019-06-30, 14:07
Będzie miał nauczkę do końca życia zjeb pie**olony :amused:

Dlatego jestem zwolennikiem obowiązkowej karty rowerowej i żeby takie filmiki pokazywać pedelarzom.
ch*j z tego kto zawinił i kto miał rację.
Ileż osób co miało pierwszeństwo i było na prawie przechodząc przez przejście dla pieszych albo wyjeżdżając gdzieś leży teraz na cmentarzu? Ile osób zapatrzonych w telefonik albo ze słuchawkami w uszach leżało w szpitalu bo się nie rozejrzeli i nie pomyśleli?
Mózgu trzeba używać razem z instynktem samozachowawczym.

Nie wiem jakie jest prawo w kacapowie i czyja finalnie wina ale na zdrowy rozsądek trzeba k***a myśleć, że jeśli jedzie obok ciebie półtorej tony czy tam w tym przypadku kilka ton to lepiej ustąpić niż potem zostać taką właśnie mielonką co jest świadoma jeszcze kilka chwil po wypadku, że umrze i nic z tym nikt nie może zrobić.

Chyba najgorsze co może być to właśnie świadomość, że zaraz zdechniesz i k***a choćby był konwent lekarzy 10 metrów od ciebie to nikt ci nie pomoże.
Żyjesz ze świadomością, że umrzesz za minutę... dwie... pięć.

Fa...........ro

2019-06-30, 14:14
Rowerek trzeba przeprowadzać xD

Loaloa

2019-06-30, 14:15
Oczywiście j***ny pedalarz wymyślił genialny sposób na zajechanie drogi koparce.

cenius

2019-06-30, 14:52
Co wy pie**olicie?
Przecież rowerzysta podjechał pod światło pierwszy, ruszył a ten pijany robol w koparce po nim przejechał.

Cytat:

Rowerek trzeba przeprowadzać xD



obejrzyj jeszcze raz ale wyproś ojca z pokoju najpierw, żeby cię nie rozpraszał

shoe5maker

2019-06-30, 14:54
Kilka ton na każde koło z osobna, aż dziw że się jeszcze ruszył.

mieszał

2019-06-30, 15:55
Velture napisał/a:

Będzie miał nauczkę do końca życia zjeb pie**olony
Dlatego jestem zwolennikiem obowiązkowej karty rowerowej i żeby takie filmiki pokazywać pedelarzom.
ch*j z tego kto zawinił i kto miał rację.
Ileż osób co miało pierwszeństwo i było na prawie przechodząc przez przejście dla pieszych albo wyjeżdżając gdzieś leży teraz na cmentarzu? Ile osób zapatrzonych w telefonik albo ze słuchawkami w uszach leżało w szpitalu bo się nie rozejrzeli i nie pomyśleli?
Mózgu trzeba używać razem z instynktem samozachowawczym.
Nie wiem jakie jest prawo w kacapowie i czyja finalnie wina ale na zdrowy rozsądek trzeba k***a myśleć, że jeśli jedzie obok ciebie półtorej tony czy tam w tym przypadku kilka ton to lepiej ustąpić niż potem zostać taką właśnie mielonką co jest świadoma jeszcze kilka chwil po wypadku, że umrze i nic z tym nikt nie może zrobić.
Chyba najgorsze co może być to właśnie świadomość, że zaraz zdechniesz i k***a choćby był konwent lekarzy 10 metrów od ciebie to nikt ci nie pomoże.
Żyjesz ze świadomością, że umrzesz za minutę... dwie... pięć.



Velture , ty to potrafisz opowiedzieć obrazowo . Czytając twój komentarz poczułem się przez krótką chwilę , jak by to mnie coś k***a przejechało .

:shock:

mazga50

2019-06-30, 16:02
Martwy punkt... to znaczy cyklista.

CadZZil

2019-06-30, 16:10

PowiemWmTak

2019-06-30, 16:43
Mam zioma motocykliste i tez mial z dupy przypadek . Aby nie potracic rowerzysty musial uciekac i podbilo go na krawezniku i pod tramwaj. Zyjá obaj i wina jest zawsze po obu stronach ale rowerzysta nie dosc ze bez nawet podstawowych uprawnien to wyszlo ze po browarze. Wcale mi goscia nie szkoda. Nagranie samo prze sie mowi co i jak

YebaneDigidongi

2019-06-30, 19:27
~Velture napisał/a:

Będzie miał nauczkę do końca życia zjeb pie**olony
Dlatego jestem zwolennikiem obowiązkowej karty rowerowej i żeby takie filmiki pokazywać pedelarzom.
ch*j z tego kto zawinił i kto miał rację.
Ileż osób co miało pierwszeństwo i było na prawie przechodząc przez przejście dla pieszych albo wyjeżdżając gdzieś leży teraz na cmentarzu? Ile osób zapatrzonych w telefonik albo ze słuchawkami w uszach leżało w szpitalu bo się nie rozejrzeli i nie pomyśleli?
Mózgu trzeba używać razem z instynktem samozachowawczym.
Nie wiem jakie jest prawo w kacapowie i czyja finalnie wina ale na zdrowy rozsądek trzeba k***a myśleć, że jeśli jedzie obok ciebie półtorej tony czy tam w tym przypadku kilka ton to lepiej ustąpić niż potem zostać taką właśnie mielonką co jest świadoma jeszcze kilka chwil po wypadku, że umrze i nic z tym nikt nie może zrobić.
Chyba najgorsze co może być to właśnie świadomość, że zaraz zdechniesz i k***a choćby był konwent lekarzy 10 metrów od ciebie to nikt ci nie pomoże.
Żyjesz ze świadomością, że umrzesz za minutę... dwie... pięć.



No pewnie, ja to bym chciał jeszcze obowiązkową kartę przechodzenia przez pasy, bo jeden z drugim wchodzi, nawet się nie rozgląda i potem zostają mielonką. Debile sami się eliminują, sankcjami tego nie zmienisz.

BzzzYczeK

2019-06-30, 19:27
Fanfanfaro napisał/a:

Rowerek trzeba przeprowadzać xD



co ty pie**olisz, on jechał tą drogą , nie przejeżdżał przez pasy. Tylko był w takim polu ze kierowca koparki go mógł nie widzieć, ale i tak pójdzie siedzieć.

zdun

2019-06-30, 20:34
Mocna damka, tylko lekko koło się skrzywiło