18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek u zbiegu Dunajcowej i Jagodowej w Nowym Sączu

fantastico • 2017-06-13, 10:20
Nie ustąpienie pierwszeństwa przez niezatrzymanie się powoduje wypadek jadącego nieprzepisowo z pędzącym z lewej pojazdem. Nie respektowanie znaków drogowych kończy się problemem gdyż wypadek jest nieprzyjemny jak kasztany jesienią spadające na głowę kaleczące kolcami.


Hoofner

2017-06-13, 10:29
Aż choinka za słupem zaczęła rapować

SanicHegehog

2017-06-13, 10:33
Skrzyżowanie, "stop" jak byk, a kolo wali przed siebie, jak by do własnego domu wchodził. I jeszcze ten wyskok z auta i, niestety, ucięty opie**ol dla kierowcy jadącego drogą z pierwszeństwem (widać ewidentnie po przeciwnej stronie "ustąp"). Ciekawe czy doj***li mu tylko za wypadek, czy za nieudzielenie pomocy też :D

overgod

2017-06-13, 10:41
Jeden i drugi dobry...

mirkselv2

2017-06-13, 10:59
@up Jeden i drugi? Czym niby wg Ciebie zawinił kierowca jadący drogą z pierwszeństwem? Nie widać nawet, żeby jechał za szybko. A ta k***a co jechała drogą podporządkowaną nawet nie zwolniła przed skrzyżowaniem. Jeszcze jakby ku*as skręcał, to drugi kierowca miałby jakieś marne szanse go wyminąć, ale w takim wypadku nic nie mógł zrobić. A prostak jeszcze mu wyskakuje z pyskiem, powinno się takim prawko odbierać, bo jeszcze nie raz coś takiego odpie**oli w przyszłości zapewne

BKKWK

2017-06-13, 12:40
Napisałem to już kiedyś, napiszę jeszcze raz. Dlaczego nagrania z wypadków ucinane są w takich momentach? Stłuczki widzieliśmy we wszystkich możliwych konfiguracjach, ale to właśnie rzucający się sprawca jest gwiazdą sytuacji. Dlaczego nie nagrać jak najpierw się rzuca, wyzywa od pie**olonych kurew, a potem mina mu rzednie, gdy wezwana przez niego policja jego obarcza winą?

airwalk

2017-06-13, 12:43
StoP...hammer time

overgod

2017-06-13, 13:22
@mirkselv2 Owszem miał pierwszeństwo, ale moje doświadczenie drogowe, które nabyłem podczas przejechanych kilometrów nauczyło mnie żeby przed każdym skrzyżowaniem zwalniać i się rozglądać. A ten z pierwszeństwem wjechał na skrzyżowanie jak by wsiadł na sanki, zakrzyknął no to z górki na pazurki i jazda. Do tego dochodzi bardzo słaba widoczność, dookoła pozarastane iglakami, krzakami, na samym rogu stoi chałupa. Dlatego uważam, że jeden i drugi to dupa nie kierowca. A ten co z ryjem wyskoczył powinien zostać odesłany na zajęcia z odchamiania. Pozdrawiam.

grauper

2017-06-13, 13:46
overgod - jak przed każdym skrzyżowaniem się zatrzymujesz / zwalniasz i rozglądasz to pozdro. Kiedyś jakiś miras wpie**oli ci się w dupsko :v

krzxsiek

2017-06-13, 14:05
Ten STOP powinien być ustawiony wcześniej bo ch*j z tego że jest jak go nie widać

overgod

2017-06-13, 14:10
@up nie zatrzymuję się, a zwalniam do prędkości przy, której jestem wstanie ocenić czy ktoś jak na filmiku powyżej nie wpada na skrzyżowanie mając w dupie znak stop/podporządkowanie. Nikt mi w kufer nie wjechał a panu/pani z filmiku wjechał w bok bo w dupie miała to, że jest kiepska widoczność i że wjeżdża na skrzyżowanie. Z dwojga złego lepiej dostać w kufer niż w bok. A Ty na skrzyżowania wpadasz na ura bez rozglądania się? To w takim razie te pozdrowienia zachowaj dla siebie:) Jeżdżę od 13 lat, głównie po Warszawie, przestrzegając kilku oczywistych zasad nigdy nie miałem żadnej stłuczki, obcierki itd.

~Conscribo

2017-06-13, 14:25
a może zamiast z ryjem wyskoczył ze strachem, czy nic się nie stało drugiemu kierowcy?

Pan_Inżynier

2017-06-13, 14:57
No właśnie. Gdzie wy tam widzicie, żeby cwaniakował i z ryjem wyskakiwał? Wg mnie wybiegł udzielić pierwszej pomocy, jak każdy kierowca ma w obowiązku...

zielony_87

2017-06-13, 14:57
O ja pindole, co ja patrze fantastico dodał film z mojej wiochy. Dzwonie do prezydenta, aby mu sypnoł coś za promocje :P

ZgaDniJ

2017-06-13, 15:26
A mógł chłop jeździć. :D