18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek śmiertelny z udziałem motocyklisty

mygyry • 2022-04-15, 18:13

Telewizja TVP Info ujawniła nagranie z wypadku motocyklisty, do którego doszło w ubiegły czwartek na obwodnicy Zambrowa. Z nagrania wynika, że pojazd, którym jechać mieli - według doniesień mediów - sędzia Małgorzata Gersdorf i jej mąż, znajdował się tuż obok całego zdarzenia. Mimo to, jadący Subaru odjechali, nie udzielając pomocy ofierze wypadku.
(sędzia zeznała, że nie widzieli żadnego wypadku, a to k***y mi to wygląda, że raczej się przyczynili do tego wypadku)

Halman

2022-04-15, 18:14
coś poleciało do góry i nie spadło..

xXx5226

2022-04-15, 18:23
mygyry napisał/a:

Telewizja TVP Info ujawniła nagranie z wypadku motocyklisty, do którego doszło w ubiegły czwartek na obwodnicy Zambrowa. Z nagrania wynika, że pojazd, którym jechać mieli - według doniesień mediów - sędzia Małgorzata Gersdorf i jej mąż, znajdował się tuż obok całego zdarzenia. Mimo to, jadący Subaru odjechali, nie udzielając pomocy ofierze wypadku.
(sędzia zeznała, że nie widzieli żadnego wypadku, a to k***y mi to wygląda, że raczej się przyczynili do tego wypadku)



Pamiętaj że to TVPis i tam propaganda rządzi. Nie napalaj się zatem jak szczerbaty na suchary.

Sarna1

2022-04-15, 18:24
Wyglada jakby zajechał motocykliście, później zorientował się że to zrobił ale było już za późno na zjazd na prawy bo motocyklista szedł już trawa w bandę.
Wrak motocykla wylądował przed wozem ale nie wiedzieli co to. Ładna ściema.

mygyry

2022-04-15, 18:27
xXx5226 napisał/a:

Pamiętaj że to TVPis i tam propaganda rządzi. Nie napalaj się zatem jak szczerbaty na suchary.



Napalam się na co? Ten kto kierował tym autem ewidentnie widział wypadek a jak dla mnie mógł go nawet spowodować zmianą pasów, widzieliśmy tu dziesiątki takich wypadków, a czy to ta głupia baba czy inna to bez różnicy.

Krakus36

2022-04-15, 18:45
Sarna1 napisał/a:

entował się że to zrobił ale było już za późno na zjazd na prawy bo motocyklista



wygląda jakby chcieli zmienić pas na LEWY aby wpuścić tych z pasa włączania (z kamerką) i zajechali motopiździe drogę

Oooooo

2022-04-15, 18:51
Radio Swoboda podało,że wszystko to prawda.

baronturbina

2022-04-15, 19:01
xXx5226 napisał/a:

Pamiętaj że to TVPis i tam propaganda rządzi. Nie napalaj się zatem jak szczerbaty na suchary.


Masz piwo i teraz za to idź do piwnicy zobaczyć czy cię tam nie ma. Pierwszy sukces na tej stronie odtrąb w samotności. Ale z ciebie „puloczek” dzieciaku.

CrookerS

2022-04-15, 19:01
Przyczynil sie motop*zda zapie**alaniem :ok:

A sedzia zezna ze to ona kierowala, ma immunited i mozna jej skoczyc :roll: . Zycie :ok:

Kriski

2022-04-15, 19:07
Halman napisał/a:

coś poleciało do góry i nie spadło..



Sondaże? Dusza motorzysty?

zerwikaptur

2022-04-15, 19:16
CrookerS napisał/a:

Przyczynil sie motop*zda zapie**alaniem
A sedzia zezna ze to ona kierowala, ma immunited i mozna jej skoczyc . Zycie



Kierował jej mąż który tez jest sędzia - i ma immunitet .

mygyry

2022-04-15, 19:19
zerwikaptur napisał/a:

Kierował jej mąż który tez jest sędzia - i ma immunitet .



I ma wyj***ne

Manolito666

2022-04-15, 19:22
Sędzia Gersdorf (starozakonna) stwierdziła onegdaj, że sędziowie to specjalna kasta. Chyba nie sądzicie, że mogłaby się zatrzymać
, żeby pomóc jakiemuś Polaczkowi, którym gardzi, jak zresztą nami wszystkimi. Ale logika elementarna wskazuje, że skoro nawet nie zadzwonili na 112, to zapewne znacząco przyczynili się do śmierci dawcy organów.

to...........10

2022-04-15, 19:46
mygyry napisał/a:

Mimo to, jadący Subaru odjechali, nie udzielając pomocy ofierze wypadku.
(sędzia zeznała, że nie widzieli żadnego wypadku, a to k***y mi to wygląda, że raczej się przyczynili do tego wypadku).



Coś kręcisz, jak każdy pisowiec. Samochód na filmie - możliwe, że przyczynił się do wypadku. Ale na filmie widać, że się zatrzymał, bo na samym końcu auto, z którego fimują stoi, a on się nie oddala. Więc albo się przyczynili, ale się zatrzymali, albo pojechali dalej, ale to nie oni spowodowali ten wypadek.






mygyry

2022-04-15, 19:56
mwaski napisał/a:

Coś kręcisz, jak każdy pisowiec. Samochód na filmie - możliwe, że przyczynił się do wypadku. Ale na filmie widać, że się zatrzymał, bo na samym końcu auto, z którego fimują stoi, a on się nie oddala. Więc albo się przyczynili, ale się zatrzymali, albo pojechali dalej, ale to nie oni spowodowali ten wypadek.



Zatrzymali się lub zwolnili i odjechali, następny k***a fanatyk będzie wszystko rozpatrywał w kontekście polityki.