18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek podczas rozbiórki

~Sunday • 2020-01-31, 14:31
31. Stycznia 2020
Ministerstwo Sytuacji Nadzwyczajnych donosi, że dach kompleksu sportowo-koncertowego w Petersburgu (CCM) zawalił się podczas robót wyburzeniowych.. Według agencji powierzchnia zawalenia może wynosić 25-28 tysięcy metrów kwadratowych. Pod gruzami znajdują się ludzie. Na miejscu pracuje 68 ratowników.


Źródło (klik)

ssj5gokuuu

2020-01-31, 17:22
o przech*j, farciarz roku

a nie jednak nie

maniu_81

2020-01-31, 17:25
Ktoś wybrał bardzo dobry moment na nagrywanie filmu z drona :D

Dłuższa wersja:



Keijiro

2020-01-31, 17:27
1 towarzysz 29 letni umarł , reszta ma się dobrze , ponoć sam wypełzł z kosza i dlatego nie dostaniesz odszkodowanka :)

emperorzbigniew

2020-01-31, 18:24
Tu jest trochę inne źródło - film płynny, ale z nakładką.



B.T.K

2020-01-31, 19:03
Pomiary wykazały..... Brak ściany :-o

tigerqaz

2020-01-31, 19:39
Pewnie zdziwiło ich to że jak rozjebią mury wokół dachu, to jest bardzo prawdopodobne, że pie**olnie on im na łby ?
Co jak co ale efekt wizualny osiągnęli bardzo ładny :D

Demoty

2020-01-31, 19:40
Przecież ci idioci to źle wyburzali... Widać że rozdzielili już część tylko po jednej stronie, a nie trudno się domyślić, że ta konstrukcja działa na zasadzie "wielkiej trampoliny", tylko że tu zamiast sprężyn są sztywne, stalowe łączenia (to co odcinali). Chyba każdy kto składał trampolinę choć raz i nie jest do tego małpą wie o co chodzi- nie da się (chyba, że ktoś jest masochistą to tak ;) ) zakładać sprężyn idąc po okręgu- trzeba to robić po kilka sprężyn po przeciwnych stronach wtedy jest najprościej i zgodnie z kierunkiem siły i tak powinni robić to tutaj- odcinać łączenia po przekątnych. ogólnie to nie jestem specjalistą, ale rozkładałem nie raz trampolinę :D

polakwrocek

2020-01-31, 20:43
A to w Rosji to nie norma ?
Słyszałem że gułagi na nowo otworzą dla więźniów czy coś :/

qwerq221

2020-01-31, 23:33
patitati napisał/a:

Fajnie to wyszło, a ten głupek z palnikiem - wystarczyło się liną podwiązać do kosza. Mógłby teraz wspominać fajną przygodę, a tak gryzie ziemię i spirytusu się już nie napije.



No dokładnie zginął ten, który faktycznie pracował a j***ny leń, który nawet nie wyszedł z j***nego kosza żyje to k***a dopiero sprawiedliwość

Demoty napisał/a:

Przecież ci idioci to źle wyburzali... Widać że rozdzielili już część tylko po jednej stronie, a nie trudno się domyślić, że ta konstrukcja działa na zasadzie "wielkiej trampoliny", tylko że tu zamiast sprężyn są sztywne, stalowe łączenia (to co odcinali). Chyba każdy kto składał trampolinę choć raz i nie jest do tego małpą wie o co chodzi- nie da się (chyba, że ktoś jest masochistą to tak ) zakładać sprężyn idąc po okręgu- trzeba to robić po kilka sprężyn po przeciwnych stronach wtedy jest najprościej i zgodnie z kierunkiem siły i tak powinni robić to tutaj- odcinać łączenia po przekątnych. ogólnie to nie jestem specjalistą, ale rozkładałem nie raz trampolinę



Ja tam ekspertem nie jestem ale wydaje mi sie ze ch*ja by to naprzemienne odcinanie dało bo koniec końców i tak ta "kopuła" pociągnęłaby ten "pierścień" na ziemię tutaj powinno być wyburzenie jakimiś ładunkami wybuchowymi a cięcie tego dziadostwa już na ziemi

epening

2020-02-01, 02:04
Łooooo Panie intro jak do filmu z końca świata xDD

silas78

2020-02-01, 07:11
patitati napisał/a:

Fajnie to wyszło, a ten głupek z palnikiem - wystarczyło się liną podwiązać do kosza. Mógłby teraz wspominać fajną przygodę, a tak gryzie ziemię i spirytusu się już nie napije.