18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek na trasie.

maciekszprotawa • 2017-09-03, 03:09


Las, kilometry od zabudowań; nie miałem latarki i teraz wiem, że jest mi niezbędna. Wziąłem głęboki oddech, nóż w kieszeń, zamknąłem swoje auto i nastawiłem się że idę ratować....wyciągać po prostu trupa zwłaszcza, że dach pokrywał się z maską od strony kierowcy. W środku nie było nikogo :D Gacie pełne.

Ko...........ro

2017-09-03, 03:21
Gardzę tymi co chodzą z nożem nożowniki j***ne nie doszłe i te doszłe tfuu na pole z nimi niech orają aż zdechną

lordbober

2017-09-03, 03:29
Ktoś wyj***ł samochód na łopatki i sobie poszedł?
Dobrze w ch*j.


@up

Dokładnie, ch*je z kozikami :krejzi:

maciekszprotawa

2017-09-03, 03:29
Kodżiro napisał/a:

Gardzę tymi co chodzą z nożem nożowniki j***ne nie doszłe i te doszłe tfuu na pole z nimi niech orają aż zdechną



Amen...?

lucilla

2017-09-03, 09:10
@Kodżiro

My tobą też gardzimy więc spoko:)

Pan_Diabeł

2017-09-03, 09:36
Kodżiro napisał/a:

Gardzę tymi co chodzą z nożem nożowniki j***ne nie doszłe i te doszłe tfuu na pole z nimi niech orają aż zdechną



Ty mną gardzisz a ja cie zajebię nożem. 1-0 dla nożowników ;-)

biala20

2017-09-03, 09:36
"i nastawiłem się że idę ratować....wyciągać po prostu trupa zwłaszcza"
Na ch*j wyciągać trupa?! Niech sobie leży, jemu sie już nie spieszy!

Heathen

2017-09-03, 09:48
Pewnie koleś w szoku wylazł wyczołgał się i padł nieprzytomny 50m dalej..
Mam nadzieje że służby powiadomiłeś?

SpeedyG

2017-09-03, 13:24
Trzeba było na złom zholować. Kierowca pewnie naj***ny z disco wracał.

Pan_Doktur

2017-09-03, 16:21
Cytat:

Las, kilometry od zabudowań; nie miałem latarki i teraz wiem, że jest mi niezbędna. Wziąłem głęboki oddech, nóż w kieszeń, zamknąłem swoje auto i nastawiłem się że idę ratować....wyciągać po prostu trupa zwłaszcza, że dach pokrywał się z maską od strony kierowcy. W środku nie było nikogo :D Gacie pełne.


Prolog mamy, a gdzie reszta opowiadania? :roll:

albazsanagycjib

2017-09-03, 17:26
Pewnie auto niezarejestrowane, stary złom jakiś, to zostawili.

Strażnik_Miru_Domowego

2017-09-03, 17:37
Cytat:

Gardzę tymi co chodzą z nożem nożowniki j***ne nie doszłe i te doszłe tfuu na pole z nimi niech orają aż zdechną



Co jest nie tak z osobami które noszą ze sobą nóż, bo nie rozumiem ?
Pierwsza zaleta z posiadania noża nasuwa się już na samym początku tej historii, gdyby jednak okazało się że koleś umiera w aucie, wtedy trzeba szybko go stamtąd wyciągnąć.
I gdybym nie mógł dostać się do blokady pasów, albo byłaby ona zablokowana to co, miałby je przegryźć ?

Noside

2017-09-03, 18:30
Nie raz widziałem porozbijane auta na poboczu, czy w rowie, a nawet w przydrożnym lesie i zawsze się zatrzymywałem. Czy służby nie mogą oznaczyć w jakikolwiek sposób miejsca wypadku, żeby ludzie nie tracili czasu na szukanie j***nego trupa, albo umierającego kierowcy w pobliżu pojazdu?