18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek na trasie S-8 akcja strażaków

MrKoperek • 2016-04-14, 15:56




Mój pierwszy temat tak więc :idzwch*j:

Jak nie było to do pieca :psycho:

mlekozklasa

2016-04-14, 16:53
Piwo za ten materiał! Takie wideo pokazuje nieudolność naszych kierowców. To co się dzieje na drogach to jakiś dramat.

Essent

2016-04-14, 18:03
Brawo dla strażaków!Oby jak najmniej akcji tego typu.

uho82

2016-04-14, 18:46
Gdzie krew, złamania, urwane kończyny i trupy? 20 minut stracone.

OpenStreetMaps

2016-04-14, 19:14
MrKoperek, Nudnawo . Trzymaj piwo za pierwszy temat .

Lee225

2016-04-14, 19:27
uho82

Nie kozacz tak bo krew byś zobaczył to pierwszy byś pewnie spanikował jak małe dziecko :)

WeedLover

2016-04-14, 20:18
Trzymaj pusty kufel za ch*jowy pierwszy temat. I czy to jest takie istotne, żeby podkreślać "pierwszy temat"? Nie, to działa jak płachta na byka dla większej części sadoli. Nie pozdrawiam, bo źle zacząłeś.

ghost114

2016-04-14, 20:19
No k***a ... ile razy się mówi że motor to jest w motorówce albo kosiarce

flyzupan

2016-04-14, 20:36
@up kogo to obchodzi ? Tak samo jest wiele pojęć na medycznych którymi posługują się ludzie a które nie opisują tego co oni mają na myśli np wstrząs a wstrząśnienie mózgu

Pifffko

2016-04-14, 20:37
Świetny materiał.
Zawsze mam szacunek do wszystkich służb ratowniczych, bez wyjątku. Gnają na złamanie karku, żeby pomóc poszkodowanym. A w razie kolizji - wina właściwie zawsze jest po stronie kierowcy pojazdu uprzywilejowanego...
Sporo ludzi ma złe wspomnienia z policją - bo dostali mandat itp. Ja też nieraz dostałem mandat, ale nigdy, przenigdy nie miałem z policją jako tako złych wspomnień - jeśli dostałem mandat, to za to, że złamałem przepisy. Nigdy nie trafiłem na policjantów - buców, jak to wiele można poczytać o takich w necie, a jeżdżę zawodowo (czytaj: bardzo dużo). Zawsze było miło i kulturalnie. Ze strażakami oraz ratownikami medycznymi nigdy nie miałem bliższej styczności, ale zawsze kiedy ich widzę - czuję autentyczny szacunek. Szczególnie, jeśli wziąć pod uwagę pieniądze, które zarabiają podczas de facto narażania własnego życia. Smutne to. Coś mi się wydaje, że przy obecnych zarobkach służby zdrowia (państwowej) oraz straży pożarnej - aby zostać ratownikiem medycznym lub strażakiem - trzeba mieć do tego powołanie i po prostu chcieć nieść pomoc. Kasa z tego jest za mała, żeby "rzucić" się na taką robotę dla pieniędzy.

BTW - uważam, że tego typu akcje zawsze powinny być nagrywane, a następnie udostępniane. To jest świetny pomysł na prewencyjne działania - bo w przypadku ostrzejszych wypadków - naprawdę może to wpłynąć na zachowanie na drodze.
Zupełnie inna sprawa, że dzięki takim materiałom jest po co wchodzić na sadola ;-)

Kosmodysk

2016-04-14, 20:38
Od 2:25- do 4:30. Wy BURAKI j***nE ze straży, czy h*j wie skąd. Wiecie co to jest pas awaryjny? Tak mi ciśnienie podnieśliście pchaniem się między autami, zamiast korzystania z pasa awaryjnego, że h*j wam w dupę za tą bezmyślność. I to k***a zawodowo?

zieli88

2016-04-14, 20:57
Z autopsji wiem jaki tam syf był. Pozdro

spmat

2016-04-14, 21:26
wyjaśni ktoś skąd taki dziwny start śmigłowca?