18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wypadek na torowisko w Sochaczewie

x.X.x. • 2019-04-02, 01:51
Jak podaje sochaczewska straż w sobotę dnia 30 marca około godziny 22.00 do Stanowiska Kierowania Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku samochodu na torowisku przy ulicy Botanicznej w Sochaczewie. Sprawca ukradł pojazd osobowy. Sochaczewska policja podjęła natychmiastowy pościg za skradzionym samochodem. Zdesperowany mężczyzna, który ukradł auto wjechał na tory w okolicy ulicy Botanicznej. Niestety, pojazd dachował, kierowca wypadł podczas zdarzenia z auta, które w następstwie go przygniotło.






wulfgarval

2019-04-02, 05:13
U nas na nic brazylijskie metody na złodziei, skoro sami siebie już głupotą pokarali :-D

niech ziemia mu złodziejską będzie

McQurwa

2019-04-02, 07:10
x.X.x. napisał/a:

...Zdesperowany męższczyzna...


W szczególności złodziej :lol:

support3

2019-04-02, 09:58
x.X.x. napisał/a:

....Niestety, pojazd dachował, kierowca wypadł podczas zdarzenia z auta, które w następstwie go przygniotło.



Jakie "niestety"??? Przecież to zajebista wiadomość !!!

kickyourheadoff

2019-04-02, 10:26
niepotrzebnie go gonili, wtedy by się nie zdesperował


op nie napisał, że klient był pijany i nafutrowany, a samochód ukradł z kluczykami spod sklepu, gdzie zostawił go właściciel

~Velture

2019-04-02, 10:41
Rozpie**olić się na przejeździe kolejowym gdzie nie ma pociągu :amused:

x.X.x.

2019-04-02, 11:28
support3 napisał/a:

Jakie "niestety"??? Przecież to zajebista wiadomość !!!



Przeglądam sadola od dłuższego czasu, wybaczcie mi bo to był pierwszy wrzucany materiał. Treść jest cytatem z lokalnego portalu. Mi też nie jest szkoda takich odpadów społecznych.

Velture napisał/a:

Rozpie**olić się na przejeździe kolejowym gdzie nie ma pociągu



Tam jest ślepa ulica. Asfalt kończy się około 1,5 metra przed torami. W tym miejscu nie ma przejazdu kolejowego. Już na pierwszej szynie rozwalił miskię i prawdobodobnie blok silnika.

WoleMerce

2019-04-02, 21:00
Tak było ! Pozdrawiam z Sochaczewa :D

8765tj

2019-04-02, 21:01
Piękne samoukaranie :amused:

Dżizas_kurde

2019-04-02, 22:57
Mieszane uczucia:
- koleś zaj***ł ci samochód - źle
- koleś rozj***ł ci samochód - bardzo źle
- koleś zginął - bardzo dobrze.



Sam coś takiego przeżyłem - koleś zaj***ł mi samochód, potem rozj***ł mi samochód uciekając przed policją...
Ale k***a nic mu się nie stało...